Jane Seymour Plastik Cerrahi

Plastik Cerrahi ve Medya

Televizyonda, filmlerde veya sosyal medyada ünlülerin ve tanınmış kişilerin ideal güzellik fikri üzerinde etkisi vardır. İnsanlar o ünlüler gibi görünmek ve kabul edildikleri gibi kabul edilmek isterler. Bu ünlülerden bazıları ise görünüşlerine genleriyle değil estetik ameliyatlarla kavuşuyor. Bu aynı zamanda bu ünlüleri güzellik standardı olarak gösteren medyayı tüketen izleyicileri de etkiliyor. Bazı ünlüler, özellikle de aktrisler, pek çok kişi estetik yaptırdıklarını düşünse de, estetik yaptırdıklarına dair söylentileri reddediyor. Jane Seymour da bu aktrislerden biri ve diğerleri gibi o da bir şeyler yapmayı reddediyor ama bu söylentileri ve spekülasyonları durdurmuyor.

Jane Seymour Plastik Cerrahi

Jane Seymour Kimdir?

İngiliz-Amerikalı aktris, yazar ve iş kadını olan Jane Seymour, 15 Şubat 1951'de doğdu. Seymour, sinema ve televizyonda James Bond filmi "Live and Let Die" (1973) ve "The Onedin Line" (1972–1973) adlı televizyon dizilerinde başrol oynamadan önce, 1969'da müzikal komedi olan Oh! What a Lovely War'da oynamıştır . Halen oyuncu olarak farklı projeler üzerinde çalışmaktadır.

Şöhretle birlikte, yaşına göre hala oldukça genç göründüğü için görünüşü hakkında söylentiler ortaya çıktı ve insanlar bu görünüşü elde etmek için bazı prosedürler yaptırdığını iddia etti. Fakat diğer bazı ünlüler gibi, Jane Seymour yapılan işlemleri reddediyor.

Ancak insanlar Jane Seymour görünüşünün onun yaşındaki ortalama bir kadına uymadığını düşündüğü için hala söylentiler ve spekülasyonlar devam ediyor. O, herhangi bir prosedür olmadan zarif bir şekilde yaşlandığını iddia ediyor, ancak bu, insanlar için inanması zor bir iddia. Sonunda, genç yaşlarında bazı prosedürleri yaptırdığını kabul etti, ancak hala reddettiği söylentileri var.

Jane Seymour Plastik Cerrahisi

1. Meme Büyütme

Jane Seymour'un onlarca yıl sonra kabul ettiği ilk estetik operasyon meme büyütme operasyonudur. Bazen büyütme mamoplasti olarak da adlandırılan meme büyütme, göğüsleri büyütmek için kullanılan plastik cerrahi bir işlemdir. Göğüs dokusunun veya göğüs kaslarının altına göğüsleri büyütmek için göğüs implantları yerleştirilir. Meme büyütme, hastaların özgüvenini artırabilecek bir işlemdir.

Jane Seymour yıllardır plastik cerrahiyi hep reddetmişti ama sonunda 40 yaşında meme büyütme ameliyatı olduğunu hatırladı ve kabul etti ki bu ameliyattan açıkça bahsediyordu. İkizlerini doğurduktan sonra implantları Hollywood standartlarından daha küçük olmasına rağmen meme büyütme ameliyatı olduğunu kabul etti. Ne olursa olsun, hamileliği ve emzirmesi nedeniyle vücudu değiştikten sonra kendini daha güvende hissetmek için meme büyütme yaptırdı. Daha fazla bilgi için lütfen resmi Milano Klinik web sitesini kontrol edin.

2. Göz germe

Jane Seymour'un yaptırmayı kabul ettiği nadir estetik ameliyatlardan bir diğeri de göz germe ameliyatıdır. Göz germe ameliyatı, üst ve alt göz kapaklarından cerrahi olarak fazla deri, kas ve yağ alınarak gözü yeniden şekillendirmek için yapılır. Göz çevresindeki koyu halkalar, ince çizgiler veya kırışıklıklar değiştirilemezken, yaşlanmanın getirdiği sarkık veya şiş göz kapakları giderilerek gözlere daha dinlenmiş, genç bir görünüm kazandırılabilir. Görmeyi engelleyen sarkık göz kapakları da göz kapağı kaldırma ile düzeltilebilir. Jane Seymour, bir fotoğrafçının tavsiyesi ile göz germe ameliyatı olduğunu ve daha sonra ameliyatı yaptırdığını, başka bir tane yaptırmadığını, yani ameliyatı sadece o zaman geçirdiğini iddia etti.

3. Botoks

Botox, yaşlanma nedeniyle almayı kabul ettiği bir başka küçük Jane Seymour plastik cerrahi prosedürüdür. Botoks yüzdeki kırışıklıkların görünümünü en aza indirmek için yapılan işlemdir ve işlem, kırışıklıkların görünümünü hafifletmek için kas hareketini engelleyen belirli toksinlerin enjekte edilmesiyle yapılır. Botoks üç aydan uzun sürmez ve hasta daha genç görünümünü korumak istiyorsa tekrar yaptırılması gerekir. Botoks, yüz dışında bazı rahatsızlıkları tedavi etmek için vücutta da yapılabilir ve bu durumda zorunlu nedenlerle yapılabilir. Botoks, dünya çapında birçok kişi tarafından yapılan bir işlemdir ve işlem hakkında daha fazla bilgi için resmi Milano Klinik web sitesini inceleyebilirsiniz.

Botox, yaşına göre çok daha genç göründüğü için insanların yaptırdığını varsaydığı Jane Seymour plastik cerrahi prosedürlerinden biri. Jane Seymour şu anda 71 yaşında ve genel olarak görünüşü, herhangi bir estetik operasyon geçirmemiş yaşına kadar olan bir kadının görünüşüyle ​​uyuşmuyor. Jane Seymour daha çok bu işleme botox olarak bakmadığını söyleyerek küçük bir işlem olarak kabul ediyor ama bu hala spekülasyonlara açık.

4. Yüz germe

Son Jane Seymour plastik cerrahi prosedürünün çoğunlukla yüz germe olduğu tahmin ediliyor. Yüz germe, hastanın yüzüne genç bir görünüm kazandırmak için yapılan plastik cerrahi işlemdir. Yüz germe işlemi ile cilt sarkmaları azaltılabilir. Ek olarak, çene çizgisi ve yanaklardaki kırışıklıkları azaltabilir. Yüz germe sırasında yüzün derisi her iki taraftan geri çekilir ve deri altındaki dokular modifiye edilerek fazla deri çıkarılır. İşlem sonucunda yüz daha genç görünür. Yüz germe ameliyatı olmayı reddettiği ve genç görünümünün yaşlanmasından zarif ve doğal bir şekilde geldiğini iddia ettiği için, yüz germe, Jane Seymour'un estetik ameliyatı olduğu tahmin ediliyor. Ancak bu, insanların yaşına göre çok daha genç görünmek için makyaj yaptırdığını düşünmelerini engellemiyor. İşlem hakkında daha fazla bilgi ve bununla ilgili önemli detaylar için resmi Milano Klinik web sitesini inceleyebilirsiniz.

Plastik cerrahi, tüm dünyada insanlar arasında yaygın bir fenomen haline geldi ve bu durumda ünlülerin rolü büyük. Bazıları bu prosedürleri yaptırmayı kabul ederken, daha fazlası herhangi bir şey almayı reddederken, gerçekte ister küçük ister büyük olsun bu prosedürleri yaptırmayı reddediyor. Bu nedenle, Jane Seymour'un plastik cerrahi prosedürleri izleyiciler tarafından 71 yaşında bir kadına benzemediği için spekülasyonlar oluştu. ane Seymour'un sonunda kabul ettiği ve spekülasyon yaptığı prosedürler önemli prosedürler. Bunları Milano Klinik gibi güvenilir bir klinikte almak önemlidir. İşlemleri bilmek kadar güvenilir doktorlara sahip bir kliniğin olması da çok önemlidir.

Önceki yazımıza https://www.milanoklinik.com/katie-price-plastik-cerrahi/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Naruto Super Z
2022-10-10
I’ve wanted to do a nose job in turkiye for a long time already, after a long research my decision fell on milano clinic in istanbul. One week after my successful rhinoplasty i am able to tell that each of their employees are being very friendly and helpful to me. I had not one bad experience, furthermore I always were able to contact my patient coordinators seyda and berk over the entire day, whenever i needed help or had any questions. Overall i had a great experience and would recommend milano clinic to everyone who would love to get a rhinoplasty.🥰❤️❤️
Morena Santos
2022-09-27
Mi sono operata da qualche giorno , quindi si vede poco perché sono ancora gonfia ma posso dire che quel poco che vedo mi piace. Ho fatto una mastopessi più protesi . Sono molto contenta vi aggiornerò più avanti di come sarà il risultato finale . Vi posso dire che mi sono trovata bene sopratutto con Samb che è stato sempre disponibile per me . Ho fatto L intervento con dottore Ömer Faruk . ❤️ Grazieeeee
Siti Cangülec
2022-09-14
I only had positive experiences with Milano clinic. From the beginning throughout the process Seyda my coordinator always helped me and replied to me quickly when I had a question or any other problems. My doctor was very very nice and always positiv and optimistic. Thank you Seyda, because of your great help we came to Turkey you made it possible for us with your perfect guidance. I also wanna thank my amazing and nice nurses Sakina, Nuray and Duygu who where very nice and helpful as well.
Özle Çağla Duran
2022-09-10
Geçen yıl geçirdiğim göğüs büyütme operasyonundan çok memnun kaldım. Doktorum ve diğer kişiler çok ilgiliydi düzenli olarak dolgu ve botoks işlemleri içinde gidiyorum teşekkürler milano klinik 🙏🏻
Ilir Polo
2022-09-02
Bin sehr zufrieden mit der Klinik an die läute die skeptisch sind eine OP zu machen zögert nicht macht es.Ich selbst war sehr überrascht habe eine gynäkomastie OP gehabt mit Vollnarkose habe nichts mitbekommen und das beste nach der OP habe ich überhaupt keine Schmerzen gehabt . Mein Zimmer war sehr schön also über Service brauch ich nicht reden einfach Top die haben sich sehr gut um die Patienten gekümmert bin sehr überrascht gewesen übrigens mein Ergebnis genau so wie ich es mir vorgestellt haben . Ich würde jeden die Klinik empfehlen einfach top danke Milano Klinik ihr seits die besten macht’s weiter so 👍
Patrik Behrami
2022-08-25
I recently had a hair transplant at Milano Klinik, the whole procedure was very professional from start to finish, they were all very polite and professional. I love the results.
Emily Mecava
2022-08-25
I was not happy with my face structure until I got rhinoplast at this clinic. I feel like they made a miracle happen on my face. Thank you for your hardwork
Annie Evangelou
2022-08-25
I cannot fault Milano Klinik, from the initial consultation to the actual surgery and post surgery appointments, I was made to feel relaxed and confident about everything.
Katarina Buzić
2022-08-25
My brazilian butt surgery came back to me with the best results! Im glad I chose this clinic for this amazing surgery. Thank you very much
Elizabeth Lark
2022-08-25
I had a breast lift and reduction by Milano Klinik late last year, I never could have imagined the results that they have been able to achieve, my only regret is that I didn't have the operation sooner!

Yorum YapınTeşvikiye mah. Hakkı Yeten caddesi No:11 Center:1 Kat:12 No:64 Terrace Fulya Residence

Copyright 2018 -2023 Milano Klinik ©  All Rights Reserved

footer1 (1)