BURUN ESTETİĞİ AMELİYATI (RİNOPLASTİ)

Milano Klinik ile BURUN ESTETİĞİ AMELİYATI (RİNOPLASTİ) , Yeniden Boyutlandırın!

"Tüm Resimler Gerçek Milano Klinik Misafirlerini Temsil Eder"

Burun Estetiği (Rinoplasti)

Yüz bölgesinin en önemli organlarından olan burun, estetik bakımdan bazı uygulamalar gerektirebilir. Birçok fonksiyonun kullanılmasını sağlayan burun üzerinde ayrıca burun estetiği yapılabilmektedir.

Farklı nedenlere bağlı olarak oluşan şekil bozuklukları bu operasyonla beraber giderilebilir. Nefes alma sorunları başta olmak üzere kaza ve buna benzer durumlar sonucunda oluşan kırıklar da burun ameliyatı ile ortadan kaldırılabilir. Elbette görsel açıdan da ön planda olduğu için kişiyi rahatsız eden şekil problemlerinin önüne geçilmelidir.

Ücretsiz Konsültasyon

Burun Estetiği ve Özellikleri

Hastanın yüz ifadesinde ciddi değişiklikler sağlayan burun estetiğinin ayrıca farklı aşamalardan oluştuğu unutulmamalıdır. Burun bölgesini tekrar şekillendirmek amacıyla yapılan bu uygulama ile beraber burun ucuna yeni bir şekil verilebilir. Ayrıca burun büyütme ve burun küçültme işlemleri de yapılabilir. Ek olarak burun etlerinin alınması için de burun estetiği uygulamalarından yararlanılabilmektedir.

Operasyonda kullanılacak olan malzemeler önemlidir. Anestezi ve klinik şartları bu bakımdan kontrol edilmeli ve işlem sırasında hastalar için özel atellerin kullanılıp kullanılmayacağı önceden araştırılmalıdır. Tüm bu süreçler hastanın iyileşme süreci için oldukça önemlidir.

Tamamen kişiye özel olarak planlanan burun estetiği operasyonları hastalara örnek profillerin sunulmasıyla başlar. Ayrıca hastaya uygun olan burun yapısına yüz hatlarıyla karşılaştırılmasından sonra karar verilir ve gerekli bilgiler paylaşılır.

Söz konusu operasyon sadece estetik amaçlı değildir. Burun, akciğere giden havanın kalitesinden sorumludur. Bu yüzden nefes alıp verme sürecinde daha sonraları farklı bir sorunla karşılaşmamak amacıyla burun estetiği yapılabilmektedir.

100'den Fazla Burun Estetiği - Rinoplasti İncelemesi

Halihazırda Milano Klinik ile burun estetiği – rinoplasti ameliyatı olan sevimli misafirlerimizin incelemelerine bir göz atın.

Naruto Super Z
Naruto Super Z
2022-10-10
I’ve wanted to do a nose job in turkiye for a long time already, after a long research my decision fell on milano clinic in istanbul. One week after my successful rhinoplasty i am able to tell that each of their employees are being very friendly and helpful to me. I had not one bad experience, furthermore I always were able to contact my patient coordinators seyda and berk over the entire day, whenever i needed help or had any questions. Overall i had a great experience and would recommend milano clinic to everyone who would love to get a rhinoplasty.🥰❤️❤️
Morena Santos
Morena Santos
2022-09-27
Mi sono operata da qualche giorno , quindi si vede poco perché sono ancora gonfia ma posso dire che quel poco che vedo mi piace. Ho fatto una mastopessi più protesi . Sono molto contenta vi aggiornerò più avanti di come sarà il risultato finale . Vi posso dire che mi sono trovata bene sopratutto con Samb che è stato sempre disponibile per me . Ho fatto L intervento con dottore Ömer Faruk . ❤️ Grazieeeee
Siti Cangülec
Siti Cangülec
2022-09-14
I only had positive experiences with Milano clinic. From the beginning throughout the process Seyda my coordinator always helped me and replied to me quickly when I had a question or any other problems. My doctor was very very nice and always positiv and optimistic. Thank you Seyda, because of your great help we came to Turkey you made it possible for us with your perfect guidance. I also wanna thank my amazing and nice nurses Sakina, Nuray and Duygu who where very nice and helpful as well.
Özle Çağla Duran
Özle Çağla Duran
2022-09-10
Geçen yıl geçirdiğim göğüs büyütme operasyonundan çok memnun kaldım. Doktorum ve diğer kişiler çok ilgiliydi düzenli olarak dolgu ve botoks işlemleri içinde gidiyorum teşekkürler milano klinik 🙏🏻
Ilir Polo
Ilir Polo
2022-09-02
Bin sehr zufrieden mit der Klinik an die läute die skeptisch sind eine OP zu machen zögert nicht macht es.Ich selbst war sehr überrascht habe eine gynäkomastie OP gehabt mit Vollnarkose habe nichts mitbekommen und das beste nach der OP habe ich überhaupt keine Schmerzen gehabt . Mein Zimmer war sehr schön also über Service brauch ich nicht reden einfach Top die haben sich sehr gut um die Patienten gekümmert bin sehr überrascht gewesen übrigens mein Ergebnis genau so wie ich es mir vorgestellt haben . Ich würde jeden die Klinik empfehlen einfach top danke Milano Klinik ihr seits die besten macht’s weiter so 👍
Patrik Behrami
Patrik Behrami
2022-08-25
I recently had a hair transplant at Milano Klinik, the whole procedure was very professional from start to finish, they were all very polite and professional. I love the results.
Emily Mecava
Emily Mecava
2022-08-25
I was not happy with my face structure until I got rhinoplast at this clinic. I feel like they made a miracle happen on my face. Thank you for your hardwork
Annie Evangelou
Annie Evangelou
2022-08-25
I cannot fault Milano Klinik, from the initial consultation to the actual surgery and post surgery appointments, I was made to feel relaxed and confident about everything.
Katarina Buzić
Katarina Buzić
2022-08-25
My brazilian butt surgery came back to me with the best results! Im glad I chose this clinic for this amazing surgery. Thank you very much
Elizabeth Lark
Elizabeth Lark
2022-08-25
I had a breast lift and reduction by Milano Klinik late last year, I never could have imagined the results that they have been able to achieve, my only regret is that I didn't have the operation sooner!

Türkiye'de Burun Estetiği - Rinoplasti İncelemelerini İzleyin!

Muti Bey'in Burun Estetiği Operasyonu

Ahmet Bey'in Burun Estetiği Operasyonu Serüveni

Burun Estetiği - Rinoplasti Hakkında Sorularınız mı var?

Tıp Uzmanlarımız Burun Estetiği – Rinoplasti ilgili tüm sorularınızı cevaplayacaktır.

Milano Klinik

Tıbbi Danışman

Milano Klinik

Tıbbi Danışman

Kimler Burun Estetiği Yaptırabilir?

Burun estetik operasyonunu tercih etmesi gereken bazı hastalar vardır. Aynı şekilde bazı hastaların burun estetiğine başvurduğu gözlemlenmektedir. İlk olarak doğuştan gelen sorunlar nedeniyle burun şeklinin güzel olmaması, burun estetiği yaptırmak için geçerli bir sebeptir. Güzellik kavramı her ne kadar göreceli olsa da burun yapısının güzelliği etkilediği düşünülüyor. Bu yüzden özellikle de kadınların bu konuda çok hassas oldukları biliniyor.

Doğuştan gelen sorunların yanı sıra sonradan oluşan problemler nedeniyle de burun ameliyatı yapılabilmektedir. Travma ve kazalar sonucunda ve çocukluk çağında çarpma ya da düşme gibi durumlar, burunda kırılmalara neden olabilir. Sağlıklı nefes alıp vermeyi de etkilediği için mutlaka burun ameliyatına başvurulmalıdır. Erişkinlik döneminde yaşanan kazalar da burun şeklini bozabilir. Ya da boks ile uğraşan kişilerin de bu sorundan şikâyetçi olduğu bilinir. Haliyle burun şeklini düzeltmek ve nefes alma ile ilgili sağlık sorunlarını da ortadan kaldırmak isteyen herkes burun estetiği operasyonuna başvurabilir.

Burun Estetiği Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Burun estetiğinden önce hastalar bazı durumlara dikkat etmelidir. Cerrahın da bu süreçle ilgili hastalara detaylı bilgi vereceği unutulmamalıdır. İlk olarak doktorun tavsiyelerine göre hareket edilmesi ve gerekli olan tıbbi sağlık taramalarının yaptırılması gerekir. Hastalarda bazı tahlillerin yapılmasıyla başlayan bu süreçten önce soğuk algınlığı, nezle ve grip gibi hastalıklar, burun operasyonları için engel oluşturabilir. Bu nedenle anestezi kontrolünde doktorunuza mevcut rahatsızlıklarınız hakkında net bilgi vermenizde yarar var.

Yine operasyondan önce her estetik uygulamasında olduğu gibi kan sulandırıcı gıdalar ve ilaçlar tüketilmemelidir. En az 10 gün öncesinden aspirin ve bitkisel içerikli ilaçların kullanımı kesilmelidir. Bitkisel içerikli ürünler kanama durumunu artırdığı için kesinlikle tavsiye edilmez. Kadınlardaki âdet dönemi bu operasyona engel değildir ve yine de gerekli tetkiklere göre cerrah karar verecektir.

Burun estetiğinden önceki en önemli durum, sigaranın bırakılmasıdır. İyileşme sürecini geciktiren sigara ayrıca ameliyattan sonra ciddi ağrılara da neden olabilir. Yine burun estetiği öncesinde doktora danışmadan herhangi bir ilaç kullanımı yapmamanız ve operasyona girerken jöle, oje ya da saç spreyi kullanmamanız gerekmektedir.

Burun ameliyatı öncesinde hastalarda değerlendirilen bazı ana faktörler bulunmaktadır. Bu süreçte ilk olarak burun ucuyla dudak arasındaki açı kontrol edilir. Kadınlarda bu açının 110, erkeklerde ise 80 derece olması gerekir. Ayrıca kıkırdak ve kemikten oluşan ve burun bölgesine yandan bakıldığında belli olan kambur yapılar da burun estetiğinde değerlendirilir. Ek olarak burun genişliği ve burnun alın bölgesiyle yaptığı açı da genel olarak kontrol edildikten sonra operasyona karar verilir.

Burun Estetiğinde Genel Prensipler

Burun estetiğine başlamadan önce her cerrahın genel prensipleri bulunmaktadır. Bunlardan ilki hastanın yüz hatlarıyla uyumlu olan ve bakıldığı zaman estetik olduğu anlaşılmayan bir operasyon gerçekleştirilmesidir. Çünkü pek çok hasta estetik ameliyatı olduğunun belli olmamasını istemektedir. Buna ek olarak burun ana çatısına zarar vermeden estetik işleminin yapılması şarttır. Yani burun estetiği sonrasında burun deliklerinin daralması ya da burun çatısının çökmesi gibi durumlar yaşanmamalıdır. Asıl amaç var olan burun yapısının daha güzel bir hale gelmesini sağlamaktır. Bunlara ek olarak nefes alma fonksiyonunun da korunması gerekir.

Burun operasyonlarında kıkırdak ve kemiklere şekil verilebilmektedir. Fakat bu süreçte burun derisine müdahalede bulunulmaz. Bu durumun sebebi, burundan yapılacak derinin çıkarılması sonucunda kalıcı izlerin oluşmasıdır. Ayrıca ameliyat sürecinde kıkırdak ve kemiklere şekil verildikten sonra burun derisi yeni şekline uyum sağlayacaktır. Bu sayede yeni iskelet de oldukça güzel görünecektir. Burun derisi kalın olanlarda bu uyum genelde sağlanamayabilir. Yine de burun estetiği operasyonundan uygun sonuçlar alınmaya çalışılmaktadır.

Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

Öncelikle burun yapısında detaylı bir inceleme yapılır. Daha sonra hastalar ameliyata uygun hale getirilir. Ayrıca hasta için en uygun burun şekli tespit edildikten sonra karakteristik özelliklere göre burun şekli belirlenmiş olunur. Hastanın taleplerinin tıbbi anlamda yapılabilir olması önemlidir. Genel anestezi altında 1 ile 4 saat arasında yapılan burun estetiği, burun deliklerinden atılacak kesilerle başlar. Daha sonra burun ucu, burun sırtı ve burun içerisindeki şekil bozukluklarının düzeltilmesiyle devam eder. Ameliyattan sonra morarma ve şişlik olmasını engelleyecek tedbirler de alınmaktadır.

Burunda yer alan kıkırdak doku ve kemiklere zarar verilmeden tüm işlemler yapılmaktadır. Operasyon sona erdiğinde ise burun deliklerinin iç kısmına tampon bırakılır. Sırta ise alçıdan yapılan atel konulur. Farklı bir komplikasyon görülmediği takdirde hastaların aynı gün içinde taburcu olduğu unutulmamalıdır. Elbette ameliyattan sonra yüz bölgesinde şişlik, kas ve baş ağrısı ile burunda halsizlik gibi durumlar ortaya çıkabilir.

Burnun tekrar şekillendirilmesi işleminde burunda uygulanan teknikler farklı olabilir. Burun derisi, ameliyatla oluşturulan çatının üzerine adapte edilir. Birçok plastik cerrah, burun estetiği yaparken açık teknik kullanmaktadır.

Burun Estetiği Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ameliyattan sonraki ilk sabah göz çevresinde morluk ve şişlik görülebilir. Ayrıca estetik operasyondan sonra uygulanan buz kompresi ve morluk engelleyici krem sayesinde en fazla 3 güne kadar bu şikâyetler sonlanacaktır. İlk günlerde kabuk ve ödem nedeniyle rahat solunum yapılamayabilir. Cerrahlar krem ve sprey kullanımlarına hastaları yönlendireceği için herhangi bir sorun yaşanmayacaktır.

Burun estetiğinden sonraki ilk 24 saatte yüz şişliğinin yanı sıra burun ağrısı da yaşanabilir. Bu ağrılara baş ağrısının eşlik etmesi halinde cerrahın önerdiği ağrı kesiciler kullanılabilir. Ek olarak ilk gün hastanın başı yüksekte olacak şekilde günü oturarak geçirmesi gerekir.

Göz çevresindeki şişliklerin 3. günden sonra azalması ve 4. günden sonra tamamen kaybolması beklenir. Estetik burun operasyonu geçiren bir hasta ilk 2 gün istirahat etmelidir. Ayrıca çok yorucu olmayan bir iş hayatı var ise gündelik yaşama dönebilir. Ancak efor gerektiren hareketlerden kesinlikle uzak durulmalıdır. Bu nedenle yüzme, koşma veya jimnastik gibi hareketlerden mutlaka kaçınmak gerekir.

Operasyondan sonraki 8 hafta boyunca burun bölgesinin çarpma ve darbelerden korunması gerekir. Bu nedenle saç ve yüz yıkanırken nazikçe hareket edilmelidir. Aynı durum masaj yaparken de geçerlidir. Cerrahın onayına göre kontak lens kullanımı yapılabilir. Burundaki atelin çıkarılmasının ardından 2 ay boyunca gözlük kullanmamak gerekir.

ılından beri silikonlu protezler birçok estetik operasyon için kullanılmaya devam edilmektedir. Göğüs dokusunda protez bulunan bayanların artık mamografiye gerek duymadan meme ultrasonografisi ya da MR ile göğüs dokusu incelemesi yaptırdığı biliniyor. Bu sayede her türden lezyon tespit edildiği gibi birçok radyoloji merkezinde de protezli göğüsler için tetkikler yapılabilmektedir.

Burun Estetiği Sonrasında Bakım Nasıl Olmalı?

Bu süreçte ilk olarak burun içindeki tamponlar hastayı rahatsız edebilir. Bu dönemde ağızdan nefes almaya çalışmanız daha uygun olacaktır. Doktorunuz gerekli gördüğü zamanda tamponları burnunuzdan çıkaracaktır. Elbette bu dönemde yeteri kadar da sıvı almanız gerekir. Su ve meyve suyu gibi hafif içecekler, ağız kuruluğunu önleyecektir. Tüketim sırasında ise kolay çiğnenebilen yumuşak gıdalar tüketmelisiniz.

Burun estetiği sonrasında doktorun verdiği ilaçlar dışında farklı bir ilaç kullanılmamalıdır. Özellikle de aspirin gibi kan sulandırıcı ilaçlardan uzak durulmalıdır. Burundaki pansumanın zarar görmemesi için başınızı sürekli yüksekte tutmanız gerekir. Aynı durum uyku halinde de geçerlidir. Operasyon sonrası burundan az miktarda sıvı gelebilir. Açık kırmızı veya pembe olabilen bu sıvının artması halinde mutlaka doktorla iletişime geçilmelidir.

Operasyondan çıkan hastaların burnunda iki kat plaster ve tek kat atel bulunacaktır. Bunlar, buruna şekil vermek için kullanılır. Ayrıca burun yapısının korunması için de önemlidir. Pansumana dokunulmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Zaten 1 hafta içinde pansuman yapılarak burun bölgesine takılan atel doktor tarafından çıkarılacaktır.

Yine bu süreçte burun silinmemeli ve burun deliklerine dokunulmamalıdır. Balıkçı yaka giyecekler ve tişörtler de burun bölgesine zarar verebileceği için iyileşme sürecinde giyilmemelidir. Diş fırçalarken de hastalar dikkatli olmalıdır. Dudakların büzülmemesi bu süreçte önemlidir.

Operasyondan sonraki ilk 1 ay, güneş ışığına maruz kalınmamalıdır. Ayrıca burun dışında yer alan pansumanlar çıkarıldıktan sonra çevre dokularda renk değişimi ve az miktarda şişme meydana gelebilir. Kendiliğinden düzelecek bu durumlar için herhangi bir müdahalede bulunulmamalıdır. Tamponların çıkarılmasından sonra günde 2 kez kulak temizleme çubuğu ile burun deliklerinizi temizlemeye başlayabilirsiniz. Ancak tamponların alınmasından sonra da burun tıkalı olacaktır. Bu nedenle burun estetiği pansumanından sonraki ilk 10 gün burun sümkürülmemelidir.

Burun Estetiği Sonrasında Yaşanabilecek Problemler

Burun estetiğinden sonra ameliyata bağlı olan bazı riskler oluşabilir. Erken dönem sorunlarda kanama, enfeksiyon ve darbeye bağlı şekil bozukluğu görülebilir. Kanama, ameliyattan sonra burun deliklerinden sonra sızıntı halinde olabilir. Genelde burun ucuna bırakılacak gazlı bir bez yardımıyla bu durum kontrol altına alınabilir. Ayrıca ilk 48 saat boyunca da kanama beklenebilir. Damlama halinde olan bu kanama riskini azaltmak için kan sulandırıcı ilaçlar ile bitkisel karışımlar tüketilmemelidir.

Her estetik işlemden sonra enfeksiyon riski bulunmaktadır. Nadiren de olsa burun estetiği sonrasında enfeksiyon görülebilir fakat cerrah önerisiyle kullanılacak antibiyotikler bu sorunun önüne geçmenize yardımcı olacaktır. Son olarak darbeye bağlı şekil bozukluğuyla da karşılaşılabilir. Bu nedenle darbelere karşı dikkatli olunmalıdır.

Estetik sonrasında geç dönem sorunları da ortaya çıkabilir. Bunlar burun şeklinin talebi karşılamaması, solunum problemleri, doku kaybı ve his değişiklikleri şeklinde sıralanır. Doku kaybı, ameliyat kaynaklı oluşabilir. Bazen de yaralara yeteri kadar müdahale edilmemesinden dolayı iyileşmeyi geciktirebilir. Cerrahlar bu nedenle sigara tüketiminin sonlandırılması gerektiğini sürekli hatırlatacaktır. His değişiklikleri de yaşanabileceği için geçici his kayıplarında hatalı davranışlarda bulunulmamalıdır.

Burun Ucu Estetiği

Burun estetiği sırasında uygulanabilen burun ucu estetiği, burun ucundaki sorunların giderilmesi amacıyla tercih edilir. Burundaki kıkırdak ve kemik dokusunda herhangi bir değişiklik yapmadan uygulanan bu işlem genelde burun sırtında eğrilik ve kemerli burun yapısı varsa uygulanır. Başarıyla uygulanan burun estetiği işleminde olduğu gibi tüm aşamalar ameliyattan önce değerlendirilir ve hastaya gerekli bilgiler aktarılır.

Burun Ucu Estetiği Kimlere Uygulanır?

Hastanın taleplerine bağlı olarak yapılan ve burun estetiği operasyonları arasında olan burun ucu ameliyatı, çıkık ve büyük burun görünümüne sahip olan hastalara uygulanır. Estetik işlemiyle beraber burun ucuna tıbbi materyaller enjekte edilir ve başarıyla sonuçlanır.

Burun Estetiği Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Genelde açık teknik kullanılır. Çünkü burun yapısına ve burun kanatlarına ancak açık burun ameliyatı ile başarılı müdahalelerde bulunulabilir.
Bu işlemde herhangi bir ağrı ya da sızı hissedilmez. Çünkü işlem genel anestezi altında uygulanır.
Operasyonun tekniğine bağlı olarak işlemden sonra iz kalmaz.
Hastaların normal hayata dönmesi tamamen operasyonun sonuçlarıyla ilgilidir. Genelde bu süre birkaç günü bulmaktadır.
Hastalar gece 12’den sonra yemek tüketimini bırakmalıdır. Ayrıca uzun bir süre duş alınamayacağı için işlemden önceki gece duş alınması önerilir.
İşlem sırasında genel anestezi tercih edilir. Bazı durumlarda lokal anesteziden de yararlanılabilir.

50 Responses

 1. Ben 40 yaşındayım ve kapalı teknik ile burun estetiği operasyonu olmak istiyorum. Yaşımın operasyona engel bir durumu var mı ?

  1. Merhaba Fatma hanım burun estetiği için yaşınız gayet uygun yüzünüzün fotoğraflarını 0505 044 41 30 whatsapp’dan gönderebilirseniz sizlere yardımcı olabilirim.

  1. Merhaba Adnan bey fiyat için yüzünüzün fotoğraflarını görmem gerekir 0505 044 41 30 whatsapp’dan gönderebilirseniz sizlere yardımcı olabilirim.

 2. Geçirdiğim bir kaza sonucu burnumda yamukluk oluşmuştu. Burun estetiği ameliyatı oldum ancak sonuçtan pek memnun değilim. Revizyon burun estetiği düşünüyorum.
  Fiyat ve ameliyatla ilgili bilgi verir misiniz?

  1. Serpil hanım geçmiş olsun revizyon burun estetiği için biraz zaman gereklidir yüzünüzün fotoğraflarını 0505 044 41 30 whatsapp’dan gönderebilirseniz sizlere yardımcı olabilirim.

 3. Merhaba. 1 yıl önce burun estetiği ameliyatı oldum fakat hemen sonrasında burun ucunun eğriliği düzelmedi ve burun deliklerinden biri diğerine göre küçük kaldı konuyla ilgili yardımcı olursanız sevinirim

  1. Necdet Bey tekrar ameliyat olmanız gerekebilir revizyon burun estetiği işlemi için yüzünüzün fotoğrafını 0505 044 41 30 whatsapp’dan gönderebilirseniz sizlere yardımcı olabilirim

 4. benim burnumda kemik de eğrilik var böyle bir ameliyat ücreti ne kadar olur acaba

 5. Yüzümde orantısız duran bir burna sahibim whatsappdan fotograf göndereceğim 1 haftaya Türkiye’ye geleceğim beni ararmısınız.

 6. hocam sporcuyum defalarca burnum kırıldı artık sporu bıraktım burun ameliyatı olabilir miyim

  1. Ahmet bey yüzünüzün resmini ve burnunuzun sağından solundan çekilmiş fotoğrafları çekip 0505 044 41 30 whatsapp’dan gönderebilirseniz sizlere yardımcı olabilirim.

 7. hocam selam çok teşekkür ederim sizin sayenizde kendimi daha güçlü ve özgüvenli hissediyorum dediğiniz gibi gün geçtikçe burnum daha güzelleşiyor tekrar görüşmek dileğiyle almanyadan selamlar.

 8. Merhaba,
  Kucukken yere dustum Ve burnumun sekli degisti. Burnumun sag ve sol tarifi pek ayni degil. Yeni 18 yasima bastim ameliyat olabilirmiyim ?

  1. Merhaba Dilan Hanım evet ameliyat olabilirsiniz yaşınız uygundur yüzünüzün resimlerini 0090 505 044 41 30 numarasına gönderebilirseniz size yardımcı olabilirim.

 9. Merhaba ,

  burnum çarpık ve sola gidiyor 17 yasinda burnumu yaptirdim ama simdiki burnumlan memun degilim.

 10. Merhabalar,

  27 yaşında eşim 6 ay önce burundan ameliyat oldu (kemik düzeltme,et parçası ve sinüs). Amelyat nefes almakta zorlandığı için yapıldı ve estetik yapılmadı. Şuanda burnunda kıkırdak üstünde delik var bunun sebebi ne olabilir hocam.

  1. Muammer Bey;
   Görmeden bir şey söylemem doğru olmaz sizi yanıltmak istemem eşinizin burun fotoğrafını 0505 044 41 30 numarasına gönderebilirseniz size yardımcı olabilirim.

 11. Hocam iyi çalışmalar 22 yaşındayım burnumda kemerli bir yapılanma var estetik ameliyat olmak istiyorum bir fiyat aralığı öğrenmek istiyorum yardımcı olabilir misiniz?

  1. Merhaba Akın;

   Fiyat konusunda yardımcı olabilmem için yüzünün fotoğraflarını 0505 044 41 30 whatsapp numarasına gönderebilirseniz sizlere yardımcı olabilirim.

 12. ben ismet bayrak esim 11yasinda nefes darligi ve burun buyumesi sikayetiyle ameliyat olmus fransada simdi esim 44 yasinda

 13. sa benim cocugum 6 yasinda ve 3 yasindan beri burun problemi cekiyor burun kikirdagi egildigi icin nefes almaktan zorlaniyor bununla ilgili ne onerirsiniz

 14. Merhaba
  20 yaşındayım vücut geliştirme sporu ile uğraşıyorum burun ameliyatı olduktan sonra spora geri başlamam için ne kadar bir iyileşme süresi lazım olucak ve ben yurt dışında kalıyorum ne kadar bir kalmam lazım olucak
  Teşekkür ederim.

 15. Merhaba bende kizimin burnunu ameliyat ettirmek istiyorum bunun icin randevu yapmak ve bilgi almak istiyorum ne kadar süre lazim diye cünki yurt disinda yasiyoruz

 16. Merhaba 17 yaşındayım yurtdışında yaşıyorum burnumu yaptırmak istiyorum nefes almamla ilgili bir sorunum yok sadece görüntü olarak memnun değilim detaylı bilgi öğrenebilir miyim 18 olmam mı gerekiyor ameliyat için

  1. Merhabalar 17 yaşında ameliyat olabilirsiniz bunun için ailenizin onayı gerekicek ve daha detaylı bilgi için 0090 505 044 41 30 bu numaradan bizlerle iletişim sağliyabilirsiniz 🙂

 17. merhaba bende burun ameliyati olmak istiyorum.. ama almanyada yasiyorum… ve bi kac sorularim olacakdi…. fiyat ve konaklama icin

  1. Merhabalar tuğba hanım 0090 505 044 41 30 numaralı hattan bizlere ulaşarak merak ettiğiniz tüm sorular hakkında arayarak veya whatsapp üzerinden yazarak bizlerden istediğiniz tüm bilgileri alabilirsiniz

 18. Merhaba ben 16 yasindayim ve burun estetigi olmak istiorum burnum benim cok fazla bir sekilde piskolojimi bozuyor cok rahatsiz oluyorum acaba siz 16 yaşinda olmama ragmen estetigimi yaparmisiniz?

  1. Merhabalar fatma hanım 16 yaşında olma ihtimaliniz var burun yapınız oturmuş ise eğer ve birde aile onayınız gerekicek bu şekilde ancak burun operasyonunuzu yapabiliriz 🙂

 19. merhaba ben burnumun yan profilden bakıldığında büyük olduğunu düşünüyorum.
  küçültme ameliyatı olmak istiyorum.ve bilgi almak istiyorum

 20. Benim burun ucu bir hayli dusuk basit burun estetigi bu is icin uygunmudur ve basit vurun estetgi nedir genis bir bilgilendirme istiyorum TESEKKURLER

 21. Sizden ortalama burun estetiği fiyatini ögrenmek istiyorum. Lütfen beni bilgilerdirimisiniz?

  1. Merhabalar derya hanım, Sizlere daha detaylı bilgi verebilmemiz için 0090 505 044 41 30 numaralı hattan bizlere ulaşabilirsiniz. Sağlıklı Günler Dileriz.

 22. Selamlar!
  Ben Ocak veya Subat 2020 Burun revizyonu istiyorum. Uzun süredir beni rahatsiz ediyor.
  Ve Fiyatini ögrenebilirmiyim?
  Saygilar
  Sengül Kartal

  1. Merhabalar sizlere daha detaylı bilgi verebilmemiz için 0090 505 044 41 30 numaralı hattan bizlere ulaşabilirsiniz. Sağlıklı Günler Dileriz.

  1. Merhabalar İlayda hanım. Fiyat ve daha detaylı bilgi için +0090 505 044 41 30 no’lu whatsapp hattımıza yazabilirsiniz. Milano Klinik Ailesi olarak iyi günler dileriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir