...

Basketbol dünyada belki de en çok takip edilen spor dallarından biridir ve en büyük hayran kitlesine sahiptir. Zor, ağır ve bire bir spor olduğu için maçlar her zaman zorlu ve acımasız darbelere ev sahipliği yapar. Bu durumlarda etkilenen ünlü basketbolcular ve estetikleri söz konusu olabilir.

Sürekli ekran başında olan, maç oynayan ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan basketbolcuların bazı durumlarda estetik cerrahi çözümlerine başvurması oldukça fazla görülmektedir ve bu nedenle ünlü basketbolcular ve estetikleri de sıklıkla konuşulmaktadır.Ünlü basketbolcular ve estetikleri bazı durumlarda sağlık sorunları nedeniyle de yapılabilmektedir ve bu duruma Devin Booker örnek gösterilebilir. Devin Armani Booker, şu anda Ulusal Basketbol Birliği’nin Phoenix Suns takımında oynayan ABD’li profesyonel bir basketbol oyuncusudur. Phoenix Suns’ın şutör guardı Devin Booker, Los Angeles Clippers’a karşı basketbol oynarken burnu kırıldı.

Maç sırasında aldığı darbe nedeniyle burnu kırılan Booker, maçı bırakmak zorunda kaldı. Hemen ardından kırılan burnuna müdahale edilen ünlü basketbolcu, burnunun eski formuna kavuşabilmesi ve kırığın tedavi edilebilmesi için burun ameliyatı olmak zorunda kaldı. Burun estetiği olan basketbolcu, ameliyattan sonra birkaç maç koruyucu yüz maskesi takmıştır.Ünlü basketbolcular ve estetik listesinde yer alan bir diğer isim ise Tim Legler . Timothy Eugene Legler , şu anda Ulusal Basketbol Birliği için oynayan ABD’li eski bir profesyonel basketbol oyuncusudur. Halen bir ESPN basketbol yorumcusu ve bir SiriusXM NBA Radyosu yardımcı sunucusu/analisti olarak görünmektedir.

Aktif basketbol oyunculuk kariyerine son vermiş olmasına rağmen, Legler , hala bir spor yorumcusu olduğu için her zaman ekranda olan ve hala göz önünde olan eski bir basketbolcudur. Son dönemde değişen yüzüyle herkesin dikkatini çeken ünlü eski oyuncu, ünlü basketbol maçları ve estetikleriyle dikkatleri üzerine çeken bir isim haline geldi.

Tim Legler’ın yüzü, sosyal medyada hızla dikkat çekti ve birçok kişi eski NBA oyuncusunun estetik ameliyat geçirdiğine ve yüzünün eskisinden daha şiş ve geniş olmasına neden olduğuna inanıyordu. Birçok yorumcu, kozmetik prosedürün başarısız olduğunu ve adamın cildi çok sıkı olduğu için bir yüz gerdirme olduğunu ve daha genç görünmek istediğini söyledi.Basketbol denilince akla ilk gelen isimlerden biri olan Michael Jordan, Amerikalı profesyonel basketbolcudur. Görünüşünün, özellikle yüzünün değiştiği açıktır. Kariyerindeki görüntüleri ile şimdiki görüntülerini karşılaştırdığınızda, Michael Jordan’ın ona daha genç bir görünüm kazandırmak için bazı estetik operasyonlar geçirdiği açıktır.

Yıllar içinde yaptığı değişiklikler nedeniyle ünlü basketbolcular ve estetikleri listesinde yer alan Jordan, çene bölgesinde yaptırdığı estetikle dikkat çekiyor. Mevcut çenesi öncekinden farklı görünmekte, önceki çenesi daha genişti ve oyuncuya yuvarlak bir görünüm kazandırdı şeklinde bir çok yorum yapılıyor. Estetik ameliyattan sonra çenesi belirgin ve net bir görünüme kavuşur. Bu, ona genç bir görünüm kazandırmaya önemli ölçüde yardımcı oldu ve olduğundan daha genç görünmesini sağladı.

Michael Jordan’a uygulanan bir diğer estetik ameliyat da yüzündeki dolgu işlemleridir. Botox enjeksiyonları, yaş belirtilerini düzeltmeye yardımcı oldukları için yaşlanan ünlüler arasında popülerdir. Bu hizmeti kullandıklarında kırışıklık ortadan kalkar. 59 yaşında olmasına rağmen hala kırışıksız olduğu için Michael Jordan ünlü basketbolcular ve estetikleri arasında da geri kalmadı.

Günümüzde yanakları estetik dokunuşlardan sonra daha büyük görünüyor ve kimse gerçek yaşını söyleyemez. Yaşıtları şekilsiz yanaklarla boğuşuyor ama o çözümü bulmuş gibi görünüyor. Ünlü basketbolcu, yaşla birlikte ortaya çıkan sarkık yanakları doğal haline bırakmamayı, estetik dokunuşlar, botoks ve dolgularla daha canlı ve dolgun görünmesini sağlamayı tercih etti.Ünlü basketbolcuların kullandığı tüm süreçleri ve estetiklerini sağlayan ve mevcut güzelliklerini, estetiğini ve ameliyatlarını daha fazla alanda sağlayan Milano Klinik, kalifiye hekimleri, yetkin personeli ve deneyimli ekibi sayesinde hastalarına son derece güvenli ve doğru estetik sunmaktadır.

Tüm bunlar Milano Klinik tarafından hem basketbolcuların estetik operasyonlarında hem de diğer estetik prosedürlerde kullanılabilen göğüs cerrahisi, yüz cerrahisi, vücut estetiği ve popo estetiği dahil olmak üzere çeşitli vücut bölgelerinde kozmetik cerrahi ve plastik cerrahi sağlamak için kullanılmaktadır. Çok çeşitli sektörlerden müşterilere hizmet verme konusunda önemli deneyime sahip olan Milano Klinik, ünlü basketbolcularda uygulanan diğer operasyonların yanı sıra burun estetiği , burun ucu kaldırma estetiği, yüz germe ameliyatı, göz kapağı estetiği ameliyatı ve yüz yağ transferi konusunda uzmanlaşmıştır.

Ayrıca Milano Klinik geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Yüz yağ transferi ve alın germe estetiği gibi yüz ameliyatlarına da erişilebilir. Bu yüz cerrahisi sektörlerine ek olarak; Milano Klinik, liposuction, boyun germe ameliyatı, kol ve sırt germe, meme küçültme ameliyatı gibi vücut estetiği tedavileri sunan bir markadır. Herkes ünlü basketbolcular ve estetikleri hayrandır ve bazı kişiler onların liderliğini takip ederek bu estetiği taklit etmek isterler.

Bazı durumlarda kişinin estetik görünümünü değiştirme amaçlı değil sağlık amaçlı yapılması gereken estetik operasyonları olan kişiler için çok önemlidir ve bu estetik operasyon işlemlerinin doğru bir şekilde yerine getirilmesi gerekir. Her iki durumda da hastalarına en iyi hizmeti vermek iş prensiplerinin başında gelir. Milano Klinik, kendini hastalarına üstün hizmet, en yeni teknolojik alternatifler, alanında uzman doktorlar, sağlık uzmanları ve sağlık personeli sunmaya adamıştır.

Önceki yazımıza https://www.milanoklinik.com/unlu-futbolcular-ve-estetikleri/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir