Göğüs Küçültme Estetiği

Milano Klinik ile Göğüs Küçültme, Yeniden Boyutlandırın!

"Tüm Resimler Gerçek Milano Klinik Misafirlerini Temsil Eder"

Ücretsiz Konsültasyon

Göğüs Küçültme

Göğüs dikleştirme estetiğine yakın olan göğüs küçültme ameliyatı, günümüzde başarılı bir şekilde uygulanan operasyonlar arasındadır. Göğüslerin aşırı derecede büyük olması aslında bazı sağlık sorunlarını beraberinde getirir. Bu nedenle omurga problemleri, bel ağrıları, kötü koku, istenilen kıyafetlerin giyilememesi ve şekil bozukluğu gibi sorunlarla karşılaşmamak için meme küçültme operasyonuna başvurulabilir. Bu operasyondaki amaç, göğüslerin eşit büyüklüğe ulaşmasını sağlamaktır.

Göğüs küçültme estetiği, estetik açıdan ideal göğüslere ulaşmak için tercih edilir. Rekonstrüktif bir ameliyat olmakla beraber başarıyla uygulanan estetik operasyonlardan biridir. Farklı sorunlara yol açabilen göğüslerin aşırı büyük olması aynı zamanda orantısız bir vücudu beraberinde getirir. Genelde kilo alma, genetik durumlar ve emzirme dönemindeki sorunlar nedeniyle göğüsler daha büyük formlara ulaşabilir.

Ücretsiz Konsültasyon

Telefon

Meme Küçültme Ameliyatı Kimlere Yapılır?

Öncelikle operasyonun uygulanacağı hastanın fiziksel açıdan sağlıklı olması gerekiyor. Ayrıca bu ameliyat hakkında gerçekçi beklentilere sahip olunmalıdır. Hastanın göğüs büyüklüğünden dolayı rahatsızlık duyması da önemlidir. Elbette göğüslerin büyük olmasıyla, fiziksel aktivitelerin engelleniyor olması da bu ameliyat için gereklidir.

Göğüsler nedeniyle omuz, boyun ve sırt bölgelerinde ağrı yaşayanlar da göğüs küçültme ameliyatı yaptırabilir. Aşağıya doğru sarkık göğüsler ve cildinde genişleme olanlar da bu operasyona uygun adaylar arasındadır. Cilt yüzeyinde meydana gelen genişleme sebebiyle meme uçlarının çevresindeki areolarda genişleme yaşanması, aynı şekilde bu operasyona uygun aday olunduğunu gösterir.

 

Hastalar göğüs küçültme operasyonundan beklentilerini cerraha aktarmalıdır. Bu süreçte sigara ve alkol kullanımı ile beraber hastanın kullandığı ilaçlar, alerjik yapısı ve genel sağlık durumu da kontrol edilecektir.

Bu ameliyat yalnızca estetik bir işlem olarak algılanmamalıdır. Ameliyatla beraber fonksiyonel sonuçlar ortaya çıkacağı için kişilerin kendine olan öz güveni artacaktır. Ayrıca sosyal anlamda kendini rahat hissedecek olan hastalar psikolojik sorunlardan da uzaklaşmış olacaktır.

Göğüslerinin büyük olmasından şikâyetçi olan hastalar, bu durumu gerçekten bir sorun olarak görüyorsa cerrahi uygulamalara başvurmalıdır. Tıbbi anlamda en faydalı uygulama olan göğüs küçültme ameliyatı ile beraber talep edilen göğüs ölçülerine ulaşılabilir. Buna ek olarak vücuttaki fiziksel sorunlar da sona ermiş olacaktır.

Hastanın beklentileriyle beraber cerrahın tavsiyelerine göre ideal göğüs boyutu belirlendikten sonra gerekli tetkiklerin yapılmasının ardından operasyon sürecine geçilmektedir.

Bu ameliyat yeni doğum yapan hastalarda, emzirme döneminden sonra yapılır. Yani doğumdan 6 ay sonra gerekli tetkiklerin yapılmasının ardından işlemlere geçilir. Buna ek olarak hasta operasyondan sonra yeniden doğum yapmak istiyorsa, talebe uygun olan ameliyat teknikleri uygulanacaktır.

Bazı hastalarda obezite sorunları yaşanabilir. Bu nedenle zayıflama en yararlı seçenek olacaktır. Göğüs ameliyatında memelerdeki yağ miktarı azaltılacağı için obezite ile mücadelede ilk adım atılmış olunur. Ayrıca şeker hastalığı olan kişilerle ameliyat kararı alınırken, hastalığın ne kadar sürede geliştiği, ne zamandır devam ettiği ve diyabetin şekliyle ilgili detaylar göz önünde bulundurulmaktadır.

Göğüs küçültme ameliyatıyla ilgili bir diğer durum, hastaların âdet dönemine denk gelmemesi gerektiğidir. Buna ek olarak ameliyattan önceki 10 gün içinde kan sulandırıcı ilaçların alınmaması önemlidir. Aynı durum alkol, bitkisel ilaçlar ve diğer ilaçlar için de geçerlidir.

100'den Fazla Meme Büyütme İncelemesi

Halihazırda Milano Klinik ile meme büyütme ameliyatı olan sevimli misafirlerimizin incelemelerine bir göz atın.

Naruto Super Z
Naruto Super Z
2022-10-10
I’ve wanted to do a nose job in turkiye for a long time already, after a long research my decision fell on milano clinic in istanbul. One week after my successful rhinoplasty i am able to tell that each of their employees are being very friendly and helpful to me. I had not one bad experience, furthermore I always were able to contact my patient coordinators seyda and berk over the entire day, whenever i needed help or had any questions. Overall i had a great experience and would recommend milano clinic to everyone who would love to get a rhinoplasty.🥰❤️❤️
Morena Santos
Morena Santos
2022-09-27
Mi sono operata da qualche giorno , quindi si vede poco perché sono ancora gonfia ma posso dire che quel poco che vedo mi piace. Ho fatto una mastopessi più protesi . Sono molto contenta vi aggiornerò più avanti di come sarà il risultato finale . Vi posso dire che mi sono trovata bene sopratutto con Samb che è stato sempre disponibile per me . Ho fatto L intervento con dottore Ömer Faruk . ❤️ Grazieeeee
Siti Cangülec
Siti Cangülec
2022-09-14
I only had positive experiences with Milano clinic. From the beginning throughout the process Seyda my coordinator always helped me and replied to me quickly when I had a question or any other problems. My doctor was very very nice and always positiv and optimistic. Thank you Seyda, because of your great help we came to Turkey you made it possible for us with your perfect guidance. I also wanna thank my amazing and nice nurses Sakina, Nuray and Duygu who where very nice and helpful as well.
Özle Çağla Duran
Özle Çağla Duran
2022-09-10
Geçen yıl geçirdiğim göğüs büyütme operasyonundan çok memnun kaldım. Doktorum ve diğer kişiler çok ilgiliydi düzenli olarak dolgu ve botoks işlemleri içinde gidiyorum teşekkürler milano klinik 🙏🏻
Ilir Polo
Ilir Polo
2022-09-02
Bin sehr zufrieden mit der Klinik an die läute die skeptisch sind eine OP zu machen zögert nicht macht es.Ich selbst war sehr überrascht habe eine gynäkomastie OP gehabt mit Vollnarkose habe nichts mitbekommen und das beste nach der OP habe ich überhaupt keine Schmerzen gehabt . Mein Zimmer war sehr schön also über Service brauch ich nicht reden einfach Top die haben sich sehr gut um die Patienten gekümmert bin sehr überrascht gewesen übrigens mein Ergebnis genau so wie ich es mir vorgestellt haben . Ich würde jeden die Klinik empfehlen einfach top danke Milano Klinik ihr seits die besten macht’s weiter so 👍
Patrik Behrami
Patrik Behrami
2022-08-25
I recently had a hair transplant at Milano Klinik, the whole procedure was very professional from start to finish, they were all very polite and professional. I love the results.
Emily Mecava
Emily Mecava
2022-08-25
I was not happy with my face structure until I got rhinoplast at this clinic. I feel like they made a miracle happen on my face. Thank you for your hardwork
Annie Evangelou
Annie Evangelou
2022-08-25
I cannot fault Milano Klinik, from the initial consultation to the actual surgery and post surgery appointments, I was made to feel relaxed and confident about everything.
Katarina Buzić
Katarina Buzić
2022-08-25
My brazilian butt surgery came back to me with the best results! Im glad I chose this clinic for this amazing surgery. Thank you very much
Elizabeth Lark
Elizabeth Lark
2022-08-25
I had a breast lift and reduction by Milano Klinik late last year, I never could have imagined the results that they have been able to achieve, my only regret is that I didn't have the operation sooner!

Türkiye'de Meme Küçültme İncelemelerini İzleyin!

Meme Küçültme Hakkında Sorularınız mı var?

Tıp Uzmanlarımız Meme Ameliyatınızla ilgili tüm sorularınızı cevaplayacaktır.

Milano Klinik

Tıbbi Danışman

Milano Klinik

Tıbbi Danışman

Meme Küçültme Ameliyatı Öncesi Bilinmesi Gerekenler

İlgili operasyon için karar vermeniz halinde ilk olarak cerrahınız ile tüm bilgileri gözden geçirmeniz gerekir. Bu süreçte sigara kullanımının 15 gün önceden sonlandırılması önemlidir. Ayrıca operasyondan önceki 15 gün içinde spor egzersizleri ve tempolu yürüyüşler yapılmalıdır. Bu tavsiye tamamen anestezi sürecinin rahat geçmesiyle ilgilidir.

Ameliyat öncesinde kesi yöntemi hakkında bilgi almalısınız. Uygulanan yönteme göre göğüslerde izler olacaktır. Genelde işlemden bir sene sonra bu izlerin kaybolacağı bilinmelidir. Göğüs küçültmede ayrıca yaş ve göğüslerin özelliklerine göre operasyon izi daha uzun süre kalabilir.

Genel anestezi ile yapılan bu ameliyat yaklaşık olarak 2 ile 4 saat arasında sürmektedir. Operasyondan sonra bir gece hastanede istirahat edilir. Ayrıca operasyondan sonra göğüslere dren takılmaktadır. Göğüslerdeki sıvı birikimini engellemek amacıyla takılan bu drenler, yapılacak muayene sonucunda çıkarılır.

Meme Küçültme Ameliyatına Hazırlık Süreci

Göğüs küçültme ameliyatı kararı alan hastalar öncelikle estetik cerrahi ile tüm detayları görüşmelidir. Göğüslerin büyüklüğüne bağlı olarak farklı tekniklere başvurulacağı için gerekli tetkik ve muayeneler hakkında da bilgi alınmalıdır. Hastalar bu süreçte nasıl bir memeye sahip olmak istediğini ve beklentilerini anlatmalıdır.

Cerrah bu süreçte sizi dinledikten sonra kalıtımsal bir hastalığın olup olmadığını öğrenecektir. Muayene ile beraber genetik durumlar hakkında da bu operasyona uygun olup olmadığınıza dair bilgiler sunacaktır. Daha sonra vücut ölçünüz kontrol edildikten sonra emzirme fonksiyonlarında herhangi bir sorun olup olmayacağına bakılacaktır.

Muayene sonucunda tespit edilen göğüs ölçüsü alınacak ve göğüs başının büyüklüğü ve yeri de tespit edilecektir. Daha sonra operasyon öncesi ve sonrasının karşılaştırılması için fotoğraf çekimi yapılacaktır. Cerrahın ameliyatın riskleri hakkında da kapsamlı bilgiler sunacağı operasyona hazırlık sürecinde birtakım araştırmalardan da yararlanılmaktadır.

 

Operasyona hazırlık sürecinde sorgulanacak olan durumlar, göğüs enfeksiyonları ve daha önceden başvurulan cerrahi müdahalelerdir. Ayrıca göğüsle beraber koltuk altında ağrısız bir kitle olup olmadığı da incelenmektedir. Bu nedenle her hastanın göğüs ultrasonografisi çekilir. Genelde 40 yaş ve üzeri hastalardan mamografik tetkikler de istenmektedir. Göğüslerde bir sorunun olmaması halinde göğüs küçültme ameliyatı kararı, cerrah tarafından da destelenecektir.

Ameliyattan önce rutin tetkikler de yapılacaktır. Karaciğer fonksiyon testleri, kan grubu, EKK, akciğer grafisi, üre, kan şekeri, hepatit, hemogram, aPTT, PTT ve INR gibi tetkiklerle beraber süreç hakkında son bilgiler aktarılarak ameliyat günü hazır olunmak kaydıyla hastaya randevu verilir.

Meme Küçültme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Ameliyattan önce en az 6 saat herhangi bir gıda ya da sıvı tüketilmemesi gerekir. Hastalar operasyona en az 1 saat kala işlemin yapılacağı yerde bulunmalıdır. Ameliyata girmeden takı, saat ve buna benzer araçların çıkarılması gerekir. Kişiye özel bir operasyon olan göğüs küçültme estetiği hastaların meme boyutları, şekli ve vücut ölçüleri gözetilerek yapılır.

Göğüs küçültmede hastanın ideal göğüs büyüklüğü belirlenir. Ayrıca göğüs yapısına bağlı olarak gerekli tüm planlamalar yapılır. İşlemden önce hastaya genel anestezi uygulanır. Bu süreçle beraber kesi yapılarak fazlalık olan göğüs yağ dokusu, bez dokusu ve göğüs derisi çıkarılır. Kesi atılan bölgede işlemlerin tamamlanmasının ardından ameliyat bölgesine dikiş atılır. Hastaların göğüs yapısına bağlı olarak operasyon 5 saate kadar sürebilir.

Ameliyat için kesi atılacak bölge, areola yani göğüs ucu çevresidir. Yuvarlak bir kesi atıldığı gibi çapa şeklinde ya da ters T biçiminde de kesi atılabilir. Bu kesi şekline tamamen hastaların göğüs özelliklerine bakılarak karar verilir.

 

İşlemde uygulanacak teknik, göğüslerin sarkıklık durumuna, büyüklüğüne ve şekline göre değişmektedir. Bu nedenle genel olarak en iyi tekniğin ne olduğu başlangıçta tespit edilmektedir. Söz konusu teknikler de kendi arasında göğüs başına uygulanacak olan yönteme göre ayrılmaktadır. Genel olarak göğüs küçültmede izlenen yol aşağıdaki gibidir:

 • Göğüs başı, hemen altında yer alan göğüs dokusuyla beraber normalde olması gereken hizaya getirilir. Bu süreçte göğüs duvarı da tespit edilerek gerekli taşınma başlar.
 • Taşınma sırasında göğüs başı ile beraber alandaki sinir bağlantılarına zarar verilmez. Sadece göğüs başının büyük olması durumunda, küçültme işlemleri yapılır.
 • Göğüs dokusuyla birlikte gri renkli alan olan göğüs derisi, planlanmış boyutlara uygun bir şekilde küçültmek için çıkarılır. Ek olarak göğüslerde asimetri bulunuyorsa, gerekli düzenlemeler sağlanır.
 • Sarkmış göğüslerde göğsün üst kısmı genelde koltuk altına kadar yayılmaktadır. Göğüslere şekil verilirken bu alanlar doldurulur. İşlem sonunda göğüslerin simetrisi tekrardan incelenir.
 • Yapılan kontrollerde göğüslerde birikebilecek kanı dışarı atmak için vakumlu drenler kullanılır.

Gazla doku alındıktan sonra göğüslerde şekillendirme işlemi yapılır ve ardından da kesiler kapatılır. Fazla doku alınırken ise kesiden sonra göğüs başının sinirlerine ve süt kanallarına zarar vermeden göğüs ucu tekrar konumlandırılır. Fazla dokuların alınmasının ardından küçük boyutlarda dikişler atılarak işlem tamamlanır.

Meme Küçültme Ameliyatından Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler

Anestezi yöntemi uygulanarak gerçekleştirilen göğüs küçültme ameliyatı sonrasında herhangi bir ağrı duyulmaz. Bu süreçte işlemden sonra göğüslerin küçüldüğü anında fark edilebilir. Ayrıca omuz, bel ve sırt ağrıları da bu sayede sona ermiş olur.

İşlemden yaklaşık olarak 4 saat sonra sıvı gıdalar tüketilebilir. Elbette cerrah tavsiyelerine de dikkat edilmesi önemlidir. Sıvı gıdaların yanı sıra kahvaltı öğünü gibi hafif yiyeceklerden de 4-6 saat sonra tüketim yapabilirsiniz. Operasyondan sonraki gün ise normal beslenme alışkanlığına geri dönebilirsiniz.

Ameliyat sonrasında hastanedeki istirahat süresi 1 ila 2 gün civarındadır. İşlem sabah gerçekleşmiş ise hastanın genel durumuna bakılarak akşam taburcu olması talep edilebilir. Ayrıca yaşanabilmesi muhtemel ağrılar, ağrı kesicilerle kontrol altına alınabilmektedir.

Ameliyatın ardından hastalara sporcu sütyeni giymeleri konusunda hatırlatmalar yapılır. 3 hafta kadar bu sütyenin giyilmesi zorunludur. Drenler alınıncaya kadar hastaların duş almaması gerekir. Ayrıca kolların zorlanmaması ve hastaların aşırı aktivitelerden uzak durması önemlidir.

Göğüs küçültme ameliyatı üzerinden 1 hafta geçtikten sonra araç kullanılabilir. Bununla beraber ameliyatta kullanılan dikişler tamamen estetik dikiş olduğu için dikişlerin alınması gibi bir süreç yaşanmamaktadır. 10 gün boyunca hastaların vitamin tabletleri, bitkisel ilaçlar ya da aspirin gibi kan sulandırıcı ilaçlar almaması gerekir.

Havuza ya da denize girmek isteyen hastalar ameliyattan sonraki 15 günün ardından bu aktivitelere başlayabilir. Öte yandan kesi izlerini azaltıcı kremlerin de 15 gün sonra kullanılmaya başlanması önerilir. Ancak sadece cerrahın tavsiye ettiği iz azaltıcı kremlerden yararlanılmalıdır.

Ameliyattan Sonra İz Kalır mı?

Göğüs küçültme ameliyatının ardından hastalarda iz kalacaktır. Bunun nedeni ameliyat esnasında atılan kesilerin sonucu olarak dikiş hatlarının bıraktığı izlerdir. Göğüs başı çevresinde kalan bu izlerde, tercih edilen uygulama yöntemi, göğüslerin sarkıklığı ve büyüklüğü de etkili olur.

Aşırı büyük olmayan ve az sarkmış göğüslerde ayrıca göğüs başının alt kenarından orta kısmına doğru düz bir çizgi halinde iz kalmaktadır. Büyük olan ve sarkıklık durumu daha ciddi olan göğüslerde ise ters ‘T’ şeklinde bir iz kalmaktadır. Ancak bu izlerin tamamı sütyen için görünmeyecek cinstendir.

Operasyondan sonra izin az olması için dikiş hattının gergin olmaması önemlidir. Çünkü gerginlik, ameliyat izini artıran bir durumdur. Buna ek olarak deri altı dokusu yeterli miktarda dikilmelidir. Deri dikişlerine binen gerginlik yükü ancak bu şekilde azaltılabilir.

Son olarak deri dokusuna kibar bir şekilde dikiş atılmalı ve izin daha az kalması için gerekli aksiyonlar alınmalıdır. Ameliyattan sonraki birkaç ay kırmızımsı renkte olan dikişler, bir süre sonra yumuşar ve pembe renge dönüşmeye başlar. 12 ay sonunda ise sadece ince bir çizgi olarak belirsiz hale gelirler. Tüm bu bilgilere ek olarak göğüs küçültmede ne kadar iz kalacağını önceden tahmin etmek mümkün değildir.

Meme Küçültme Ameliyatından Sonra Göğüslerin Şekli Korunur mu?

Ameliyatın ardından göğüslere verilen yeni şeklin aslında ne kadar korunacağını söylemek ya da tahmin etmek imkânsızdır. Çünkü bu durum hastaların cilt özelliklerine, yaşına, kalıtsal durumlarına ve yaşam tarzına göre değişmektedir. Buna ek olarak tüm estetik operasyonlarda yaşlanma süreci durdurulamaz. Sadece dışarıdan bakıldığı zaman yaşlılık belirtilerinin ortadan kaldırıldığı anlaşılabilir.

İnfeksiyon Riski:

Nadiren görülen infeksiyon, hastada kansızlık ve şeker hastalığı var ise ortaya çıkabilir. İnfeksiyonun ana kaynağı, süt kanallarındaki bakterilerdir. Ameliyat sırasında süt kanalları kesildiği için bakteriler dağılarak infeksiyona sebep olabilir. Ancak bunu engellemek adına hastalara işlemden önce antibiyotik verilmektedir.

Göğüs Başı Çürümesi:

Nadir görülen göğüs küçültme ameliyatı riskleri arasındadır. Sinir bağlantısı korunacak bir şekilde yapılması gereken operasyonda göğüs başının hesaplanması gerekir. Ayrıca göğüs başının hangi seviyede olması gerektiği de operasyondan önce hastalara bildirilmektedir.

Emzirme Sorunları:

Uygulanacak cerrahi teknik başta olmak üzere göğüslerin büyüklüğü ve sarkıklığı gibi durumlar, emzirme sorunlarını beraberinde getirebilir. Bununla beraber az miktarda küçültülen göğüslerde de buna benzer sorunların yaşandığı bilinmektedir.

Meme Küçültme Ameliyatından Sonra Karşılaşılabilecek Sorunlar

Her estetik operasyonda olduğu gibi göğüs küçültme işleminden sonra da bazı sorunlarla karşılaşılabilir. Hastaya ciddi faydası olan bu uygulamanın bazı riskleri de bulunmaktadır. İşleme tabii olacak olan hastaların birçoğunda aslında bu riskler görülmemektedir. Ancak bu konularla ilgili bilgi sahibi olunmalı ve risklerin olduğu kabul edilmelidir. Cerrah da ameliyat öncesinde söz konusu risklerle ilgili yeterli bilgiyi hastalarına sunmaktadır.

İlk olarak kan hastalığı, kalp ve damar hastalıkları ya da şeker hastalarında aşağıda sıralanacak olan risklerin daha fazla olduğu bilinmelidir. Bununla beraber sigara tüketenlerde de işlem sonrası riskler ciddi bir hâl alabilir. Alerjik reaksiyonlar, kanama, emzirme sorunları ve ağrı, bu riskler arasındadır. Diğer faktörler ve genel tanımları aşağıdaki gibi paylaşılmaktadır.

Alerjik Durumlar:

Çok nadir bir durum olan alerjik reaksiyonlar genelde dikişte kullanılan malzemelere karşı gelişir.

Kanama:

Estetik operasyonların neredeyse tamamında istenmeyen ve nadir görülen risk faktörü olan kanama, ameliyattan önceki 10 gün içinde kan sulandırıcı ilaçlar kullanan hastalarda görülmektedir. Bilindiği üzere kanı sulandıran aspirin gibi ilaçlar, kanamaya neden olabilir.

Diğer Riskler;

 • Kesi İzleri
 • Ağrı
 • Göğüs Başı Duyarlılığının Değişmesi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Ek Cerrahi Gereklilik Şeklindedir

Meme Küçültme Ameliyatı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Her estetik operasyondan sonra hafif ağrılar olacaktır. Bu ağrılar kısa sürede kontrol altına alınabilir.
göğüs ucundaki sinirler korunduğu için herhangi bir his kaybı yaşanmamaktadır.

Göğüs küçültme ameliyatı sonrasında dikişler 15.günün ardından alınmaktadır.

Göğüs küçültme işlemi süt bezlerine zarar vermez. Ayrıca emzirme döneminde sütteki oran kaybına da neden olmaz.
Hastanın talep etmesi halinde işlem yeniden yapılabilir.
Her estetik operasyondan sonra hafif ağrılar olacaktır. Bu ağrılar kısa sürede kontrol altına alınabilir.
göğüs ucundaki sinirler korunduğu için herhangi bir his kaybı yaşanmamaktadır.

Göğüs küçültme ameliyatı sonrasında dikişler 15.günün ardından alınmaktadır.

Göğüs küçültme işlemi süt bezlerine zarar vermez. Ayrıca emzirme döneminde sütteki oran kaybına da neden olmaz.
Hastanın talep etmesi halinde işlem yeniden yapılabilir.

20 Responses

 1. 25 yaşındayım 90 beden takıyorum ve bu durumdan memnun değilim küçültmek istiyorum fiyat öğrenebilirmiyim acaba ?

  1. Ebru Hanım yüzünüz gözükmeyecek şekilde göğüs bölgenizin fotoğraflarını 0505 044 41 30 whatsapp’dan gönderebilirseniz sizlere yardımcı olabilirim.

 2. Merhababen 41 yasindayim85 d kalip sudyen takiyorum sırtım ve omuzlarim cok agriyor ben de goğüslerimi kucultsem ağrilarim dinermi ve mumkunse fiyatini ögrenebilirmiyim.

  1. Gülten Hanım yüzünüz gözükmeyecek şekilde göğüs bölgenizin fotoğraflarını 0505 044 41 30 whatsapp’dan gönderebilirseniz sizlere yardımcı olabilirim.

 3. Merhaba ben Londrada kaliyorum, 6nci ayda gelmeyi dusunuyorum meme kucultmek icin. Fiyat ogrenebilirmiyim lutfen

  1. Berfin Hanım yüzünüz gözükmeyecek şekilde göğüs bölgenizin fotoğraflarını 0505 044 41 30 whatsapp’dan gönderebilirseniz sizlere yardımcı olabilirim.

 4. Merhaba , meme küçültme ameliyatı olmak istiyorum. 38DD kullanıyorum. Fiyat bilgisi alabilirmiyim.

  1. Cansu Hanım yüzünüz gözükmeyecek şekilde göğüs bölgenizin fotoğraflarını 0505 044 41 30 whatsapp’dan gönderebilirseniz sizlere yardımcı olabilirim.

  1. Merhabalar eylem hanım bu konuda daha sağlıklı bilgi ve fiyat verebilmek adına 0090 505 044 41 30 numaralı hattan whatsapp yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz

 5. Merhaba ben almanyada kaliyorum seneye gögüs kücültme ameliyati yaptirmak istiyorum fiyatlarinizi ögrenebilirmiyim acaba

 6. Merhaba,
  Sag gogusumde fibroadenom var. Gogus kucultme ameliyatinda fibroadenom da cikarila biliyormu?
  Nasil bir teknik kullaniyorsunuz gogus kucultmede?
  Son olarak fiyat alabilirmiyim lutfen.

  1. Merhabalar operasyon aşamasında oluşan kisleri cerrahi olarak alıyoruz bu sayede hem sağlıksal probleminizden kurtulmuş oluyorsunuz hemde görüntü olarak istenilen görüntüye ulaşmış oluyorsunuz 🙂 fiyat ve daha sağlıklı bilgi için ise 0090 505 044 41 30 numaralı hattan bizlere ulaşabilirsiniz 🙂

  1. Merhaba zehra hanım bu operasyon için bize 1 haftalık süre ayırmanız yeterli olucak o süreçte tüm ameliyat ve kontrol süreçleriniz tamamlanmış olur sonrasında ise rahatlıkla geri dönüş yapabilirsiniz 🙂

 7. merhaba bana meme kücültme ve mini karin germe ameliyati icin fiyat verebilirmisiniz. ikisi bir arada yapilabilirmi ve tedavi süresi ne Kadar olur. Tesekkürler

  1. Merhabalar Nesli hanım dilediğiniz gibi operasyonları beraber yapabiliriz, Sizlere daha detaylı bilgi verebilmemiz için 0090 505 044 41 30 numaralı hattan bizlere ulaşabilirsiniz. Sağlıklı Günler Dileriz.

  1. Merhabalar, Sizlere daha detaylı bilgi verebilmemiz için 0090 505 044 41 30 numaralı hattan bizlere ulaşabilirsiniz. Sağlıklı Günler Dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir