...

Kendimiz gibi olmak, eşsiz kişiliğimizi vurgulamak kendimize yapabileceğimiz en büyük iyiliktir ve bu ilkeyi uygulamak önce kendimizi sevmeyi ve özgüven sahibi olmayı gerektirir. Ancak bazen dış görünüşümüzün bazı yönlerinden memnun kalmazsak, özgüvenimizi ve dolayısıyla hayatımızın bazı yönlerini olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle estetik operasyonlar için başvurmak ve tekrar kendinden emin ve rahat hissetmek istiyoruz.

Bu senaryo ünlü şahsiyetlerin hayatlarına uyarlanınca bambaşka bir hal alıyor. Ünlülerin sürekli ekran karşısında olması ve birçok kişinin görüşlerine maruz kalması nedeniyle, genç ve estetik görünümlerini sürekli olarak korumaları beklenir. Bu yüzden ünlüler camiasında estetik ameliyatlar daha yaygındır. Kardashianların yıldızı Khloé Kardashian da o ünlü kişiliklerden biri. Son 10 yılda geçirdiği dramatik değişimle medyanın ilgisini çeken Khloé Kardashian estetik ameliyatları büyük ilgi görüyor.

Bu nedenle bu yazımızda sizler için Khloé Kardashian estetik ameliyatlarını derledik.  Yazımıza başlamadan önce, kadınlara empoze edilen ve onları belirli bir kiloya veya belirli bir yüz yapısına sahip olmaya zorlayan güzellik algılarını desteklemediğimizi belirtmek isteriz. Başarılı bir görünüme kavuşan Khloe Kardashian estetik ameliyatları nı sizlere anlatmak amacıyla bu yazıyı yazdık.Tam adı Khloé Alexandra Kardashian Odom olan ünlü model ve stilist 27 Haziran 1984’te California’da doğdu. Khloe, Kris Jenner ve Robert Kardashian’ın en küçük kızı ve Ermeni, İskoç ve Hollanda kökenli. En çok Keeping Up with the Kardashians adlı realite şovunda yer almasıyla tanınan Khloe Kardashian, günümüzün en tanıdık medya kişilikleri, sosyeteleri ve modelleri arasında yer alıyor.

Kardashian, kız kardeşleri Kourtney ve Kim ile birlikte moda endüstrisinde de yer alıyor. Birlikte büyük bir başarı elde eden çeşitli giyim koleksiyonları ve kokuları piyasaya sürdüler.Khloe Kardashian, röportajlarında görünüşü nedeniyle medya tarafından birçok kez zorbalığa uğradığını belirtti. Estetik operasyonları konusunda oldukça rahat olan ve hakkında açık sözlü olan yıldız, 20 Haziran’da yayınlanan Keeping Up With the Kardashians buluşması sırasında vücut imajındaki güvensizliklerin kökünü gerçeğe dönüştürdü.

Bölümde, eleştirmenlerin kendisine ” fugly”, şişman ve çirkin anlamına gelen ve özgüvenini ciddi şekilde zedeleyen diğer incitici hakaretler ettiğini anlattı.
Öyleyse, bu medya kişiliğinin sahip olduğu plastik cerrahilere bir göz atalım:Bir röportajda estetik ameliyatı olup olmadığı sorulduğunda, geçmişte burun estetiği olduğunu açıkça belirtti. Daha önce gözle görülür şekilde kemikli bir burnu olmayan Khloe Kardashian, burnunda genel olarak burnunun yapısını küçültmenin yanı sıra burun ucu küçültme ve burun ucu kaldırma gibi minimal rötuşlar yapmış gibi görünüyor.

Sağlık amaçlı da yapılan burun estetiği, gördüğümüz gibi birçok farklı aşamadan oluşabilmektedir. Bu uygulama ile burun ucuna yeni bir şekil verilebilir, burnun yapısı ve kemiği küçültülebilir, ayrıca büyütme işlemleri yapılabilir. Ayrıca burun etlerini çıkarmak için burun estetiği uygulamaları kullanılabilir.Yukarıda bahsedilen aynı röportajda, Khloe’ye Botoks yaptırıp yaptırmadığı sorulduğunda, enjeksiyonları denediğini ancak gerçekten Botoks hayranı olmadığını belirtti. “Botox’a korkunç tepki verdim” diye ekledi. Enjeksiyon, vücudun belirli bölgelerinden (göbek, basen, uyluk) yağın alınıp, belirli işlemlerden sonra yüzdeki istenilen bölgeye yeniden enjekte edilmesini içeren bir işlemdir.

Ana prensip, enjeksiyon yapılan bölgede daha hacimli ve kırışıksız bir görünüm elde etmektir. Yüz yağ enjeksiyonu ile dudak hacmi arttırılabilir ve elmacık kemikleri daha belirgin hale getirilebilir. Yanak ve alın hacmi de aynı şekilde arttırılabilir.Khloe Kardashian’ın hangi ameliyatları yaptırdığını açıklamadığından bahsetmiştik. Ancak alanında uzman birçok kişi, eski görünümüne kıyasla oldukça belirgin bir çene çizgisinin olduğuna ve bunun son zamanlarda verdiği kilolar ve makyajla sağlanamayacağına dikkat çekiyor.

Çene hattına yapılan dolgu enjeksiyonları ile bu tip bir görünüm elde edilebilir. Ayrıca birçok uzman, yüzündeki yanak yağının alınmış olabileceğini belirtiyor. Bukkal yağ, yanaklarımızda bulunan bir tür yağdır ve bu yağ yastıkçıkları alınırsa elmacık kemiklerimizin altında bir oyuk oluşur ve böylece daha belirgin bir görünüm elde ederiz.Senaryo ne olursa olsun, Milano Klinik ailesi olarak her bireyin kendine özgü güzelliğini ön planda tutuyoruz. Estetik ameliyatlarda ezberlenen güzellik standartlarının yerine müşterilerimizin hayallerini ve sağlıklarını gerçekleştiriyor ve ön planda tutuyoruz. Sağlığınıza uygun olmayan hiçbir estetik operasyon yapmıyoruz. Ve ilkemiz gereği hastalarımıza en fazla faydayı sağlayacak tedavi yöntemlerini belirleyip büyük bir özen ve titizlikle uyguluyoruz.

Khloe Kardashian estetik ameliyatları ile ilgileniyorsanız, Milano Klinik Türkiye yukarıda bahsedilen tüm Khloe Kardashian estetik ameliyatlarını sunmaktadır. Milano Klinik’in cerrahları tarafından gerçekleştirilen güvenli bir ameliyat ile istediğiniz burun yapısına, çene çizgisine ve genel yüz görüntüsüne kolayca ulaşabilirsiniz. Yüz estetiğinin yanı sıra karın germe, liposuction ve çeşitli germe operasyonları gibi birçok vücut estetiğini de gerçekleştirmekteyiz. Milano Klinik istediğiniz sonuçları en sağlıklı ve mükemmel şekilde elde edebilmeniz için deneyimli ve güvenilir ailesi ile yanınızda.

Bir önceki yazımızı https://www.milanoklinik.com/profil-estetigi-nedir-profiloplasti/ linkinden okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir