Karın Germe Estetiği

Milano Klinik ile Karın Germe, Yeniden Şekillendirin!

"Tüm Resimler Gerçek Milano Klinik Misafirlerini Temsil Eder"

Ücretsiz Konsültasyon

Karın Germe Estetiği Nedir?

Karın germe estetiği karında meydana gelen sarkma ve yağlanma sorunlarını ortadan kaldırmak için yapılan bir estetik ameliyattır. Karın estetiği için hastaya cerrahi müdahale yapılır.

Ameliyat süresi operasyon bölgesine göre değişiklik gösterir. Karın germe ameliyatı yaklaşık 3-4 saat sürer. Karın ameliyatının yanı sıra hastaya gerekli görüldüğü durumlarda liposuction uygulaması da yapılabilir. Karın germe ameliyatı kadınların sık başvurduğu bir ameliyattır. Erkekler daha çok kısa sürede kilo vermek istediği zaman karın germe estetiğine başvurmaktadır. Karın germe estetiği ile karnınız istediğiniz görüntüye kavuşur.

Karın derisinin sarkması kadınlarda daha yaygın görülür. Bu yüzden kadınlar karın germe estetiğine daha fazla ihtiyaç duyar. Erkeklerde kilo almaya bağlı olarak karın bölgesi sarkar. Erkekler de ideal görünüme kavuşmak için karın germe estetiğine başvurabilir.

Hamilelik dönemindeki kadınların karın bölgesi sarkar. Karın gerdirme ameliyatı ile hamilelik sonunda karındaki ön duvarlar daralır. Bu daralma sonucunda karın kasları sıkışmaya başlar. Sarkan karın derisinde biriken yağlar karın germe ameliyatı ile alınır. Böylece karın bölgesi ideal görünümüne kavuşmuş olur.

Ücretsiz Konsültasyon

Karın germe ameliyatı nasıl yapılır?

Karın germe ameliyatları işlem süresi yaklaşık 3-4 saat sürer. İç çamaşır altında gizlenen göbeğin altından 8-10 santim publis kıllı bölgenin üzerinde bir kesi hattı yapılır. Sezeryan izine benzeyen kesi sezeryan kesisinden biraz daha uzundur. Göbek çevresine göbek deliği transferi yapabilmek için ikinci bir kesi işlemi yapılır.

Ameliyattan sonra kesi hattı deri altından gizli dikiş ile kapatılır. Pansuman ile örtme işlemi yapılır. Bölgede toplanan fazladan sıvıyı dışarı atmak için dren adı verilen iki tüp yerleştirilir. Karın gerdirme ameliyatında ilk gün idrar sondası yapılır. Ayağa kalkıştan sonra idrar sondası çekilir. Karın germe ameliyatı sonrası hastaya uygun korse giydirilir.

100'den Fazla Karın Germe İncelemesi

Halihazırda Milano Klinik ile karın germe ameliyatı olan sevimli misafirlerimizin incelemelerine bir göz atın.

Naruto Super Z
Naruto Super Z
2022-10-10
I’ve wanted to do a nose job in turkiye for a long time already, after a long research my decision fell on milano clinic in istanbul. One week after my successful rhinoplasty i am able to tell that each of their employees are being very friendly and helpful to me. I had not one bad experience, furthermore I always were able to contact my patient coordinators seyda and berk over the entire day, whenever i needed help or had any questions. Overall i had a great experience and would recommend milano clinic to everyone who would love to get a rhinoplasty.🥰❤️❤️
Morena Santos
Morena Santos
2022-09-27
Mi sono operata da qualche giorno , quindi si vede poco perché sono ancora gonfia ma posso dire che quel poco che vedo mi piace. Ho fatto una mastopessi più protesi . Sono molto contenta vi aggiornerò più avanti di come sarà il risultato finale . Vi posso dire che mi sono trovata bene sopratutto con Samb che è stato sempre disponibile per me . Ho fatto L intervento con dottore Ömer Faruk . ❤️ Grazieeeee
Siti Cangülec
Siti Cangülec
2022-09-14
I only had positive experiences with Milano clinic. From the beginning throughout the process Seyda my coordinator always helped me and replied to me quickly when I had a question or any other problems. My doctor was very very nice and always positiv and optimistic. Thank you Seyda, because of your great help we came to Turkey you made it possible for us with your perfect guidance. I also wanna thank my amazing and nice nurses Sakina, Nuray and Duygu who where very nice and helpful as well.
Özle Çağla Duran
Özle Çağla Duran
2022-09-10
Geçen yıl geçirdiğim göğüs büyütme operasyonundan çok memnun kaldım. Doktorum ve diğer kişiler çok ilgiliydi düzenli olarak dolgu ve botoks işlemleri içinde gidiyorum teşekkürler milano klinik 🙏🏻
Ilir Polo
Ilir Polo
2022-09-02
Bin sehr zufrieden mit der Klinik an die läute die skeptisch sind eine OP zu machen zögert nicht macht es.Ich selbst war sehr überrascht habe eine gynäkomastie OP gehabt mit Vollnarkose habe nichts mitbekommen und das beste nach der OP habe ich überhaupt keine Schmerzen gehabt . Mein Zimmer war sehr schön also über Service brauch ich nicht reden einfach Top die haben sich sehr gut um die Patienten gekümmert bin sehr überrascht gewesen übrigens mein Ergebnis genau so wie ich es mir vorgestellt haben . Ich würde jeden die Klinik empfehlen einfach top danke Milano Klinik ihr seits die besten macht’s weiter so 👍
Patrik Behrami
Patrik Behrami
2022-08-25
I recently had a hair transplant at Milano Klinik, the whole procedure was very professional from start to finish, they were all very polite and professional. I love the results.
Emily Mecava
Emily Mecava
2022-08-25
I was not happy with my face structure until I got rhinoplast at this clinic. I feel like they made a miracle happen on my face. Thank you for your hardwork
Annie Evangelou
Annie Evangelou
2022-08-25
I cannot fault Milano Klinik, from the initial consultation to the actual surgery and post surgery appointments, I was made to feel relaxed and confident about everything.
Katarina Buzić
Katarina Buzić
2022-08-25
My brazilian butt surgery came back to me with the best results! Im glad I chose this clinic for this amazing surgery. Thank you very much
Elizabeth Lark
Elizabeth Lark
2022-08-25
I had a breast lift and reduction by Milano Klinik late last year, I never could have imagined the results that they have been able to achieve, my only regret is that I didn't have the operation sooner!

Türkiye'de Karın Germe İncelemelerini İzleyin!

Karın Germe Hakkında Sorularınız mı var?

Tıp Uzmanlarımız Karın Germe ilgili tüm sorularınızı cevaplayacaktır.

Milano Klinik

Tıbbi Danışman

Milano Klinik

Tıbbi Danışman

Karın germe ameliyatı nasıl yapılır?

Karın germe ameliyatları işlem süresi yaklaşık 3-4 saat sürer. İç çamaşır altında gizlenen göbeğin altından 8-10 santim publis kıllı bölgenin üzerinde bir kesi hattı yapılır. Sezeryan izine benzeyen kesi sezeryan kesisinden biraz daha uzundur. Göbek çevresine göbek deliği transferi yapabilmek için ikinci bir kesi işlemi yapılır.

Ameliyattan sonra kesi hattı deri altından gizli dikiş ile kapatılır. Pansuman ile örtme işlemi yapılır. Bölgede toplanan fazladan sıvıyı dışarı atmak için dren adı verilen iki tüp yerleştirilir. Karın gerdirme ameliyatında ilk gün idrar sondası yapılır. Ayağa kalkıştan sonra idrar sondası çekilir. Karın germe ameliyatı sonrası hastaya uygun korse giydirilir.

Karın Germe Estetik Çeşitleri Nelerdir?

Karın germe ameliyatı birkaç türü vardır. Tam karın germe ameliyatı, kısmi karın germe ameliyatı, ters karın germe ameliyatı olmak üzere üç çeşit karın germe ameliyatı yapılır. Tam karın germe ameliyatına tıp dilinde abdominoplasti denir. Bu operasyonla orta ve alt karın duvarının daha gergin olması sağlanır.

Kimler Karın Germe Estetiği Yaptırabilir?

Karın germe estetiğine genellikle hızlı kilo alıp veren kişiler başvurur. Aşırı kilo alımı ve kilo kaybı karın dersinde deformasyona neden olur. Ani ve aşırı kilo kaybı karın derisinde gevşeklik oluşturur. Karın derisinin gevşemesi sadece kilolu kişilerde değil bazen normal kilolu kişilerde de görülür. Normal kilolularda bu durumun görülmesinin sebebi genetik yatkınlıkla alakalı olabilir. Çoğul gebelik, çeşitli cerrahi işlemler karın kaslarında gevşekliğin oluşmasına neden olur.

Karın gerdirme ameliyatı öncesi nelere dikkat edilmelidir?

Ameliyat öncesi uzman hekimin verdiği tavsiyelere harfiyen uymalısınız. Sigara içen kişiler karın germe ameliyatından önce en az 2 hafta öncesinden sigara kullanımını bırakmalıdır. Bu dönemde uzun süre güneşte kalmaktan kaçınmak gerekir. E vitamin alımının azaltılması ve aspirin kullanımına son vermek gerekir. Karın germe ameliyatı öncesi diyet rejimlerinden uzak durulmalı. Soğuk algınlığı ve enfeksiyon rahatsızlığı olanların karın germe ameliyatını ertelemeleri gerekir.

İkinci kez karın germe ameliyatı olabilir miyim?

İlk karın germe ameliyatından 1 yıl sonra ikinci kez karın germe ameliyatı olmanızın bir sakıncası yoktur. İkinci ameliyatta yağlarınızı da aldırmak istiyorsanız bu ameliyatta karın ve bel bölgesinden sınırlı yağ alınabilir. İlk ameliyatta bu bölgeden yeteri kadar yağ alındığı ve kan dolaşımı normalin altında gerçekleştiği için bu bölgeden fazla yağ almak yıpratıcı işlem olarak tanımlanır. Bu yüzden bu bölgeden sınırlı ölçüde yağ alınır.
L'abdominoplastie

Karın Germe Ameliyatı Ne Kadar Sürer?

Karın germe ameliyatı daha sık ve düz bir karına sahip olmak için yapılan bir estetik ameliyat türüdür. Karın germe ameliyatını uzman cerrahlar yapar. Karın germe ameliyatında genel anestezi uygulanır. Küçük operasyonlarda lokal anestezi yapılır. Karın germe operasyonu ameliyatın ciddiyetine ve büyüklüğüne göre yaklaşık 3-4 saat sürer.

Karın Germe Ameliyatı Sonrası Süreç Nasıl Devam Eder?

Karın germe operasyonundan sonra açılan kesi sebebiyle göbeğin alt tarafında iz kalabilir. Operasyon sonrası kanamayı önlemek ve şişkinliği azaltmak için operasyon bölgesi sargılı tutulur. Estetik ameliyatından sonra karnın gergin kalması için genelde dizler arkadan yastıkla desteklenerek yatış sağlanır. Operasyondan sonra cilt altına dren adı verilen 2 tüp yerleştirilir. Drenler olası kanama durumlarını kontrol etmek için yerleştirilir. Operasyondan sonra en geç 2 gün içinde hasta taburcu edilir. Karın germe ameliyatından sonra bazen hematom adı verilen derinin altında kan birikmesi oluşabilir. Yara ve dikişler bazen enfeksiyon kapabilir. Bu gibi durumlarda mutlaka uzman bir hekime görünmek gerekir. Operasyon sonrası hasta iyileşene kadar yaşantısına dikkat etmelidir.

Karın Germe Ameliyat Sonrası Normal Hayata Ne Zaman Dönülür?

Karın germe estetiğinden sonra hastalar 1-2 gün hastanede yatar. Hasta bir süre korse giyerek günlük rutin yaşantısına devam eder. Hastalar 10-14 gün içinde tamamen iyileşip normal yaşantısına döner. Karın germe ameliyatından sonra ilk günlerde hastanın karın bölgesinde şişlikler meydana gelir. İlaç alımı hastaların ağrı ve sızısını azaltır. Ameliyatta yerleştirilen drenler 3-5 gün içinde çıkartılır. Operasyonun durumuna göre hasta 1-2 gün hastanede yatar. Hasta ilk etapta dik durmakta zorlanır. Kısa sürede eskisi gibi yürümeye devam eder.

Karın germe sonrası hastanın rutin işlerine dönmesi birkaç hafta alır. Hastanın fiziksel durumu iyiyse iyileşme süreci daha hızlı gerçekleşir. Egzersiz yapmak iyileşme sürecini hızlandırır. Egzersizler kan pıhtısının azalmasına, şişkinliğin azalmasına yardımcı olur. Karın kaslarını zorlayan sık egzersiz programları iyileşme sürecini uzatır ve hastanın sağlığını tehlikeye atar. Karın germe sonrası oluşan dikiş izleri ilk 3-6 ay arasında kızarmaya başlar. Zamanla kızarıklık solarak daha belirgin hale gelir. İzler iç çamaşırının altında kaldığı için hastanın durumunu olumsuz etkilemez.

Karın Germe Ameliyatı İzleri Nasıl İyileşir?

Karın germe ameliyatından sonra oluşan kesiler operasyon bölgesinde iz bırakabilir. Bu izler çoğu zaman iç çamaşırın altında kalır. Doktorun size önerdiği krem ve bantları kullanarak ameliyat izlerini daha az görünür hale getirebilirsiniz. Ameliyat sonrası karın bölgesinde kabarma, morarma ve şişme görülür. İyileşme sürecinde nadir de olsa ağrılar meydana gelir. Doktor gerekli gördüğü durumlarda hastaya ağrı kesici ilaçlar verebilir. Şişlik ve morarmaların iyileşmesi 4 hafta sürer. Karın bölgesinin ideal görünüme kavuşup normale dönmesi 6 ay sürer.

Hasta taburcu olduktan sonra doktor tavsiyesine uyup iyi istirahat ederse iyileşme sürecini hızlandırır. Uzman hekimlere güvenmeli ve onların talimatlarına harfiyen uymalısınız. Yeni doğum yapan kadınlara karın germe operasyonu hemen tavsiye edilmez. Operasyondan sonra düzenli olarak doktor kontrolü yaptırmalısınız.

Karın germe ameliyatından sonra ameliyat izleri belli olur mu?

Kesi gerektiren bütün cerrahi operasyonlarda olduğu gibi karın germe operasyonunda da kesi izleri kalır. Bu izler genelde iç çamaşır altında kaldığı için sizi olumsuz etkilemez. Kesi gerektiren cerrahi işlemlerde kendiliğinden yok olan medikal dikiş ipleri kullanılır. Dikiş bölgesindeki dokular kısa sürede kendini yenilemeye başlayacaktır. Yenileme işlemi gerçekleşse de küçük çaplı da olsa izler kalacaktır.

Operasyon yapılırken bu izlerin minimum düzeyde gerçekleşmesi için büyük bir titizlilikle operasyon gerçekleştirilir. Kesiler genelde vücudun görünmeyen alanlarına yapılır. Cerrahi kesik çizgisi hastanın karın bölgesine değil bikini bölgesinde kalacak şekilde açılır.

Karın germe ameliyatından sonra tekrar hamile kalmakta bir sakınca var mı?

Karın germe operasyonu sonunda tekrar hamile kalınmasında bir sakınca yoktur. Karın bölgesi yeniden yapılandırılan hasta kısa sürede yeniden hamile kalabilir. Planlanan bir hamilelik varsa karın germe ameliyatından sonraya bırakılması gerekir. Hamileliğin ameliyattan en az 1 sene sonra düşünülmesi daha sağlıklı bir tercih olacaktır.

Karın germe ameliyatı ile hamilelik çatlakları da giderilebilir mi?

Cilt dokusunda meydana gelen stria (deri çatlakları) cildin elastik dengesini bozar. Karın bölgesinde oluşan deri çatlaklarının derinliği ve yoğunluğuna bağlı olarak karın germe ameliyatı yapılır. Karın germe operasyonu sonrası hamilelikte oluşan çatlaklar da ciddi oranda azalır fakat tamamen yok olmaz.

Karın germe ameliyatının riskleri nelerdir?

Tüm cerrahi operasyonlarda olduğu gibi karın germe operasyonu da riskler taşır. Her yıl yüzlerce karın germe operasyonu başarı ile tamamlanmaktadır. Karın germe operasyonları vücudun şekillenmesine ve estetik görünmesine yardımcı olur.. Ameliyat sonrası yara yeri enfeksiyonu, ameliyat sahasında kanama, vücut sıvısı birikimi, kan pıhtılaşmasının artması gibi durumlar görülür. Yara yeri enfeksiyonu drenaj ve antibiyotik kullanımı ile giderilir. Ameliyat sahasında kan veya vücut sıvısı birikimi ameliyat sırasında yerleştirilen drenler ile çok nadir görülür.

Karın Germe Ameliyatı Öncesi ve Sonrası Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Karın germe ameliyat öncesi sigara, kan sulandırıcı ilaç, aspirin, bitkisel ürün, takviye gıda kullanımı operasyondan 1 hafta önce bırakılmalıdır. Doğum kontrol haplarını ise 20 gün öncesinden bırakmak gerekir. Ameliyat sonrası düzenli diyet ve egzersiz iyileşme sürecine katkı sağlar.

Karın Germe Ameliyatında Dikiş Alınması Gerekli midir?

Karın germe ameliyat öncesi sigara, kan sulandırıcı ilaç, aspirin, bitkisel ürün, takviye gıda kullanımı operasyondan 1 hafta önce bırakılmalıdır. Doğum kontrol haplarını ise 20 gün öncesinden bırakmak gerekir. Ameliyat sonrası düzenli diyet ve egzersiz iyileşme sürecine katkı sağlar.

Doğum Sonrası Ne Zaman Karın Germe Yapılabilir?

Doğum sonrasında fazla deri ve yağlarla mücadele etmek zordur. Bazı kadınların doğum sonrası beslenme düzenleri bozulur. Çeşitli egzersizlerle karın kaslarındaki sarkmalar giderilmeye çalışılır. Göbek ve karın bölgesindeki sarkmalardan kurtulmak için karın gerdirme operasyonu yapılır. Doğum yapan kadınların karın gerdirme operasyonu yaptırmaları için doğumdan sonra en az 1 yıl beklemeleri gerekir.

61 Responses

 1. selamlar doğum yaptım karnım sarktı şekli bozuldı karın gedirme düşünüyorum. fiyatı ne kadar

  1. Yıldız hanım karın germe ameliyatında estetik dikiş kullanılmaktadır bu dikişler eriyen ve kaybolan dikişlerdir ayrıca işlem bikini bölgesinde kalmaktadır.

  1. Sevgi Hanım yüzünüz gözükmeyecek şekilde karın bölgenizin fotoğraflarını 0505 044 41 30 whatsapp’dan gönderebilirseniz sizlere yardımcı olabilirim.

  1. Serpil Hanım yüzünüz gözükmeyecek şekilde karın ve göğüs bölgenizi fotoğraflarını 0505 044 41 30 whatsapp’dan gönderebilirseniz sizlere yardımcı olabilirim.

 2. Bende yağlarımı aldırıp karin ve göğüs kaslarını belirgin hale getirmek istiyorum.24 yasinda 66 kiloyum çok yağlı bir vücudum olduğunu düşünüyorum bana ulaşırmısınız

  1. Emel Hanım yüzünüz gözükmeyecek şekilde karın ve göğüs bölgenizi fotoğraflarını 0505 044 41 30 whatsapp’dan gönderebilirseniz sizlere yardımcı olabilirim.

  2. Emel hanım merhaba yüzünüz gözükmeyecek şekilde göğüs bölgenizin ve karın bölgenizin fotoğraflarını 0505 044 41 30 whatsapp’dan gönderebilirseniz sizlere yardımcı olabilirim.

  1. Bensu Hanım ikiside ufak bir cerrahi bir operasyondur. Vaser liposution ses dalgası ile sıvılaştırılıyor ve parçalanıyor. Liposuction ise yağların cerrahi olarak vakumla alınarak uzaklaştırılması işlemine denir.

 3. Mrb. Gobek ve gogus bolgemde yaglanmalar goruntusu kotu spor ile eritmede basaririz oldum daha kotu hale geldi. Yag aldirma yontemi nasil oluyor onunla ilgili bilgi almak istiyodum.

  1. Merhaba berkin bey yağ alma her hangi bir zararı yoktur liposuction ve jinekomasti ameliyatları sizin için uygundur. Bel çevresi ve göğüs bölgeleriniz fotoğraflarını 0505 044 41 30 whatsapp’dan gönderebilirseniz sizlere yardımcı olabilirim.

 4. ben yağ aldırma operasyonu hakkında bilgi almak istiyorum acaba sağlık açısından zararı varmıdır, ameliyat kaç saat sürüyor kaç saat yatarız.

  1. Merhaba cüneyt bey liposuction ve vaser liposuction ameliyatlarında sağlık acısından bir zararı yoktur sadece uygulanan bölgelerde lazer ve ses dalgalarıyla yağlar alınmaktadır. Ameliyat 2 saat sürmektedir ve 1 gece hastanede kalmanız yeterlidir.

 5. hocam en son görüştüğümüzde dediğiniz gibi gün geçtikçe izler kayboluyor ve karnım daha sıkılaşıyor artık rahatlıkla bikini giyebilirim sonsuz teşekkürler temmuz ayında tekrar yanınıza uğrayacağım 🙂

  1. Merhaba Ayfer hanım operasyon yaklaşık 2 saat sürmektedir ve hastanede 2 gün kalmanız yeterli olacaktır. Fiyat için yüzünüz gözükmeyecek şekilde karın bölgenizin fotoğraflarını 0505 044 41 30 whatsapp’dan gönderebilirseniz sizlere yardımcı olabilirim.

  1. Merhabalar;

   Karın germe için yüzünüz gözükmeyecek şekilde bel bölgenizin resimlerini saç ekimi ise yukarından çekilmiş saç fotoğraflarınızı 0090 505 044 41 30 numarasına gönderebilirseniz size yardımcı olabilirim.

 6. Mrb doktor bey benim sorum Karnımda çatlak ve sarkma var aynaya bakamıyorum ücreti ne kadar olur bilgilendirebilirmisiniz beni cvp yazabilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim kolay gelsin

 7. Selam Karın gerdirme işlem fiyatlarını öğrenebilirmiyim ve iyileşme süreci ne kadardır ? Teşekkür ederim

 8. Merhaba ben karnimi gerdirmek istiyorum dogumdan sonra fazla catlaklar olustu ve sarkma sizden fiyat ögrenmek istiyodum

  1. Merhabalar sibel hanım bu konuda daha sağlıklı bilgi ve fiyat verebilmek adına 0090 505 044 41 30 numaralı hattan whatsapp yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz 🙂

  1. Merhabalar risk taşıyıp taşımadığını yapılıcak olan tetkiklerin sonucunu göre net bir şekilde söyleyebiliriz eğerki sonuçlarda bir sorun olmazsa en ufak bir risk olmadan ameliyatı olabilirsiniz 🙂

 9. Merhaba birşey öğrenmek istiyorum. Karın germe ameliyatında hasta şeker hastası veya tansiyon hastası ise herhangi bir riski varmı veya rahat bir şekilde ameliyat olabilirmi. Teşekkürler

 10. Merhaba hasta şeker hastası veya tansiyonu var ise karın gerdirme ameliyatı olabilirmi? Risk var mı? Teşekkürler.

  1. Merhabalar karın germe ameliyatını olabilirsiniz eğerki tetkiklerde bir sorun yaşanmazsa eğer bunun için hastanede tetkikleriniz yapılınıcak sonuçlar operasyon için bir sorun yaratmazsa en ufak bir risk olmadan ameliyatı olabilirsiniz 🙂

 11. Selamlar Al,manyadan, Karin germe ameliyati haricinde vücut kitle endeksindeki uygunluga bagli olarak baklava karin ameliyati yada estetigi de yapiyormusunuz? Eger yapiyorsaniz ne kadar zamana ihtiyacimiz olacak bilgilendirirseniz memnun olurum.

  1. Merhabalar vaser liposuction tedavisiyle baklava görünümlü karın yapısı oluşturabiliyoruz bunun için bize 4 günlük bir süre ayırmanız yeterli olucak 🙂

 12. Merhabalar;
  Bütün yorumları okudum fakat kimse sormamış benim en çok merak ettiğim soru şu; karın germe operasyonu sonrasında karın bölgesinde hissizlik oluyor mu? Oluyorsa geçiyor mu? Ne kadar zamanda geçiyor?

  1. Merhabalar operasyon sonrasında hissizlik oluşmuyor ve bu operasyonun bir diğer iyi tarafı ise karın kaslarınızda onarılıyor hissiyat daha belirgin oluyor hatta 🙂

 13. Hello, I would like tummy tuck and liposuction on stomach, flanks, waist and inner thighs. Do you speak English, unfortunately I do not speak Turkish and speak English only.

 14. merabalar karin germe isleminin fiyati yuwarlak olarak nedir bir de ameliyattan sinraki aci sezeryan acisinami benziyo sonucta kesik olcak bilgilendirirseniz sewinirim

  1. Merhabalar Elif hanım sizlere daha detaylı bilgi verebilmemiz için 0090 505 044 41 30 numaralı hattan bizlere ulaşabilirsiniz. Sağlıklı Günler Dileriz.

  1. Merhabalar Dilek hanım sizlere daha detaylı bilgi verebilmemiz için 0090 505 044 41 30 numaralı hattan bizlere ulaşabilirsiniz. Sağlıklı Günler Dileriz.

 15. merhaba ben 3 dogum yaptim ikisi sezeryan di ve gobegim kaldi gitmedi sanki bebek hala karnimda gibi karin belgemdeki yaglari aldirmak istiyorum fiyatini ve ne kadar kalmam gerek ogrenebilirmiyim

  1. Merhabalar Bahar Hanım, Sizlere daha detaylı bilgi verebilmemiz için 0090 505 044 41 30 numaralı hattan bizlere ulaşabilirsiniz. Sağlıklı Günler Dileriz.

 16. 33 yaşındayım doğumdan sonra karnımda fazla çatlaklar oluştu tedavisi ne ve fiyat oyrenmek isterim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir