...

Değişen güzellik standartları ile bu standartlara uymadığına inanan kişiler için estetik cerrahi önemli bir yer tutmaya başladı. Bu güzellik standardı, özellikle eğlence ve moda endüstrilerinde çalışan insanlar için güçlü bir şekilde belirlenmekte. Bu dikte edilen güzellik standardı nedeniyle, şarkıcılar, aktörler ve modeller arasındaki bu duruşa uymayan insanlar işe alınmak için görünüşlerini değiştirme ihtiyacı hissediyorlar.

Normalde modellerde plastik cerrahi yaygın değildir, ancak özellikle süper modellerde yaygındır, çünkü şarkıcıların veya aktörlerin aksine, bir modelin işi giysiyi sunmaktır, ancak süper modeller de normal modellerin aksine görünüşlerini sergilerler. En popüler süper modellerden biri olan Gigi Hadid’in bazı estetik ameliyatlar yaptırdığı tahmin ediliyor. Gigi Hadid plastik cerrahi süreci tam tersini iddia etmesine rağmen popüler bir konudur.Yolanda ve Mohammad Hadid’in kızlarından biri olan Gigi Hadid’in kendisi gibi model olan bir kız kardeşi Bella Hadid ve Anwar Hadid adında bir erkek kardeşi var. Ekim 2021’e kadar Zayn Malik ile birlikteydi ve çiftin 2020’de Khai Hadid Malik adında bir kız bebekleri oldu. Çift, Zayn Malik ve Gigi’nin annesi Yolanda Hadid arasındaki bir tartışma nedeniyle ayrıldı. Gigi Hadid 2013 yılından beri modellik yapıyor ve halen devam ediyor.

Gigi Hadid’in sürekli göz önünde olması nedeniyle Gigi Hadid plastic cerrahi süreci, insanların onun görünüşünü elde etmek için estetik yaptırdığı yönündeki spekülasyonları nedeniyle bir soru konusu haline geldi. Gigi Hadid estetik yaptırdığına dair söylentileri kendisi reddetse de, insanlar onun dolgu, rinoplasti ve kaş kaldırma operasyonu yaptırdığını düşünüyor.Gigi Hadid plastik cerrahisinin en popüler dedikodularından biri derma dolgu maddeleridir. Yüz ve dudak dolgusu olarak da adlandırılan dermal dolgu maddeleri, dudak, yanak gibi bölgeleri dolgunlaştırmak için yüzünüze enjekte edilen, kırışıklıkları doldurup hacim kazandıran kimyasallardır. Dolgular sadece geçicidir ve kullanılan dolgunun türü ve nerede uygulandığı ne kadar kalıcı olduklarını belirler. Normalde altı ila on sekiz ay dayanırlar, yüzünüzün geri kalanı normal şekilde yaşlanacaktır.

Gigi Hadid plastik cerrahi söylentileri arasında en popüler olanlarından biri de yüzüne dolgu yaptırıp yüzünü yuvarlaklaştırdığına dair söylentiler. Bununla birlikte, eski fotoğraf veya videolarıyla karşılaştırıldığında, birçok kişi için dolgu yaptırmadığı ve farklı görünümlerinin hem daha yaşlı görünmesi hem de makyajından kaynaklandığı açık. Yüzüne herhangi bir dolgu yaptırdığını reddeden Gigi, kariyerinin ilk yıllarında yaptığı gibi tek farkın makyaj olduğunu, makyajını kendisinin yaptığını, farklı görünmesini sağladığını söyledi. Ayrıca yanaklarının, dudaklarının ve insanların dolgu yaptırdığını iddia ettiği yüzünün diğer kısımlarının tamamen doğal olduğunu söyledi.Daha çok burun estetiği olarak bilinebilen rinoplasti, burnun görünümünü ve işlevini iyileştirmek için yeniden şekillendirmek ve yeniden yapılandırmak amacıyla yapılan plastik cerrahidir. Hem burnun şeklini değiştirmek gibi kozmetik nedenlerle hem de solunum ve sinüs sorunları gibi tıbbi nedenlerle, doğuştan gelen rahatsızlıklardan kaynaklanan şekil bozuklukları için yapılabilir.

Rinoplasti, Gigi’nin kendisinin almayı reddettiği bir başka söylenti Gigi Hadid plastik cerrahi ameliyatıdır. Bazı kişiler onun rinoplasti ameliyatı olduğunu iddia edip Gigi’nin eski fotoğraflarını yakın tarihli fotoğraflarla karşılaştırdığı için internet burun estetiği konusunda ikiye bölünmüş durumda. Ancak diğer grup, aslında hiçbir şey yapmadığına inanıyor ve bu grup çoğunlukta. Gigi, rinoplasti olmayı reddetti ve annesi Yolanda Hadid ve genç yaşlarındaki fotoğraflarıyla karşılaştırıldığında, annesinin gençliğine oldukça benziyor.Genellikle alın germe veya alın gençleştirme olarak adlandırılan veya bilinen kaş kaldırma, alın ve kaşın yumuşak dokusunu ve cildini kaldırarak kaşları kaldıran kozmetik bir tedavidir. Kaş kaldırma, alın, kaş ve göz çevresinin görünümünü iyileştirir. Kaş kaldırma, tek başına veya göz kapağı estetiği olarak da bilinen blefaroplasti veya yüzün genel görünümünü iyileştirmek için yüz germe gibi diğer yüz ameliyatları ile birlikte yapılabilir.

Kaş kaldırma, kişiye daha genç bir görünüm kazandırdığı için modeller arasında oldukça yaygın olabileceğinden, Gigi Hadid plastik cerrahi prosedürü hakkında söylentili bir başka işlemdir. Kaş kaldırma işlemi yaptırdığını iddia eden ve iddialarının bir kanıtı olarak eski fotoğrafları yenileriyle karşılaştırarak, yapılabilecek ek işleri gösterme şansı olan küçük farklılıklar buluyorlar. Gigi, her estetik operasyonda olduğu gibi herhangi bir estetik operasyon geçirmediğini reddetmiş ve bir kez daha yüzüne ek bir estetik operasyon yapılmadığını iddia etmişti.

Gigi Hadid estetik yaptırdığına dair söylentiler olsa da estetikle ilgili her söylentiyi yalanladı ve hiçbir şey yaptırmadığını söyledi. Gigi Hadid herhangi bir estetik ameliyat yaptırmamış olsa bile, birçok kişi bu işlemleri yaptırmaktadır ve bu işlemleri yaptırmak için doğru ve güvenilir kliniği bulmak çok önemlidir. Milano Klinik gibi güvenilir klinikler, bu plastik cerrahi prosedürlerini sağlar ve hastalarına elde etmek istedikleri görünümü verdikleri gibi en iyi koşullarda tedavi etmeyi amaçlar. Gigi Hadid plastik cerrahi söylentileri, gerçekten herhangi bir işlem yaptırıp yaptırmadığını merak eden insanlar tarafından sıkça konuşulmaktadır.

Önceki yazımıza https://www.milanoklinik.com/en-cok-tercih-edilen-dugun-oncesi-3-estetik-ameliyat/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir