En Çok Tercih Edilen Düğün Öncesi 3 Estetik Ameliyat

Neden Estetik Ameliyatlar Bu Kadar Tercih Ediliyor?

Birçok insanın kendine güvensizlikleri ve sevmedikleri yanları vardır. Bu nedenle plastik cerrahi, kişinin yaşam tarzında büyük değişiklikler yapmadan görünümünü kalıcı olarak değiştirmenin kolay bir yolu haline geldi. Estetik ameliyatlar, spor salonuna gitmeden veya diyet yapmadan görünüşünü değiştirmeyi hedefleyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bu nedenle, çoğu kişi için pahalı olsa da, estetik ameliyat, insanların sahip olmak istediği görünüme ulaşmanın en etkili ve hızlı yoludur.

Liposuction, rinoplasti ve Brezilya popo estetiği gibi estetik ameliyatlardan bazıları ünlüler ve bunun sonucunda daha birçokları tarafından yaptırılmaktadır. Bu işlemler, güzellik standartlarına uygun olduğu için düz küçük burun, daha büyük göğüs ve popo, kol ve bacaklarda incelik isteyen kişiler tarafından dünya çapında en sık yaptırılan işlemlerden biridir. Bu vücut tipi, genetik olarak sağlanmadıysa estetik ameliyatsız elde edilemez ve bu nedenle pek çok kadın kendini güzel hissetmek için estetik ameliyatlara yönelir.

Düğün Öncesi En Çok Tercih Edilen 3 Estetik Ameliyat

Düğün Öncesi En Çok Tercih Edilen 3 Estetik Ameliyat

Düğün öncesi estetik ameliyat da bir konsept haline geldi, çünkü bu insanlar büyük günlerinden önce estetik ameliyat yaptırmak isteme eğiliminde oldukları için gelinler de bu insanlar arasında yer alıyor. Evlilik insanların hayatında büyük bir değişikliktir ve birçoğu o anları fotoğraflarla hatırlamak ister ve birçok kadın için düğün günlerinde en iyi şekilde görünmek çok önemlidir. Bazı gelinler makyajlarına ve saçlarına güvenmeyi tercih ederken, bazıları bunun ötesine geçerek düğün gününden aylar önce estetik operasyon yaptırıyor. Düğün öncesi estetik ameliyatlar arasından en çok gelinlerin tercih ettiği 3 tanesi vardır.

Rinoplasti

Rinoplasti, en çok tercih edilen düğün öncesi estetik ameliyatlardan biridir. Rinoplasti aynı zamanda "burun estetiği" olarak da bilinir ve tanımı gereği burnu yeniden şekillendiren plastik cerrahidir. Burun estetiği estetik veya tıbbi nedenlerle yapılabilir. Burun, yüzün genel görünümünü etkilediği için yüzde önemli bir yer tuttuğundan, işlemin yapılması için doğru kliniğin bulunması çok önemlidir. Milano Klinik gibi güvenilir klinikler, yalnızca yüzünüzü tamamlayan değil, aynı zamanda tam istediğiniz gibi görünen bir buruna sahip olmanızı sağlayacak rinoplasti prosedürünü sağlar.

Prosedür kadar, iyileşme süreci de en iyi sonuçları elde etmek için çok önemlidir. Rinoplastiden iyileşme, yapılan işlemin açık veya kapalı olmasına bağlıdır. Örneğin kapalı rinoplastide burunda yapılacak işleme göre çeşitli kesiler kullanılır ancak kesiler burun deliğinden yapılır ve dışarıdan belli olmaz. Kapalı rinoplasti ameliyatında ameliyat sonrası gelişen şişlik daha çabuk iyileşir. Özellikle erken iyileşme döneminde ödem oluşmasını önlemek için ameliyat edilen bölgeye soğuk kompres uygulanması ve yüzün yukarıda tutulması yani tam yatarak uyumaması önerilir.

Birçok insan burnunun şeklinden, boyutundan veya genel görünümünden memnun değildir ve görünüşünü değiştirme arzusuna sahiptir. Bazı gelinler için düğün günü o kadar önemlidir ki, düğün ve düğün fotoğraf çekimlerinden önce burun estetiği olurlar. Bu nedenle pek çok gelin düğün öncesi estetik ameliyat olarak burun estetiği olmayı tercih etmektedir.

Liposuction

Liposuction, düğün öncesi tercih edilen estetik ameliyattan biridir. Liposuction, hem vücut ağırlığını azaltmak hem de vücudu yeniden şekillendirmek ve şekillendirmek için kas ve cilt arasındaki fazla yağın alınması tedavisidir. Liposuction vücudun her bölgesine uygulanabilmektedir ancak en çok kalça, kol, uyluk ve bel bölgelerine uygulanmaktadır. Liposuctiondan iyileşme, işlemin bölümüne ve ciddiyetine bağlı olarak bir ila üç ay sürebilir. Milano Klinik, vücudunu dilediği gibi şekillendirmek isteyenlere liposuction işlemini sağlıyor. Rinoplastide olduğu gibi, iyileşmeyi hızlandırmak için soğuk kompres uygulanması önerilir.

Liposuctionın düğün öncesi estetik ameliyat olarak gelinler tarafından çok tercih edilmesinin nedeni, liposuctionın sadece kilo vermenizi değil, aynı zamanda fazla vücut yağının alınması sonucu vücudun şekillenmesini de sağlamasıdır. Pek çok kişinin bildiği gibi, insanlar yaşlandıkça kilo vermek daha da zorlaşır ve ayrıca yıllarca sağlıklı bir yaşam tarzı benimsenmezse vücut fit şeklini kaybeder. Liposuction, forma girmenin en hızlı yoludur ve genellikle gelinler tarafından yapılır.

BBL

BBL veya Brezilya popo estetiği de yüksek komplikasyon riskleri ile ilişkili olmasına rağmen gelinler tarafından düğün öncesi estetik ameliyatlardan biridir. Brezilya popo kaldırma, popoya implant veya vücut yağı enjekte etme prosedürüdür. İşlemin tehlikeli olma olasılığı vardır ve riskleri azaltmak için BBL'nin güvenilir bir klinikte yapılması çok önemlidir. Milano Klinik gibi klinikler, size hayalinizdeki vücudu verecek güvenli plastik cerrahi prosedürleri sunar. İyileşme için ayrıca dinlenmek ve ameliyat edilen bölgeye baskı uygulamamak tavsiye edilir.

BBL'nin düğün öncesi en çok tercih edilen estetik ameliyatlardan biri olmasının sebeplerinden biri de güzellik standartlarıdır. Mevcut güzellik standartları, birçok kadının sahip oldukları bedenden memnun kalmamalarına ve bedenlerinin görünümünü değiştirmek istemelerine neden oluyor. BBL tüm dünyada ve gelinler arasında en popüler estetik ameliyat iken, aynı sebeplerden dolayı düğün öncesi en sık yapılan estetik ameliyatlardan biridir.

Pek çok kadın ya öz eleştirilerinden ya da güzellik standartlarına uymak istemelerinden dolayı vücutlarından memnun hissetmezler. Bu gerçek, onlar için en önemli günlerden biri olan düğünlerinden önce de kendini gösterir. Bu isteklerden dolayı bazı işlemler düğün gününden önce en çok tercih edilen estetik ameliyatlar arasında sayılmaktadır. Belirli bir şekilde görünmek istemek normaldir, ancak bu prosedürlerin yapılması için güvenilir bir klinik bulmak çok önemlidir. Milano Klinik, hayal ettiği görünüme kavuşmak isteyen herkes için bu prosedürleri sağlıyor. Özellikle büyük gününüz için ve kendinizi en iyi şekilde hissetmek için çok önemlidir.

Önceki yazımıza https://www.milanoklinik.com/kourtney-kardashian-plastik-cerrahi-proseduru/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Naruto Super Z
2022-10-10
I’ve wanted to do a nose job in turkiye for a long time already, after a long research my decision fell on milano clinic in istanbul. One week after my successful rhinoplasty i am able to tell that each of their employees are being very friendly and helpful to me. I had not one bad experience, furthermore I always were able to contact my patient coordinators seyda and berk over the entire day, whenever i needed help or had any questions. Overall i had a great experience and would recommend milano clinic to everyone who would love to get a rhinoplasty.🥰❤️❤️
Morena Santos
2022-09-27
Mi sono operata da qualche giorno , quindi si vede poco perché sono ancora gonfia ma posso dire che quel poco che vedo mi piace. Ho fatto una mastopessi più protesi . Sono molto contenta vi aggiornerò più avanti di come sarà il risultato finale . Vi posso dire che mi sono trovata bene sopratutto con Samb che è stato sempre disponibile per me . Ho fatto L intervento con dottore Ömer Faruk . ❤️ Grazieeeee
Siti Cangülec
2022-09-14
I only had positive experiences with Milano clinic. From the beginning throughout the process Seyda my coordinator always helped me and replied to me quickly when I had a question or any other problems. My doctor was very very nice and always positiv and optimistic. Thank you Seyda, because of your great help we came to Turkey you made it possible for us with your perfect guidance. I also wanna thank my amazing and nice nurses Sakina, Nuray and Duygu who where very nice and helpful as well.
Özle Çağla Duran
2022-09-10
Geçen yıl geçirdiğim göğüs büyütme operasyonundan çok memnun kaldım. Doktorum ve diğer kişiler çok ilgiliydi düzenli olarak dolgu ve botoks işlemleri içinde gidiyorum teşekkürler milano klinik 🙏🏻
Ilir Polo
2022-09-02
Bin sehr zufrieden mit der Klinik an die läute die skeptisch sind eine OP zu machen zögert nicht macht es.Ich selbst war sehr überrascht habe eine gynäkomastie OP gehabt mit Vollnarkose habe nichts mitbekommen und das beste nach der OP habe ich überhaupt keine Schmerzen gehabt . Mein Zimmer war sehr schön also über Service brauch ich nicht reden einfach Top die haben sich sehr gut um die Patienten gekümmert bin sehr überrascht gewesen übrigens mein Ergebnis genau so wie ich es mir vorgestellt haben . Ich würde jeden die Klinik empfehlen einfach top danke Milano Klinik ihr seits die besten macht’s weiter so 👍
Patrik Behrami
2022-08-25
I recently had a hair transplant at Milano Klinik, the whole procedure was very professional from start to finish, they were all very polite and professional. I love the results.
Emily Mecava
2022-08-25
I was not happy with my face structure until I got rhinoplast at this clinic. I feel like they made a miracle happen on my face. Thank you for your hardwork
Annie Evangelou
2022-08-25
I cannot fault Milano Klinik, from the initial consultation to the actual surgery and post surgery appointments, I was made to feel relaxed and confident about everything.
Katarina Buzić
2022-08-25
My brazilian butt surgery came back to me with the best results! Im glad I chose this clinic for this amazing surgery. Thank you very much
Elizabeth Lark
2022-08-25
I had a breast lift and reduction by Milano Klinik late last year, I never could have imagined the results that they have been able to achieve, my only regret is that I didn't have the operation sooner!

Yorum YapınTeşvikiye mah. Hakkı Yeten caddesi No:11 Center:1 Kat:12 No:64 Terrace Fulya Residence

Copyright 2018 -2023 Milano Klinik ©  All Rights Reserved

footer1 (1)