...

Model, Cover Girl, sunucu ve müzik video modeli olarak bilinen Hailey Baldwin (Bieber), 1996 yılında ABD’nin Arizona eyaletinin Tucson şehrinde doğdu. ABD’li aktris, yönetmen, yapımcı ve yazar Stephen Baldwin ve grafiker, tasarımcı Kennya Baldwin’in kızıdır. Hailey çocukken evde eğitim gördü ve klasik bale eğitimi aldı.

Hailey Baldwin plastik cerrahi konusu, Hailey çocukluğundan beri ilgi odağı olduğu için birçok kez gündeme geldi.

Bu yüzden insanlar estetik yaptırdığına dair bir algıya sahiptirler. Ve bugün neredeyse tüm kadınlar, Hailey Baldwin plastik cerrahi uygulamalarına hangi estetik prosedürlerin dahil olduğunu merak ediyor.

Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Philipp Plein gibi ünlü markalar için podyuma çıkan model, Glamour, Marie Claire’e de kapak oldu. Ayrıca Cody Simpson ve Baptiste Giabiconi gibi popüler isimlerin müzik videolarında yer aldı.

Justin Bieber ile nişanlanmasının ardından gündeme gelen Hailey’nin babası Stephen Baldwin de sosyal medya hesabından kızı Hailey ve Justin Bieber’ı tebrik eden bir mesaj yazarak olayı doğruladı.

Justin Bieber ile evlendikten sonra daha da ünlü olan Hailey Baldwin de Bieber’ın soyadını kullanıyor. Artan itibarı nedeniyle son yıllarda daha sık röportajlar verdi. Bu röportajların konusu genellikle J.Bieber ile evliliği ve Hailey Baldwin plastik cerrahi süreci hakkındadır.Ünlü model Hailey Baldwin, uzmanların yaptığı tüm estetik analizlere rağmen iddiaları yalanlayarak, “Yüzüme hiç dokunmadım” dedi. Ancak buna hala inanmayan birçok insan var. Bu konuyu daha iyi anlamak için uzmanların Hailey Baldwin plastik cerrahi süreci hakkında söylediklerine bir göz atalım.

İddiaları ortaya atan estetik uzmanları Dr. Darren Smith, Dr. Anthony Youn ve Dr. Adam Schaffner, 25 yaşındaki modelin birçok kez estetik operasyon geçirdiğini iddia etti. Uzmanların bu görüşleri Baldwin-Bieber çiftini oldukça rahatsız etti ve dava açmayı düşünmelerine neden oldu. Son gelen haberlere bakılırsa Hailey Baldwin plastik cerrahi vakası bir süre daha gündemde olmaya devam edecek.New York’ta çalışan Dr. Darren Smith, Baldwin’in yanak ve çene kemiğine müdahale ettiğini iddia ederek, “Çenenin bu kadar belirgin hale gelmesi kilo kaybından da kaynaklanıyor olabilir. Ancak liposuction yaparak bu görüntüyü elde etmek mümkün. Ya da çeneye enjekte edilen dolgular ile kişi bu şekilde görünebilir.”

Peki, Hailey Baldwin plastik cerrahi denilince akla Liposuction nedir?

Hailey Bieber plastik cerrahi süreci denilince ilk akla gelen operasyon olan liposuction ya da lipo, plastik cerrahide kullanılan bir tür yağ aldırma işlemidir. Yapılan ameliyatların sonuçlarına göre, birkaç ay sonra kilo üzerinde bir etkisi olmadığı ve obezite ile ilgili sorunları etkilemediği gözlemlendi.

İşlem; Genel veya lokal anestezi altında yapılır. Yağı emmek için bir kanül ve negatif basınç kullanılır. Kozmetik bir işlem olarak; Normal, fazla kilolu veya cilt elastikiyeti iyi olan kişilerde iyi sonuçlar verdiğine inanılmaktadır.

Milano Klinik Türkiye’de liposuction sıklıkla deneyimli doktorlar tarafından yapılmaktadır. Liposuction hakkında daha detaylı bilgi almak için Milano Klinik WhatsApp hattına mesaj gönderebilirsiniz.Hailey Baldwin estetik ameliyatı denilince akla gelen ikinci şey dudak dolgusudur. Plastik cerrah Dr. Anthony Youn, “Dudaklarına da dolgu maddesi enjekte ederek onları daha kalın hale getirmiş gibi görünüyor.

Hailey Baldwin plastik cerrahi süreci denilince akla gelen dudak büyütme, bir estetik operasyon türüdür. Ayrıca dudak kaldırma, labial frenektomi ve dudak rekonstrüksiyonu türleri de vardır.Sağlığınız için doktor olmayan kişiler tarafından herhangi bir estetik işlem yaptırmamalısınız. Burun estetiğinden kaş kaldırmaya kadar birçok alanda hizmet veren Milano Klinik gibi mekanlarda güvenle estetik operasyonlar yaptırabilirsiniz. Deneyimli doktorlara başvurmalı ve sağlığınızı riske atmamalısınız.

Bir önceki yazımıza https://www.milanoklinik.com/erkekler-icin-en-populer-5-plastik-cerrahi-turu/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir