...

Bella Hadid, günümüzün en tanınan isimlerinden biridir. Bu nedenle birçok ünlü gibi onun da adı estetik operasyonlarla anılıyor. Bella Hadid estetik ameliyatı denilince akla birçok operasyon gelmesinin sebebi Bella Hadid’in çok güzel bir kadın olmasıdır.

Bugün neredeyse her kadın onun gibi görünmek istiyor. Ayrıca pek çok kişi onun çocukluğuyla bugününün hiç de benzemediğini iddia ediyor ve bunu kanıt olarak görüyor.

Ancak Bella Hadid, uzun süredir estetik operasyon geçirdiğini yalanladı. Hatta bazı söylemleri, estetiğe aykırı olduğunu da akla getiriyor. Bella Hadid estetik ameliyatı olarak sadece rinoplastinin gerçek olduğunu biliyoruz. En azından Bella Hadid öyle diyor.

Bahsi geçen Bella Hadid estetik ameliyatını biraz daha iyi anlatmak için önce Bella Hadid’in kim olduğunu anlatmak istiyoruz.Isabella Khair Hadid 9 Ekim 1996’da doğdu. 1.75 metre boyundaki Bella Hadid, Filistin asıllı Amerikalı bir modeldir. 2016 yılında sektör uzmanları tarafından Yılın Modeli Ödülleri’nde “Yılın Modeli” seçildi.

Müslüman olduğu bilinen ve Müslüman olmaktan gurur duyduğunu söyleyen Hadid, Trump’ın İsrail’deki ABD Büyükelçiliğini Kudüs’e taşıma ve Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıma kararına karşı 8 Aralık 2017’de Londra’daki protestolara ablası Gigi ile birlikte katıldı.

Umutsuz Ev Kadınları dizisinde oynayan Yolanda Hadid’in kızı ve dünyaca ünlü model Gigi Hadid’in kız kardeşidir. Bella Hadid  estetik ameliyatı ile ilgili verdiği bir röportajda, ablasının güzelliğiyle karşılaştırılmaktan bıktığını söyledi. Bella Hadid, plastik cerrahi hakkında birçok yanlış yazı yazıldığı için üzgün olduğunu ve bu durumun psikolojisini çok kötü etkilediğini birçok yerde belirtiyor. Bu sebeple bu yazımızda sizlere doğru bilgileri aktarmanın bizim için önemli olduğunu belirtmeliyiz.

Bella Hadid estetik ameliyatı konusunun genç kadınlar için önemli olduğunu biliyoruz. Ancak her ameliyatın herkes için doğru olmadığı unutulmamalıdır. Hangi operasyonların size daha uygun olduğunu belirlemek için Milano Klinik’ten randevu alabilirsiniz. Milano Klinik uzman kadrosu ile sizin için en uygun operasyonları belirleyebilir. Elbette güzel olma kavramı hayatımızda çok büyük bir yer kaplıyor. Ancak estetik operasyonlara karar verirken doğru kişilerden yardım almanızı ve sağlığınızı ön planda tutmanızı öneririz.Bella Hadid estetik ameliyatı denilince ilk akla gelen ameliyat burun estetiği oluyor. Bella Hadid, ilk başlarda estetik yaptırmadığını söyledi. Daha sonra 14 yaşında burun ameliyatı olduğunu belirtti. Bugün ise keşke atalarımın burnuna sahip olsaydım şeklinde bir bakış açısı var.

14 yaşında burun ameliyatı gerekli olmadıkça önerilmez. Fiziksel gelişimi tamamlandığında burnunuz için en doğru sonucu alabilirsiniz.

Genç yaşta burun ameliyatı olduysanız ve şimdi burnunuzun şekli değiştiyse revizyon rinoplasti gibi seçenekler vardır. Bu konuda detaylı bilgi almak için Milano Klinik WhatsApp hattı ile iletişime geçebilirsiniz.

Bunun dışında Bella Hadid estetik ameliyatı denilince akla başka ameliyatlar da gelmektedir. Yıllardır, Bella’nın dolgu enjeksiyonları, blefaroplasti (göz kapaklarını kaldırma), çene ameliyatı ve burun ameliyatı geçirdiğine dair spekülasyonlar vardı.

Daha önce de belirttiğimiz gibi sadece burun ameliyatı olduğunu itiraf etti. Ameliyat olmasına gerek olmadığını, çocukluğuna göre çok daha zayıf olduğunu ve bu nedenle yüzünün daha ince olduğunu belirtiyor. Çenesini makyajla yaptığını birçok yerde makyajın bir mucize olduğunu düşündüğünü söylüyor.

Blefaroplasti, Bella Hadid estetik ameliyatı denilince akla gelen ikinci ameliyattır. Bazı genç modeller ve oyuncular yaptırsa da blefaroplasti genellikle ileri yaşlarda yapılan bir ameliyattır. Göz kapağı estetiği de diyebiliriz.

Bella Hadid, yüzünde kullandığı bantlarla badem gözlerini yaptığını açıkladı. Ayrıca çok dar saç modelleri kullanılarak bu görünüm elde edilebilir.

Blefaroplasti ile ilgili detaylı bilgiye https://www.milanoklinik.com/blefaroplasti-proseduru-hakkinda-her-sey/ adresinden ulaşabilirsiniz.Bella Hadid çok başarılı bir model. Bu nedenle birçok makyaj hilesiyle çok daha güzel görünebilir. Ancak herkesin gözü önünde olmanın ve güzel olmak zorunda olmanın baskısıyla ruh sağlığının bozulduğunu belirtiyor. Bu nedenle Milano Klinik olarak herkesin aynı kişi olmasına sıcak bakmadığımızı ve estetik operasyonların da kişiye özel olduğunu belirtmek isteriz.

Bazı durumlarda estetik kaygılar kişilerin ruh sağlığını çok kötü etkiler. Bunun dışında, Bella Hadid estetik ameliyatı ile ilgili bu konuda dünyada en çok tercih edilen estetik operasyon Rinoplastidir. Bunun nedeni burnumuzun yüzümüzün ortasında olması ve altın oranı etkilemesidir. Çok rahatsız olduğunuz bir alanı en uygun şekilde düzeltmeniz psikolojinizi de geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Bir önceki yazımızı https://www.milanoklinik.com/meme-kanseri-sonrasi-meme-rekonstruksiyonu/ adresinden okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir