Kourtney Kardashian Plastik Cerrahi Prosedürü

Ünlülerde Güzellik Standartları ve Estetik

İçinde yaşadığımız dünya zaman içinde sürekli değişiyor ve buna bağlı olarak trendler ve standartlar da değişiyor. Güzellik standartları son on ila yirmi yılda çok gelişti ve bu değişimin en önemli nedeni plastik cerrahinin yaygınlaşması ve bu ameliyatları yaptıran kişilerdir. Günümüzde herkes estetik yaptırabilir ama en çok ünlüler arasında estetik ameliyat oluyor. Bu nedenle insanlar hem istedikleri vücuda kavuşmak için estetik ameliyatlara yönelmeye, hem de hangi ünlülerin ameliyat yaptırdığını sorgulamaya başladılar.

Plastik cerrahi denilince en çok tanınan ünlülerden biri de Kardashian-Jenner ailesidir. Ailenin üyeleri, çoğu yaşlı benliklerine kıyasla çok farklı göründüğü için plastik cerrahi yaptırıp yaptırmadıkları konusunda sürekli olarak sorgulanır. Kourtney Kardashian plastik cerrahi, ailenin dünya çapında popülerlik kazanmasından ve geçmişteki fotoğrafları biraz farklı göründüğünden dolayı merak edilen bir konu oldu. Kourtney Kardashian plastik cerrahi, geçmişinden çok farklı göründüğü için herkesin konuştuğu bir konu haline geldi.

Kourtney Kardashian Plastik Cerrahi Prosedürü

Kourtney Kardashian Plastik Cerrahi

Kourtney Kardashian, 2007'den beri yayınlanan Keeping Up with The Kardashians adlı realite şovuyla popüler olan Kardashian-Jenner ailesinin üyelerinden biridir. 43 yaşındadır ve kardeşleri Kim Kardashian, Khloe Kardashian, Rob Kardashian, Kendall Jenner ve Kylie Jenner’ın en büyüğüdür. 2015'ten beri Scott Disick ile çıkıyordu ve çiftin Mason Dash, Penelope ve Reign Aston adında üç çocuğu vardı. Kourtney Kardashian'ın meme büyütme dışında estetik yaptırdığını kabul etmemesi nedeniyle estetik operasyonlar gündeme gelmişti ancak Kourtney Kardashian plastik cerrahi operasyonları arasında dolgu, botoks ve doğal görünen burun estetiği olduğu söyleniyor.

1. Göğüs Büyütme

Göğüs büyütme, açıkça sahip olduğunu iddia ettiği tek Kourtney Kardashian plastik cerrahi ameliyatıdır. "Meme estetiği" olarak da bilinen meme büyütme ameliyatı, meme implantları veya liposuctiondan elde edilen yağlar ile memelere aktarılmak üzere memelerinizin boyutunu artırmayı içerir. Göğüs büyütme, kilo kaybı veya hamilelik nedeniyle kaybedilen meme hacmini geri kazanmaya, doğal meme boyutu asimetrisini düzeltmeye ve daha yuvarlak bir meme şekli elde etmeye de yardımcı olabilir.

Kourtney, göğüs büyütme prosedürü için kararından pişman olduğunu ve bir şansı olsaydı bunu asla yapmayacağını söylüyor. Meme büyütme estetiği, çeşitli nedenlerden kaynaklanabilecek komplikasyon olasılığını azaltmak için doğru ve güvenilir kliniği bulmak için önemli olan bir plastik cerrahidir. Milano Klinik, hastalarına elde etmek istedikleri görünümü verebilen en güvenilir kliniklerden biridir.

2. Dolgu

Bu prosedürün, göğüs büyütme dışında herhangi bir prosedür almayı reddettiği için Kourtney Kardashian'ın tercih ettiği bir yöntem olduğu söyleniyor. Bunun söylenmesinin nedeni, Kourtney Kardashian'ın 43 yaşında olmasına rağmen o yaştaki gibi görünmemesi. Bu nedenle, insanlar ve plastik cerrahlar dolgu yaptırdığını düşünüyorlardı.

Dolgu maddeleri, hacim ve dolgunluğu artırmak için cilt yüzeyinin altına enjekte edilen ve çeşitli yaşlanma belirtilerini gidermek için kullanılan kimyasallardır. İncelmiş dudakları dolgunlaştırabilir, yüzdeki sığ alanları belirginleştirebilir veya doldurabilir, göz altındaki gölgeyi veya kırışıklığı azaltabilir veya kaldırabilir ve girintili yara izlerini doldurabilir veya yumuşatabilirler.

3.Botoks

Botox, hastanın yüzüne küçük dozlarda enjekte edilen ve en yaygın olarak yüzdeki kırışıklıkların görünümünü azaltmak için kullanılan kimyasal bir toksindir. Etkileri, tedaviye bağlı olarak üç aydan bir yıla kadar sürer, geçicidir. Kaş çatma çizgileri, glabellar çizgiler, kaz ayakları, alındaki yatay kırışıklıklar ve ağız kenarlarındaki çizgiler olarak bilinen kaş arası kırışıklıklarda enjeksiyonlar sıklıkla talep edilmektedir.

Botox, Kourtney Kardashian'ın yüzünde herhangi bir kırışık olmaması ve yüzündeki kırışıklıkların biraz belirgin olması nedeniyle, onun yaşındaki bir kadın için pek yaygın olmayan bir diğer Kourtney Kardashian plastik cerrahi prosedürüdür. Bazı plastik cerrahlar, birçok plastik cerrah aksini iddia etse de, görünümüne tutarlı bir cilt bakımı rejimi veya botoks enjeksiyonu dışında yüz bakımı yaptırarak ulaşılabileceğini iddia ediyor.

4. Rinoplasti

Rinoplasti, burnun görünümünü değiştirmek için yapılan plastik cerrahi işlemdir. Burun estetiği gerekli işleme bağlı olarak hem estetik hem de tıbbi nedenlerle yapılabilir. Örneğin tıbbi bir nedenle nefes almayı iyileştirmek veya estetik nedenlerle burnun şeklini değiştirmek için yapılabilir veya her ikisi birden yapılabilir. Rinoplasti, kemiğin şeklini, burnun ucunu veya cildini değiştirmek için yapılabilir.

Rinoplasti, Kourtney Kardashian'ın doğal görünmesi için yapıldığı varsayılan bir başka söylentidir ki, onu çok farklı göstermiyor, ancak burnunu biraz daha ince, daha düz ve daha küçük gösteriyor. Eski fotoğraflarında yeni fotoğraflara kıyasla burnu biraz farklı görünüyor. Pek çok plastik cerrah aksini iddia etse de, o da rinoplasti olduğunu reddediyor.

Kourtney Kardashian'ın plastik cerrahi prosedürü, ailesinin birçok üyesi estetik ameliyat yaptırdığı için bir magazin konusu oldu. Ailesi sebebiyle insanlar en azından yüzüne ve vücuduna estetik yaptırmasını bekliyorlar. Kourtney Kardashian estetik yaptırmayı reddetse de yaptırdığı estetik operasyonların meme büyütmeden daha fazlası olduğu söyleniyor.

Sonuç olarak estetik yaptırmaya karar vermenin öncesinde güvenilir bir klinik bulmak çok önemlidir. Milano Klinik gibi klinikler, hastalarının iyiliğini önemser ve hastaların arzu ettikleri görünümü vermeyi amaçlar. Doğru kliniği bulmak, hastaların sadece istedikleri görünüme kavuşmalarını sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda sağlıklarını riske atmadan hedeflerine ulaşmalarını sağlayacaktır.

Önceki yazımıza https://www.milanoklinik.com/plastik-cerrahi-sonrasi-odem-nasil-gecer/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Naruto Super Z
2022-10-10
I’ve wanted to do a nose job in turkiye for a long time already, after a long research my decision fell on milano clinic in istanbul. One week after my successful rhinoplasty i am able to tell that each of their employees are being very friendly and helpful to me. I had not one bad experience, furthermore I always were able to contact my patient coordinators seyda and berk over the entire day, whenever i needed help or had any questions. Overall i had a great experience and would recommend milano clinic to everyone who would love to get a rhinoplasty.🥰❤️❤️
Morena Santos
2022-09-27
Mi sono operata da qualche giorno , quindi si vede poco perché sono ancora gonfia ma posso dire che quel poco che vedo mi piace. Ho fatto una mastopessi più protesi . Sono molto contenta vi aggiornerò più avanti di come sarà il risultato finale . Vi posso dire che mi sono trovata bene sopratutto con Samb che è stato sempre disponibile per me . Ho fatto L intervento con dottore Ömer Faruk . ❤️ Grazieeeee
Siti Cangülec
2022-09-14
I only had positive experiences with Milano clinic. From the beginning throughout the process Seyda my coordinator always helped me and replied to me quickly when I had a question or any other problems. My doctor was very very nice and always positiv and optimistic. Thank you Seyda, because of your great help we came to Turkey you made it possible for us with your perfect guidance. I also wanna thank my amazing and nice nurses Sakina, Nuray and Duygu who where very nice and helpful as well.
Özle Çağla Duran
2022-09-10
Geçen yıl geçirdiğim göğüs büyütme operasyonundan çok memnun kaldım. Doktorum ve diğer kişiler çok ilgiliydi düzenli olarak dolgu ve botoks işlemleri içinde gidiyorum teşekkürler milano klinik 🙏🏻
Ilir Polo
2022-09-02
Bin sehr zufrieden mit der Klinik an die läute die skeptisch sind eine OP zu machen zögert nicht macht es.Ich selbst war sehr überrascht habe eine gynäkomastie OP gehabt mit Vollnarkose habe nichts mitbekommen und das beste nach der OP habe ich überhaupt keine Schmerzen gehabt . Mein Zimmer war sehr schön also über Service brauch ich nicht reden einfach Top die haben sich sehr gut um die Patienten gekümmert bin sehr überrascht gewesen übrigens mein Ergebnis genau so wie ich es mir vorgestellt haben . Ich würde jeden die Klinik empfehlen einfach top danke Milano Klinik ihr seits die besten macht’s weiter so 👍
Patrik Behrami
2022-08-25
I recently had a hair transplant at Milano Klinik, the whole procedure was very professional from start to finish, they were all very polite and professional. I love the results.
Emily Mecava
2022-08-25
I was not happy with my face structure until I got rhinoplast at this clinic. I feel like they made a miracle happen on my face. Thank you for your hardwork
Annie Evangelou
2022-08-25
I cannot fault Milano Klinik, from the initial consultation to the actual surgery and post surgery appointments, I was made to feel relaxed and confident about everything.
Katarina Buzić
2022-08-25
My brazilian butt surgery came back to me with the best results! Im glad I chose this clinic for this amazing surgery. Thank you very much
Elizabeth Lark
2022-08-25
I had a breast lift and reduction by Milano Klinik late last year, I never could have imagined the results that they have been able to achieve, my only regret is that I didn't have the operation sooner!

Yorum YapınTeşvikiye mah. Hakkı Yeten caddesi No:11 Center:1 Kat:12 No:64 Terrace Fulya Residence

Copyright 2018 -2023 Milano Klinik ©  All Rights Reserved

footer1 (1)