...

Estetik ameliyatlar hem Hollywood oyuncuları hem de aktrisler tarafından sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Amber Heard birçok ünlü isimle birlikte estetik ameliyat olmayı tercih eden ünlü aktrislerden biridir.

Özellikle son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz 36 yaşındaki Amber Heard, bir oyuncu, aktivist ve modeldir. 2004 yılından bu yana ekran karşısına çıkan ve o zamandan beri seyirciyi kendine hayran bırakan Amber Heard, hem oyunculuğu hem de güzelliği ile dikkat çekiyor.

Amber Heard her zaman şimdi olduğu gibi mi görünüyordu yoksa estetik ameliyat mı geçirdi? Peki, Amber Heard plastik cerrahi sürecinde neler yapıldı?

Kozmetik tedaviler, cerrahi işlemler veya estetik operasyonlar geçiren ünlü aktrisler arasında neredeyse tüm dünya tarafından tanınan Amber Heard’ü ve Amber Heard plastik cerrahi prosedürlerini daha yakından inceleyelim.Sahneye çıkışının ardından dikkatle incelendiğinde Amber Heard plastik cerrahi serüveni görünür hale geliyor. Kamera karşısında olduğu ilk yıllarda pek bir değişiklik olmasa da yıllar geçtikçe daha fazla operasyon ve estetik dokunuşlar görüyoruz.

Amber Heard plastik cerrahinin adımları ilk olarak dudak büyütme ile kendini göstermeye başlar. Daha önce daha ince olan üst dudağa uygulanan dudak dolgusu denilen estetik operasyon sayesinde dudaklar daha belirgin ve dolgun hale gelmeye başladı.Amber Heard plastik cerrahisine bakıldığında görülen bir diğer işlem de yüz ameliyatlarından biri olan rinoplasti çünkü ilk tanındığı yıllara göre burnu artık daha küçük görünüyor.

Yüz cerrahisi kategorisi altında yer alan burun estetiği de kendisine uygulanan bir diğer estetik operasyondur. Burnu hafif şişkin ucuyla geçmişte çok daha geniş ve iri görünüyor.

Amber Heard’ın günümüzde çok daha küçük ve kalkık bir burnu olduğu için bu yıllardan sonra burun estetiği olduğu görülüyor.

İlerleyen yıllarda 2016’da yeni Amber Heard plastik cerrahi prosedürlerine yeni estetik ameliyatlar eklendi ve bu sefer göz çevresine yapıldı. Göz kapakları şimdi eskisinden daha yüksek ve daha geniş görünüyor. Aynı zamanda kaşları da yukarı kalkmış durumda. Bu estetik işlemler kaş kaldırma veya göz kapağı estetiği gibi işlemlerle de yapılabilmektedir.

Blefaroplasti geçirmiş gibi görünüyor. Bu operasyonda fazla olan göz kapağı derisinin bir kısmı ortadan kaldırılarak göze daha açık bir görünüm kazandırılır.Filmlerinde rol aldığı ve kamera karşısında geçirdiği süre giderek artan Amber Heard, estetiğine yeni estetikler katmaya devam etmekte kararlı gibi görünüyor.

Yavaş yavaş, Amber Heard plastik cerrahi göz çarpmamaya başladı, ancak geçmiş yıllardan kalma fotoğrafları dikkatle yan yana incelendiğinde, yüzünde yaptığı işlemler net bir şekilde ortaya çıkıyor.

Her estetik operasyonda farklı bir insan gibi görünmeye başlayan Amber Heard, yüzüne estetik dokunuşlar yaptırmaya devam ediyor. Amber Heard’ın burnu ve göz kapakları ile çenesi de estetik operasyon geçirmiş gibi görünüyor. Amber Heard’ın yüzü, şöhretinin ilk yıllarının fotoğraflarına baktığımızda daha dolgun ve geniş görünüyor.

Artık aşina olduğumuz yüz özelliklerini kazanmak için yüz ameliyatları geçirdiği çok açık. Burada yaptırmış olabileceği estetik operasyonlar arasında yanaklarına yapılan operasyonlar da var.

Yüz germe ameliyatı geçirmiş veya yanaklarını daha şekilli ve sivri bir yüz hattına sahip olacak şekilde yeniden şekillendiren bir yanak implantı geçirmiş gibi görünüyor. Her geçen gün değişmeye devam ediyor ve Amber Heard plastik cerrahi prosedürlerine yeni estetik ameliyatlar ekleniyor.

Burun ve göz kapağı bölgelerine yapılan operasyonların ardından Amber Heard plastik cerrahi prosedürlerinin sayısı artmaya devam ediyor.

Yüzünün dengesini yeniden sağlamak için dolgu veya implant yaptırmış olabilir. Alt yanaklara gelince, sadece bir yıl içinde dolgunluktan sıskalığa dönüştüklerini belirtmekte fayda var.

Yani orada da bir çeşit yüz yağ enjeksiyonu yapılmış olabilir. Yeniden şekillendirilip elden geçirilmiş gibi görünen çene hatları, Amber Heard’ın çene bölgesinde de yüz ameliyatı geçirdiğini gösteriyor.

Tüm bu operasyonlar, sonuç olarak Amber’in birden fazla ameliyat ve estetik ameliyat geçirmiş olabileceğini, ancak sonucun şüphesiz harika olduğunu gösteriyor.Amber Heard plastik cerrahi sürecinde kullanılan tüm süreçleri bir arada sunan ve mevcut güzelliğini, estetiğini ve cerrahisini daha fazla alanda sağlayan Milano Klinik, kalifiye hekimleri, yetkin personeli ve deneyimli ekibi sayesinde hastalarına son derece güvenli ve doğru estetik sunmaktadır.

Milano Klinik tüm bunları kullanarak meme cerrahisi, yüz cerrahisi, vücut estetiği, popo estetiği gibi farklı vücut bölgelerinde estetik cerrahi ve plastik cerrahi sunmaktadır.

Milano Klinik tecrübesi sayesinde hastalarına birçok farklı alanda hizmet vermektedir ve burun estetiği, burun ucu kaldırma ameliyatı, yüz germe ameliyatı, göz kapağı estetiği ve yüzde yağ transferi hizmet alanlarında uzmandır.

Ayrıca yüz yağ transferi, alın germe estetiği gibi farklı alanları içeren yüz cerrahisi de hizmet alanları arasındadır. Tüm bu yüz cerrahisi alanlarının yanı sıra liposuction, boyun germe cerrahisi, kol ve sırt germe, meme küçültme cerrahisi gibi operasyonları içeren vücut estetiği alanında da isteyenlere hizmet veren bir markadır.

Estetik ameliyatlar hem Hollywood oyuncuları hem de aktrisler tarafından sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Yüzde ve vücutta sık sık değişiklik yapan ve kişilerin istedikleri görünüme kavuşmasına yardımcı olan operasyonlar artık herkes tarafından tercih ediliyor.

Sağlık sektöründeki üstün hizmetleri, son teknolojik imkanları, uzman doktorları, sağlık çalışanları ve personeli ile Milano Klinik, hastalarına en etkili tedavi yöntemlerini sunmaktadır.

Önceki yazımıza https://www.milanoklinik.com/gigi-hadid-plastik-cerrahi-proseduru/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir