...

Bugün sizlere Tom Cruise plastik cerrahi operasyonları hakkında bilgiler vereceğiz. Tom Cruise sadece yaşlanmakla kalmıyor. Bu yıl 60 yaşına girecek olmasına rağmen, 2022’de aktör hala genç bir aktörün ışıltısına sahip. Tom Cruise fiziksel olarak her zaman aktif kaldı, filmlerinde kendi gösterilerini yaptı ve bu onun genç görünümüne katkıda bulunmuş gibi görünüyor. 

Yıllardır adından söz ettiren oyuncunun muazzam oyunculuğu ve yıllardır hiç yaşlanmaması sebebiyle yüzüne bir takım işlemler yaptırıp yaptırmadığı hep merak konusu olmuştur. Yıllardır bu gençliğe sahip Tom Cruise estetik yaptırdı mı?Yaşına bakıldığında, Tom Cruise, yaşının getirmesi gereken doğal yaşlanmadan muzdarip görünmüyor. Yaşlandıkça orta yüz hacmimiz azalır ve cilt elastikiyetimiz azalır, bu da yaşlanmanın normal göstergeleri olan cildimizin sarkmasına ve gevşemesine neden olur. 

Ama hiçbirinin onda görünmemesi Tom Cruise estetik yaptırdı mı sorusunu da beraberinde getiriyor. 2012 yılında daha önce hiç bıçak altında yatmadığını söyleyerek burun estetiği iddialarını reddetmişti, ancak son zamanlarda Tom Cruise estetik yaptırdığına ile ilgili söylentiler ortaya çıkmaya başladı.

Öte yandan ünlü oyuncunun saçı ve yüzündeki işlemler hakkında da bazı yorumlar duyuldu. Tom Cruise plastik cerrahi arasında bazı cerrahlar saç ekimi işlemi olup olmadığını inceledi. Cerrahlardan biri, Tom Cruise’un saç ekimi yaptırmış olabileceğini düşündüğünü açıklıyor ve bunu şu sözlerle açıklıyor: “Yaklaşık 60 yaşında, Tom’un saç çizgisi aşağı yukarı aynı kaldı, ancak biraz inceldi, bu da saç ekimi yaptırmış olabileceğini gösteriyor” diyor.Ünlü aktör estetik yaptırdığı iddialarını yalanlasa da bazı ünlü ve başarılı cerrahlar Tom Cruise’un yüzünü inceleyerek ünlü aktörün yıllar içinde ekranlardaki değişimini inceleyerek hangi alanlarda estetik yaptırmış olabileceğini ifade ettiler. 

Tom Cruise plastik cerrahi konusunda araştırma yapan ya da yorum yapan plastik cerrahların genel kanısı oyuncunun yüzüne bazı enjeksiyonlar ve dolgu maddeleri kullandığı yönünde. Bu konuda yorum yapan bir diğer cerrah olan Dr. Nyla da bu fikri destekleyen şu sözleri ifade ediyor: “Tom’un kırışık önleyici enjeksiyonlara ve dermal dolgu maddelerine aşırı düşkün olduğu ve bu da görünümünü olumsuz yönde etkilediği görülüyor”.Son yıllarda değişen yüz yapısı ile Tom Cruise bir açıklama yapmadı ancak birçok cerrah yüzünün son durumu ve estetik operasyonlar hakkında yorum yaptı. Son yıllarda yüzü daha şişman ve şişkin görünüyor. Bazı doktorlar bunun sadece Tom Cruise’un inkarları nedeniyle yaşlılıktan kaynaklandığını düşünüyor.

Öte yandan yaşlanan yıldızın yüzündeki şişkin görüntünün, oyuncunun kilo almasından da kaynaklanabileceğini belirtenler oldu. Ama öte yandan bu şiş yüzün estetik ameliyat olduğunu, hatta tecrübesiz ellerle yapılan Tom Cruise plastik cerrahi operasyonu olduğunu düşünüyorlar.

Cerrahlardan biri bu durumu şu sözlerle açıklıyor: “Önemli miktarda kilo almış ya da bu bir dolgu maddesi kötüye kullanımı vakası gibi görünüyor. Durum buysa, dolgu maddelerinin sizi nasıl yapabileceğinin harika bir örneği. Beceriksiz uygulayıcıların elinde insanlar bu madde yüzünden daha yaşlı görünüyor.”Milano Klinik, Tom Cruise gibi ünlü aktör ve aktrislerin kullandığı estetik operasyonların tamamını sağlıyor. Milano Klinik, güncel güzellik, estetik ve cerrahiyi daha fazla alanda sağlamakta, kalifiye hekimleri, yetkin personeli ve deneyimli ekibiyle hastalarına son derece güvenli ve doğru estetik sunmaktadır. 

Tüm bunlar Milano Klinik tarafından meme cerrahisi, yüz cerrahisi, vücut estetiği ve popo estetiği dahil olmak üzere çeşitli vücut bölgesinde kozmetik cerrahi ve plastik cerrahi sağlamak için kullanılmaktadır. Çeşitli mesleklerden müşterilere hizmet veren önemli bir deneyime sahip olan Milano Klinik, rinoplasti, burun germe ameliyatı, yüz germe ameliyatı, göz kapağı kaldırma ameliyatı ve yüzde yağ transferi konusunda uzmanlaşmıştır ve bunların bir kısmı Tom Cruise plastik cerrahi ameliyatlarında kullanılmıştır.

Yüz yağ enjeksiyonu ve alın kaldırma estetiği gibi işlemleri içeren yüz cerrahisi de mevcuttur.  Tüm bu yüz cerrahisi sektörlerine ek olarak Liposuction, boyun germe cerrahisi, kol ve sırt germe, meme küçültme estetiği, gibi vücut estetiği alanında hizmet veren bir markadır.

Milano Klinik üstün hizmetleri, en güncel teknolojik seçenekleri, uzman hekimleri, sağlık profesyonelleri ve sağlık çalışanlarını hastalarına sunacaktır.

Dünyaca ünlü Tom Cruise plastik cerrahi operasyonlarında olduğu gibi, herkes Hollywood yıldızı aktörlerin ve aktrislerin her zaman nasıl bu kadar güzel ve neredeyse kusursuz göründüğünü merak ediyor. Bu merak edilen sorunun cevabı her zaman olmasa da genellikle estetik ameliyatlardır. Deneyimsiz ellerde yapılan estetik ameliyatlar konusunda ünlü cerrahların uyarıları oldukça fazladır.

Bazı kötü uygulamaların sonuçları Tom Cruise estetik cerrahisinde bile görülebilirken, plastik cerrahiyi hangi kliniğin yapacağını dikkatlice seçmek, tecrübeli ve işini iyi yapan birine güvenmek son derece önemli bir süreçtir. Estetik cerrahi konusunda güvenilir bir marka olan Milano Klinik, hastalarına üstün hizmetler, en güncel teknolojik seçenekler, konusunda uzman hekimler, sağlık profesyonelleri ve sağlık çalışanları ile hizmet vermektedir.

Önceki yazımıza https://www.milanoklinik.com/amber-heard-plastik-cerrahi-proseduru/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir