Amber Heard Plastik Cerrahi Prosedürü

Estetik ameliyatlar hem Hollywood oyuncuları hem de aktrisler tarafından sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Amber Heard birçok ünlü isimle birlikte estetik ameliyat olmayı tercih eden ünlü aktrislerden biridir.

Özellikle son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz 36 yaşındaki Amber Heard, bir oyuncu, aktivist ve modeldir. 2004 yılından bu yana ekran karşısına çıkan ve o zamandan beri seyirciyi kendine hayran bırakan Amber Heard, hem oyunculuğu hem de güzelliği ile dikkat çekiyor.

Amber Heard her zaman şimdi olduğu gibi mi görünüyordu yoksa estetik ameliyat mı geçirdi? Peki, Amber Heard plastik cerrahi sürecinde neler yapıldı?

Kozmetik tedaviler, cerrahi işlemler veya estetik operasyonlar geçiren ünlü aktrisler arasında neredeyse tüm dünya tarafından tanınan Amber Heard'ü ve Amber Heard plastik cerrahi prosedürlerini daha yakından inceleyelim.

Amber Heard Plastik Cerrahi Prosedürü

Amber Heard Plastik Cerrahi Süreçi

Sahneye çıkışının ardından dikkatle incelendiğinde Amber Heard plastik cerrahi serüveni görünür hale geliyor. Kamera karşısında olduğu ilk yıllarda pek bir değişiklik olmasa da yıllar geçtikçe daha fazla operasyon ve estetik dokunuşlar görüyoruz.

Amber Heard plastik cerrahinin adımları ilk olarak dudak büyütme ile kendini göstermeye başlar. Daha önce daha ince olan üst dudağa uygulanan dudak dolgusu denilen estetik operasyon sayesinde dudaklar daha belirgin ve dolgun hale gelmeye başladı.

Amber Heard ve Burun Estetiği

Amber Heard plastik cerrahisine bakıldığında görülen bir diğer işlem de yüz ameliyatlarından biri olan rinoplasti çünkü ilk tanındığı yıllara göre burnu artık daha küçük görünüyor.

Yüz cerrahisi kategorisi altında yer alan burun estetiği de kendisine uygulanan bir diğer estetik operasyondur. Burnu hafif şişkin ucuyla geçmişte çok daha geniş ve iri görünüyor.

Amber Heard'ın günümüzde çok daha küçük ve kalkık bir burnu olduğu için bu yıllardan sonra burun estetiği olduğu görülüyor.

İlerleyen yıllarda 2016’da yeni Amber Heard plastik cerrahi prosedürlerine yeni estetik ameliyatlar eklendi ve bu sefer göz çevresine yapıldı. Göz kapakları şimdi eskisinden daha yüksek ve daha geniş görünüyor. Aynı zamanda kaşları da yukarı kalkmış durumda. Bu estetik işlemler kaş kaldırma veya göz kapağı estetiği gibi işlemlerle de yapılabilmektedir.

Blefaroplasti geçirmiş gibi görünüyor. Bu operasyonda fazla olan göz kapağı derisinin bir kısmı ortadan kaldırılarak göze daha açık bir görünüm kazandırılır.

Amber Heard Her Gün Değişiyor

Filmlerinde rol aldığı ve kamera karşısında geçirdiği süre giderek artan Amber Heard, estetiğine yeni estetikler katmaya devam etmekte kararlı gibi görünüyor.

Yavaş yavaş, Amber Heard plastik cerrahi göz çarpmamaya başladı, ancak geçmiş yıllardan kalma fotoğrafları dikkatle yan yana incelendiğinde, yüzünde yaptığı işlemler net bir şekilde ortaya çıkıyor.

Her estetik operasyonda farklı bir insan gibi görünmeye başlayan Amber Heard, yüzüne estetik dokunuşlar yaptırmaya devam ediyor. Amber Heard'ın burnu ve göz kapakları ile çenesi de estetik operasyon geçirmiş gibi görünüyor. Amber Heard'ın yüzü, şöhretinin ilk yıllarının fotoğraflarına baktığımızda daha dolgun ve geniş görünüyor.

Artık aşina olduğumuz yüz özelliklerini kazanmak için yüz ameliyatları geçirdiği çok açık. Burada yaptırmış olabileceği estetik operasyonlar arasında yanaklarına yapılan operasyonlar da var.

Yüz germe ameliyatı geçirmiş veya yanaklarını daha şekilli ve sivri bir yüz hattına sahip olacak şekilde yeniden şekillendiren bir yanak implantı geçirmiş gibi görünüyor. Her geçen gün değişmeye devam ediyor ve Amber Heard plastik cerrahi prosedürlerine yeni estetik ameliyatlar ekleniyor.

Burun ve göz kapağı bölgelerine yapılan operasyonların ardından Amber Heard plastik cerrahi prosedürlerinin sayısı artmaya devam ediyor.

Yüzünün dengesini yeniden sağlamak için dolgu veya implant yaptırmış olabilir. Alt yanaklara gelince, sadece bir yıl içinde dolgunluktan sıskalığa dönüştüklerini belirtmekte fayda var.

Yani orada da bir çeşit yüz yağ enjeksiyonu yapılmış olabilir. Yeniden şekillendirilip elden geçirilmiş gibi görünen çene hatları, Amber Heard'ın çene bölgesinde de yüz ameliyatı geçirdiğini gösteriyor.

Tüm bu operasyonlar, sonuç olarak Amber'in birden fazla ameliyat ve estetik ameliyat geçirmiş olabileceğini, ancak sonucun şüphesiz harika olduğunu gösteriyor.

Milano Klinik ve Plastik Cerrahi

Amber Heard plastik cerrahi sürecinde kullanılan tüm süreçleri bir arada sunan ve mevcut güzelliğini, estetiğini ve cerrahisini daha fazla alanda sağlayan Milano Klinik, kalifiye hekimleri, yetkin personeli ve deneyimli ekibi sayesinde hastalarına son derece güvenli ve doğru estetik sunmaktadır.

Milano Klinik tüm bunları kullanarak meme cerrahisi, yüz cerrahisi, vücut estetiği, popo estetiği gibi farklı vücut bölgelerinde estetik cerrahi ve plastik cerrahi sunmaktadır.

Milano Klinik tecrübesi sayesinde hastalarına birçok farklı alanda hizmet vermektedir ve burun estetiği, burun ucu kaldırma ameliyatı, yüz germe ameliyatı, göz kapağı estetiği ve yüzde yağ transferi hizmet alanlarında uzmandır.

Ayrıca yüz yağ transferi, alın germe estetiği gibi farklı alanları içeren yüz cerrahisi de hizmet alanları arasındadır. Tüm bu yüz cerrahisi alanlarının yanı sıra liposuction, boyun germe cerrahisi, kol ve sırt germe, meme küçültme cerrahisi gibi operasyonları içeren vücut estetiği alanında da isteyenlere hizmet veren bir markadır.

Estetik ameliyatlar hem Hollywood oyuncuları hem de aktrisler tarafından sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Yüzde ve vücutta sık sık değişiklik yapan ve kişilerin istedikleri görünüme kavuşmasına yardımcı olan operasyonlar artık herkes tarafından tercih ediliyor.

Sağlık sektöründeki üstün hizmetleri, son teknolojik imkanları, uzman doktorları, sağlık çalışanları ve personeli ile Milano Klinik, hastalarına en etkili tedavi yöntemlerini sunmaktadır.

Önceki yazımıza https://www.milanoklinik.com/gigi-hadid-plastik-cerrahi-proseduru/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Naruto Super Z
2022-10-10
I’ve wanted to do a nose job in turkiye for a long time already, after a long research my decision fell on milano clinic in istanbul. One week after my successful rhinoplasty i am able to tell that each of their employees are being very friendly and helpful to me. I had not one bad experience, furthermore I always were able to contact my patient coordinators seyda and berk over the entire day, whenever i needed help or had any questions. Overall i had a great experience and would recommend milano clinic to everyone who would love to get a rhinoplasty.🥰❤️❤️
Morena Santos
2022-09-27
Mi sono operata da qualche giorno , quindi si vede poco perché sono ancora gonfia ma posso dire che quel poco che vedo mi piace. Ho fatto una mastopessi più protesi . Sono molto contenta vi aggiornerò più avanti di come sarà il risultato finale . Vi posso dire che mi sono trovata bene sopratutto con Samb che è stato sempre disponibile per me . Ho fatto L intervento con dottore Ömer Faruk . ❤️ Grazieeeee
Siti Cangülec
2022-09-14
I only had positive experiences with Milano clinic. From the beginning throughout the process Seyda my coordinator always helped me and replied to me quickly when I had a question or any other problems. My doctor was very very nice and always positiv and optimistic. Thank you Seyda, because of your great help we came to Turkey you made it possible for us with your perfect guidance. I also wanna thank my amazing and nice nurses Sakina, Nuray and Duygu who where very nice and helpful as well.
Özle Çağla Duran
2022-09-10
Geçen yıl geçirdiğim göğüs büyütme operasyonundan çok memnun kaldım. Doktorum ve diğer kişiler çok ilgiliydi düzenli olarak dolgu ve botoks işlemleri içinde gidiyorum teşekkürler milano klinik 🙏🏻
Ilir Polo
2022-09-02
Bin sehr zufrieden mit der Klinik an die läute die skeptisch sind eine OP zu machen zögert nicht macht es.Ich selbst war sehr überrascht habe eine gynäkomastie OP gehabt mit Vollnarkose habe nichts mitbekommen und das beste nach der OP habe ich überhaupt keine Schmerzen gehabt . Mein Zimmer war sehr schön also über Service brauch ich nicht reden einfach Top die haben sich sehr gut um die Patienten gekümmert bin sehr überrascht gewesen übrigens mein Ergebnis genau so wie ich es mir vorgestellt haben . Ich würde jeden die Klinik empfehlen einfach top danke Milano Klinik ihr seits die besten macht’s weiter so 👍
Patrik Behrami
2022-08-25
I recently had a hair transplant at Milano Klinik, the whole procedure was very professional from start to finish, they were all very polite and professional. I love the results.
Emily Mecava
2022-08-25
I was not happy with my face structure until I got rhinoplast at this clinic. I feel like they made a miracle happen on my face. Thank you for your hardwork
Annie Evangelou
2022-08-25
I cannot fault Milano Klinik, from the initial consultation to the actual surgery and post surgery appointments, I was made to feel relaxed and confident about everything.
Katarina Buzić
2022-08-25
My brazilian butt surgery came back to me with the best results! Im glad I chose this clinic for this amazing surgery. Thank you very much
Elizabeth Lark
2022-08-25
I had a breast lift and reduction by Milano Klinik late last year, I never could have imagined the results that they have been able to achieve, my only regret is that I didn't have the operation sooner!

Yorum YapınTeşvikiye mah. Hakkı Yeten caddesi No:11 Center:1 Kat:12 No:64 Terrace Fulya Residence

Copyright 2018 -2023 Milano Klinik ©  All Rights Reserved

footer1 (1)