[vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Ünlülerin En Çok Tercih Ettiği Estetik Ameliyatlar” font_container=”tag:h1|text_align:left”][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]

 

Günümüzde birçok kişi ünlülerin en çok hangi estetik ameliyatları tercih ettiğini merak ediyor, çünkü birçok kişinin en büyük hayallerinden biri onlar kadar güzel görünebilmek.

Bazıları umursamıyor gibi görünse bile herkes görünüşüne önem verir.
Hatta bazılarımız görünüşünü biraz daha fazla umursayabiliyor. Kişinin vücudunda beğenmediği bir bölgesi varsa bu durum onu ​​ömür boyu rahatsız edebilir. Özellikle ünlüler her zaman ekranda oldukları için eleştiriye daha çok açıklar. Bu durumun sonucunda bazı ünlüler her zaman muhteşem görünmek için birden fazla ameliyat geçiriyor.
Başta Hollywood yıldızları olmak üzere tüm dünya artık estetik sayesinde istedikleri görünüme kavuşma şansına sahip. Ünlülerin en çok tercih ettiği estetik ameliyatlara yakından bakalım.[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_gallery interval=”3″ images=”14159″ img_size=”large”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Hollywood’daki Ünlülerin En Sevdiği Estetik Ameliyatları”][vc_column_text]Dünyadaki hemen hemen herkes Hollywood’daki birçok ünlünün küçük ya da büyük çaplı estetik operasyonlar geçirdiğini biliyor. Ve ünlülerin estetik ameliyatları normalleştirdiklerini söyleyebiliriz. Dünyada en sık yapılan işlemler botoks ve dolgu işlemleridir. Bununla birlikte ameliyat kategorisine giren ünlülerin en çok tercih ettiği estetik ameliyatlar da bulunmaktadır.

Meme Küçültme:

Meme küçültme estetiği genellikle hamilelik sonrası meme sarkmaları için tercih edilir. Ancak doğuştan memesi büyük olan kişiler de boyun ve sırt ağrılarından dolayı bu ameliyatı tercih edebilirler. Bu bir sıkıntı gibi görünmese de, aslında bir sağlık sorunudur.

“Middle” dizisinin yıldızı Patricia Healon, hamilelik sonrası sorunları nedeniyle 2003 yılında ameliyat oldu. Bu ameliyattan sonra rahatladığını ve artık kıyafetlerinin içinde kendini daha rahat hissettiğini söyledi. Estetik ameliyatları en çok tercih eden ünlüler arasında yer alan meme küçültme estetiğini “Modern Family” dizisinin yıldızı Ariel Winter, ağrı yaşadığı için tercih etti.

Meme Büyütme:

Meme büyütme estetiği, Iggy Azalea, Cardi B, Kaley Cuoco, Anna Faris gibi birçok ünlü ismin tercih ettiği bir estetik ameliyattır. Daha büyük göğüslere sahip olmak isteyen kadınların sıklıkla tercih ettiği bu operasyonu Milano Klinik‘te yaptırmak mümkündür.

Türkiye’de en sevilen ünlü estetik ameliyatları da dahil olmak üzere birçok ameliyat deneyimli doktorlar tarafından yapılmaktadır. Bu operasyon ile kişiler daha feminen bir görünüme kavuşmaktadır. Küçük göğüslerden şikayet eden birçok kişinin tercihlerinden biridir.

Botoks:

Botoks bir operasyon değildir. Ve Botox vücudun birçok bölgesine uygulanabilir. Ağrısız bir operasyondur. Bu ameliyatın en çok tercih edilen estetik ameliyatlardan biri olmasının nedeni ağrısız bir şekilde yapılabilmesidir. Özellikle yaşlanmanın neden olduğu kırışıklıkların azaltılmasında etkilidir. Botox sadece Hollywood yıldızları tarafından değil, Türkiye’de birçok kadın ve erkek tarafından tercih edilmektedir. Ülkemizde Milano Clinic gibi doktorların güvenilir olduğu hastanelerde estetik ameliyatlar çok iyi yapılmaktadır.

Rinoplasti:

Ülkemizin megastarı Tarkan’dan Hollywood divası Dolly Porton’a kadar birçok kişi bu ameliyatı oldu. Günümüzde rinoplasti dünyada en sık yapılan ameliyattır. İkinci kez yapılan bu ameliyatın çeşidine revizyon rinoplasti denir. Bu uygulama neredeyse rinoplasti kadar yaygındır. Bazı kişiler Milano Kliniğine gelirken sadece burun ucunu kaldırmak isterler ya da nefes alma sorunları ile gelirler. Kişi için hangi ameliyatın daha uygun olduğunu belirlemek için bir doktora danışmak gerekir. Burun yüzümüzün ortasında bulunan bir organ olduğu için görünüşümüzde büyük bir fark yaratabilir. Bu da insanların özgüvenlerinde muazzam bir artışa yol açıyor. Ünlülerin en çok tercih ettiği estetik ameliyatlardan biri olmasının nedeni bu olabilir.

Liposuction (Yağ Aldırma):

Muhtemelen göbekli çok fazla Hollywood yıldızı görmemişsindir. Bu kadar çok çalışarak ve egzersiz yaparak nasıl zaman geçirdiklerini merak ediyorsanız bu bölüm sorularınızı yanıtlıyor. Liposuction ünlülerin en çok tercih ettiği estetik ameliyatlardan biridir. Çünkü liposuction sayesinde egzersiz yapmadan istediğiniz fit görünüme kavuşabilirsiniz. Vücut yağı bir dezavantaj gibi görünse de klinikte avantaj haline gelebilir. Sevmediğiniz vücut bölgelerindeki yağları gidermek ve daha kıvrık görünmenizi sağlamak için kullanılabilir. Bu sizi büyük bir yükten kurtaracaktır.

Ünlülerin en popüler estetik ameliyatlarından bazılarından bahsettik. Ancak bu ameliyatlardan basit gibi görünenlerin dahi deneyimli doktorlar tarafından yapılması gerekmektedir. Çünkü iyi gitmeyen operasyonlar istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Bu, kendinize olan güveninizi kaybetmenize neden olabilir. Bu yüzden en deneyimli doktorları aramalı ve aklınıza takılan soruları onlara sormalısınız.

Bugün birçok ünlü estetik operasyon için Türkiye’ye geliyor. Çünkü deneyimli doktorlar ve lüks bakım koşulları sayesinde insanlar hem tatile gidebiliyor hem de ameliyat olabiliyor. Doğal olarak güzel olduğunuzdan eminiz, ancak bir şeyden hoşlanmıyorsanız, soru sormaktan çekinmeyin. Klinikle iletişime geçerek randevu alabilir ve kafanızdaki şüphelerden kurtulabilirsiniz.

Önceki yazımızı https://www.milanoklinik.com/meme-asimetrisi-sebepleri-nelerdir/ linkinden okuyabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir