Tıraşsız Saç Ekimi

Milano Klinik ile Tıraşsız Saç Ekimi, Yeniden Şekillendirin!

"Tüm Resimler Gerçek Milano Klinik Misafirlerini Temsil Eder"

Ücretsiz Konsültasyon

Tıraşsız Saç Ekimi

Saç kaybı estetik açıdan negatif etki yaratabilen bir sorundur. Bu sorun kişinin genlerine bağlı olarak oluşabilir veya travma, hastalık gibi başka sebepleri olabilir. Sonuç olarak saç kaybı yaşayan kişilerin dış görünüşleri bu durumdan kötü şekilde etkilenebilir. 

Saç kaybının oluşturduğu bu olumsuz etkinin çözümü için saç ekimi uygulanabilir. Tıraşsız saç ekimi ile mevcut saç kesimi bozulmadan saç naklini gerçekleştirmek mümkündür.

Saç Ekiminde Neden Tıraş Yapılır?

Çok sayıda farklı saç ekim tekniği bulunmaktadır. Bu tekniklerin arasındaki ortak bir özellik saç ekiminde saçların tıraş edilmesidir. Temel olarak, saçların tamamen kesilmesi saç ekimi operasyonunu daha kolay bir hale getirir. Saçların kısa olması sayesinde donör bölgeden saç kökleri daha kolay alınabilir. Buna ek olarak saç ekimi sonrasında yapılacak yıkama ve bakım süreci de saçların tamamen kesilmesiyle daha kolay olabilir.

Ücretsiz Konsültasyon

Tıraşsız Saç Ekimi Olur Mu?

Saç ekimi operasyonu için saçların kesilmesi pratik anlamda işlemi daha kolaylaştırabilen bir uygulamadır. Bu yüzden genellikle saç ekimi için saçların tamamen tıraş edilmesi tercih edilebilir. Saç greftlerinin donör bölgeden alınabilmesi için donör bölge tıraş edilebilir. Ardından diğer saçlarla bu bölgenin görülmemesi sağlanabilir. Yani tıraşsız saç ekimi mümkündür ve saçları tamamen tıraş etmeden saç ekimi gerçekleştirilebilir.

Tıraşsız Saç Ekimi Nedir?

Operasyon sırasında ve bakım işlemlerinde sağladığı kolaylıklar nedeniyle saç ekiminde tıraş işlemi yapılabilir. Ancak saç stilinizi çok seviyor ve saçlarınızı tıraş etmek istemiyorsanız tıraşsız saç ekimi yaptırmak isteyebilirsiniz. Bu şekilde yapılan saç ekiminde yalnızca donör bölge tıraş edilerek üzeri kalan saçlarla kapatılabilir. Böylelikle saçlarınızı tamamen kestirmeden saç ekimi yaptırmanız mümkün olur.

Tıraşsız Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Kullanılan yönteme bağlı olarak tıraşsız saç ekimi aşamaları farklılık gösterecektir. Fakat temel olarak saç ekimi saç greftlerinin donör bölgeden alınarak istenilen bölgeye nakledilmesiyle gerçekleşir. FUT tekniğiyle greftler bir şerit halinde alınırken FUE ve DHI tekniklerinde teker teker alınırlar. Saç ekimi için yalnızca donör bölge tıraş edilebilir ve diğer saçlarla bu bölgenin üzeri örtülebilir.

100'den Fazla Tıraşsız Saç Ekimi İncelemesi

Halihazırda Milano Klinik ile Tıraşsız Saç Ekimi olan sevimli misafirlerimizin incelemelerine bir göz atın.

Naruto Super Z
Naruto Super Z
2022-10-10
I’ve wanted to do a nose job in turkiye for a long time already, after a long research my decision fell on milano clinic in istanbul. One week after my successful rhinoplasty i am able to tell that each of their employees are being very friendly and helpful to me. I had not one bad experience, furthermore I always were able to contact my patient coordinators seyda and berk over the entire day, whenever i needed help or had any questions. Overall i had a great experience and would recommend milano clinic to everyone who would love to get a rhinoplasty.🥰❤️❤️
Morena Santos
Morena Santos
2022-09-27
Mi sono operata da qualche giorno , quindi si vede poco perché sono ancora gonfia ma posso dire che quel poco che vedo mi piace. Ho fatto una mastopessi più protesi . Sono molto contenta vi aggiornerò più avanti di come sarà il risultato finale . Vi posso dire che mi sono trovata bene sopratutto con Samb che è stato sempre disponibile per me . Ho fatto L intervento con dottore Ömer Faruk . ❤️ Grazieeeee
Siti Cangülec
Siti Cangülec
2022-09-14
I only had positive experiences with Milano clinic. From the beginning throughout the process Seyda my coordinator always helped me and replied to me quickly when I had a question or any other problems. My doctor was very very nice and always positiv and optimistic. Thank you Seyda, because of your great help we came to Turkey you made it possible for us with your perfect guidance. I also wanna thank my amazing and nice nurses Sakina, Nuray and Duygu who where very nice and helpful as well.
Özle Çağla Duran
Özle Çağla Duran
2022-09-10
Geçen yıl geçirdiğim göğüs büyütme operasyonundan çok memnun kaldım. Doktorum ve diğer kişiler çok ilgiliydi düzenli olarak dolgu ve botoks işlemleri içinde gidiyorum teşekkürler milano klinik 🙏🏻
Ilir Polo
Ilir Polo
2022-09-02
Bin sehr zufrieden mit der Klinik an die läute die skeptisch sind eine OP zu machen zögert nicht macht es.Ich selbst war sehr überrascht habe eine gynäkomastie OP gehabt mit Vollnarkose habe nichts mitbekommen und das beste nach der OP habe ich überhaupt keine Schmerzen gehabt . Mein Zimmer war sehr schön also über Service brauch ich nicht reden einfach Top die haben sich sehr gut um die Patienten gekümmert bin sehr überrascht gewesen übrigens mein Ergebnis genau so wie ich es mir vorgestellt haben . Ich würde jeden die Klinik empfehlen einfach top danke Milano Klinik ihr seits die besten macht’s weiter so 👍
Patrik Behrami
Patrik Behrami
2022-08-25
I recently had a hair transplant at Milano Klinik, the whole procedure was very professional from start to finish, they were all very polite and professional. I love the results.
Emily Mecava
Emily Mecava
2022-08-25
I was not happy with my face structure until I got rhinoplast at this clinic. I feel like they made a miracle happen on my face. Thank you for your hardwork
Annie Evangelou
Annie Evangelou
2022-08-25
I cannot fault Milano Klinik, from the initial consultation to the actual surgery and post surgery appointments, I was made to feel relaxed and confident about everything.
Katarina Buzić
Katarina Buzić
2022-08-25
My brazilian butt surgery came back to me with the best results! Im glad I chose this clinic for this amazing surgery. Thank you very much
Elizabeth Lark
Elizabeth Lark
2022-08-25
I had a breast lift and reduction by Milano Klinik late last year, I never could have imagined the results that they have been able to achieve, my only regret is that I didn't have the operation sooner!

Türkiye'de Tıraşsız Saç Ekimi İncelemelerini İzleyin!

Tıraşsız Saç Ekimi Hakkında Sorularınız mı var?

Tıp Uzmanlarımız FUT Saç Ekimi ilgili tüm sorularınızı cevaplayacaktır.

Milano Klinik

Tıbbi Danışman

Milano Klinik

Tıbbi Danışman

Tıraşsız Saç Ekiminde Hangi Yöntemden Yararlanılır?

Günümüzde saç ekimi için birçok farklı yöntemden yararlanılmaktadır. Minimal oranda tıraş edilerek yapılan saç ekimi için duruma göre FUE, FUT veya DHI yöntemlerinden biri tercih edilebilir. Bu şekilde, sahip olduğunuz saç stilinden feragat etmeden saç ekimi yaptırabilirsiniz. Özellikle tıraşsız saç ekimi için sağladığı kolaylıktan dolayı bu işlem için DHI tekniği tercih edilebilir.

Tıraşsız Saç Ekim Süreci

İster saçlar tamamen tıraş edilerek ister tıraşsız olsun saç ekimi süreci genel olarak aynı şekilde gerçekleşir. Öncelikle operasyondan bir süre sonra saçlarda dökülme gözlemlenebilir. Bu olay oldukça normaldir ve beklenilen bir durumdur. Ardından ekilen saçların en son halini alması için en az 1 yıl gerekeceği unutulmamalıdır. Etkili bir tıraşsız saç ekimi süreciyle daha estetik bir görünüm oluşturmak mümkün olur.

Tıraşsız Saç Ekimi Öncesi ve Sonrası

Başarılı bir tıraşsız saç ekimi operasyonu ile seyrelmiş saçların yarattığı görüntüye etkili bir çözüm sağlamak mümkün olabilir. Elbette bunun için seçilen klinik oldukça önemli olacaktır. Bunun yanı sıra operasyon öncesi ve sonrası uygulanması gereken tüm işlemleri eksiksiz bir şekilde yerine getirin. Özellikle işlem sonrası bakım sürecini uzmanınızın belirttiği gibi uygulamayı unutmayın.

Kimler Tıraşsız Saç Ekimi Yaptırabilir?

Saç ekimi uygulaması için bazı durumlar sakıncalı olabilir. Bu durumlar dışında birçok sağlıklı birey saç ekiminden faydalanabilir. Sağlık durumu saç ekimine uygun olan, yeterli miktarda saç greftine sahip ve belirli bir yaşın üzerindeki kişiler tıraşsız saç ekimi işleminden yararlanabilir. Eğer bir hastalığınız veya düzenli olarak kullandığınız ilaçlar varsa bunları uzmanınıza belirtmeyi unutmayın.

Tıraşsız Saç Ekimi Avantajları

Özellikle büyük oranda saç kaybı yerine saçtaki seyrekliklerin giderilmesi gibi durumlarda tıraşsız saç ekimi uygun olabilir. Bu saç ekimi işlemi için çeşitli saç ekimi tekniklerinden yararlanılabilir. Temel olarak bu işlemin sağladığı avantaj saçların tamamen tıraş edilmemesidir. Yalnızca donör bölge tıraş edilerek diğer saçlarla bu alanın üstü kapatılabilir. Böylelikle kişi mevcut saç stilini koruyarak saç ekimi işleminden faydalanabilir.

Tıraşsız Saç Ekimi Fiyatları

Saç ekimi söz konusu olduğunda elbette kalite çok önemli bir faktördür. Bu işlemin başarılı olmasında etkili bir operasyon ve bakım sürecinin doğru yapılması önem teşkil eder. Buna ek olarak saç ekimi yaptırmak istiyorsanız bu işlemin fiyatını da merak ediyor olabilirsiniz. Güncel tıraşsız saç ekimi fiyatları için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Tıraşsız Saç Ekimi Nerede Yaptırılır?

Halihazırda var olan saç stilinizi koruyarak saç ektirmek istiyorsanız tıraşsız saç ekimi sizin için uygun işlem olabilir. Ancak bu işlem için önemli adımlardan biri klinik seçimidir diyebiliriz. Saç ekim işlemlerinizi minimal derecede tıraş ile Milano Klinik’te gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle uygun koşullara sahip bir ortamda rahatlıkla saç ekimi yaptırabilirsiniz.

Tıraşsız Saç Ekimi Nerede Yaptırılır?

Halihazırda var olan saç stilinizi koruyarak saç ektirmek istiyorsanız tıraşsız saç ekimi sizin için uygun işlem olabilir. Ancak bu işlem için önemli adımlardan biri klinik seçimidir diyebiliriz. Saç ekim işlemlerinizi minimal derecede tıraş ile Milano Klinik’te gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle uygun koşullara sahip bir ortamda rahatlıkla saç ekimi yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir