Sakal Ekimi

Milano Klinik ile Sakal Ekimi, Yeniden Şekillendirin!

"Tüm Resimler Gerçek Milano Klinik Misafirlerini Temsil Eder"

Ücretsiz Konsültasyon

Sakal Ekimi

Sakal ekimi erkeklerde yüzün estetik görünümünü önemli ölçüde değiştirmektedir. Sakal ekiminden kaynaklanan deformasyonlar hastaların yüz mizacında değişikliklere neden oluyor. Bu hususun bilinci ile hareket eden sakal ekimi merkezimizde hastaların yüz ifadesini değiştirmeden yüz kimliklerini koruyarak ve çeşitli deformasyonlara neden olmadan sakal ekimini gerçekleştiriyoruz.

Sakal ekimi konusunda kliniğimizin önemsediği teknik FUE tekniği olmaktadır. Çünkü FUE tekniği ile kesi ve dikiş gibi ekstra işlemlere gerek kalmadığının yanı sıra bu işlemlerle hastaların yüzlerinin deforme edilmemesi de sağlanıyor. Kıl köklerinin alınması bekletilmeden, ekimi yapılacak alanda uygulamaya konuluyor.

Estetik kaygıyla yapılan sakal ekimi sayesinde hastaların doğal görünümlerinden hiçbir şey kaybetmemeleri sağlanıyor. Uygulama bakımından kıyaslandığından FUE tekniğinin saç ekiminden farksız olduğu görülür.

Ücretsiz Konsültasyon

Greftler Hangi Bölgeden Alınır?

Greftlerin alınması saç ekiminde genellikle ense kısmında yapılırken sakal ekiminde ve bıyık ekiminde vücudun istenilen bölgesinden olması ile farklılık gösterir. Hastanın kararına bırakılan greftlerin alınacağı bölgeden genel olarak 3000 kök temin edilir. Sakal ekimi için 3000 kök genel itibarıyla yeterli olmaktadır. Sakal ekiminin ardından greftlerin alındığı bölgede su teması yapılmış ise bölgenin pembemsi bir görünüm sergilediği izlenimine varılabilir.

Bu bölgenin su ile teması greftlerin alındığı bölgede herhangi bir soruna neden olmamaktadır. 1 ila 2 hafta içerisinde bu durum iyileşme gösterecektir.

Ense bölgesinden alınan kıllar neticesinde seyrelme ile karşılaşılabilir. Dolayısıyla doktorlarımız sakal ve bıyık ekimi konusunda ense bölgesini tercih etmemektedir. Sakal ekimi alanında başarılı doktorlarımızdan hizmet almak için kliniğimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

100'den Fazla Sakal Ekimi İncelemesi

Milano Clinic ile Sakal Ekimi yaptıran sevgili misafirlerimizin yorumlarına göz atın.

Naruto Super Z
Naruto Super Z
2022-10-10
I’ve wanted to do a nose job in turkiye for a long time already, after a long research my decision fell on milano clinic in istanbul. One week after my successful rhinoplasty i am able to tell that each of their employees are being very friendly and helpful to me. I had not one bad experience, furthermore I always were able to contact my patient coordinators seyda and berk over the entire day, whenever i needed help or had any questions. Overall i had a great experience and would recommend milano clinic to everyone who would love to get a rhinoplasty.🥰❤️❤️
Morena Santos
Morena Santos
2022-09-27
Mi sono operata da qualche giorno , quindi si vede poco perché sono ancora gonfia ma posso dire che quel poco che vedo mi piace. Ho fatto una mastopessi più protesi . Sono molto contenta vi aggiornerò più avanti di come sarà il risultato finale . Vi posso dire che mi sono trovata bene sopratutto con Samb che è stato sempre disponibile per me . Ho fatto L intervento con dottore Ömer Faruk . ❤️ Grazieeeee
Siti Cangülec
Siti Cangülec
2022-09-14
I only had positive experiences with Milano clinic. From the beginning throughout the process Seyda my coordinator always helped me and replied to me quickly when I had a question or any other problems. My doctor was very very nice and always positiv and optimistic. Thank you Seyda, because of your great help we came to Turkey you made it possible for us with your perfect guidance. I also wanna thank my amazing and nice nurses Sakina, Nuray and Duygu who where very nice and helpful as well.
Özle Çağla Duran
Özle Çağla Duran
2022-09-10
Geçen yıl geçirdiğim göğüs büyütme operasyonundan çok memnun kaldım. Doktorum ve diğer kişiler çok ilgiliydi düzenli olarak dolgu ve botoks işlemleri içinde gidiyorum teşekkürler milano klinik 🙏🏻
Ilir Polo
Ilir Polo
2022-09-02
Bin sehr zufrieden mit der Klinik an die läute die skeptisch sind eine OP zu machen zögert nicht macht es.Ich selbst war sehr überrascht habe eine gynäkomastie OP gehabt mit Vollnarkose habe nichts mitbekommen und das beste nach der OP habe ich überhaupt keine Schmerzen gehabt . Mein Zimmer war sehr schön also über Service brauch ich nicht reden einfach Top die haben sich sehr gut um die Patienten gekümmert bin sehr überrascht gewesen übrigens mein Ergebnis genau so wie ich es mir vorgestellt haben . Ich würde jeden die Klinik empfehlen einfach top danke Milano Klinik ihr seits die besten macht’s weiter so 👍
Patrik Behrami
Patrik Behrami
2022-08-25
I recently had a hair transplant at Milano Klinik, the whole procedure was very professional from start to finish, they were all very polite and professional. I love the results.
Emily Mecava
Emily Mecava
2022-08-25
I was not happy with my face structure until I got rhinoplast at this clinic. I feel like they made a miracle happen on my face. Thank you for your hardwork
Annie Evangelou
Annie Evangelou
2022-08-25
I cannot fault Milano Klinik, from the initial consultation to the actual surgery and post surgery appointments, I was made to feel relaxed and confident about everything.
Katarina Buzić
Katarina Buzić
2022-08-25
My brazilian butt surgery came back to me with the best results! Im glad I chose this clinic for this amazing surgery. Thank you very much
Elizabeth Lark
Elizabeth Lark
2022-08-25
I had a breast lift and reduction by Milano Klinik late last year, I never could have imagined the results that they have been able to achieve, my only regret is that I didn't have the operation sooner!

Sakal Ekimi Hakkında Sorularınız mı var?

Sakal Ekimi ile ilgili tüm sorularınızı Tıp Uzmanlarımız yanıtlayacaktır.

Milano Klinik

Tıbbi Danışman

Milano Klinik

Tıbbi Danışman

Kimler Sakal Ekimi Yaptırabilir?

Sakal ekimi saç ekimi kadar yaygın olmayan bir operasyondur. Dolayısıyla uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir iştir. Bu nedenle sakal ekimi operasyonunu bilen, tecrübe eden ve bu alanda başarılı sonuçlar veren uzman sayısının azlığı söz konusudur.

Siz de sakalınızın azlığından, çıkmamasından, seyrek çıkmasından veya herhangi bir nedenden dolayı seyrelen sakallarınızdan şikâyetçi iseniz ve bu durum sizi psikolojik anlamda kötü etkiliyor ise sakal ekimi merkezimizde başarılı doktorlarımızdan hizmet alarak sağlıklı sakal kütlesine sahip olabilirsiniz.

Merkezimizde alanında başarılı hekimlerimiz Türkiye’de sakal ekimi yapan nadir uzmanlar arasında yerlerini alıyor. Çok sayıda tecrübe ve deneyim elde eden doktorlarımız, herhangi bir nedenden dolayı dökülen sakallarınızın ameliyatsız tekniklerle yeniden çoğalmasına yardımcı oluyor.

Sakal Ekimi Nerede Yaptırılır?

Sakalın taşan kısımlarından örneğin boyun ve elmacık kemiği üzerinden greftlerin alınması doktorlarımız tarafından doğru bir uygulama olarak tanımlanır. Sakalın seyrek olan bölgelerine ameliyatsız olarak uygulanan kıl kökleri kişinin yüzüne diğer kıl köklerinin çıkış yönü dikkate alınarak yapılır.

Doktorlarımız ilk etapta hastaya daha fazla sakal hayali kurdurmak yerine son derece gerçekçi davranır ve asıl olan hastaların doğal bir görünüme sahip olmasını amaçlar. Sakal ekimi konusunda başarılı doktorlarımız aldıkları greft bölgesinde iz kalmamasına dikkat ederler. Özen ve dikkatle yaptıkları bu iş ile yalnızca greftlerin alınmasından sonra oluşan küçük sıyrıkların sadece birkaç gün içinde iyileşme göstereceği belirtilebilir. Alınan kıl köklerinin bölgede çoğalma yapmaması için de greft alınılan yere kalıcı lazer uygulaması yapılır ve greftlerin alındığı bölgede kıllanma olayının yön tutması önemsenir.

Sakal ekimini yapan ülkemizde az sayıda doktor olması insanların başarılı doktoru bulmalarında oldukça çaba harcamalarına neden oluyor. Fakat hekimlerimizin alanındaki başarısı, tecrübesi ve bilgisi ile her bir hastamızdan memnuniyet övgülerini alıyor ve yaptığımız iş ile gurur duyuyoruz.

Sakal Ekimi Fiyatları

Sakal ekimi fiyatları saç ekimi fiyatlarında olduğu gibi aynı şekilde düzenlenir. Dökülmenin yaşandığı bölgeye nakledilecek kök sayısı sakal ekimi fiyatları üzerinde belirgin özellik gösterir. Saç ekiminde olduğu gibi hastaların operasyon anında acı ve sızı duymamaları dikkate alınarak hastaya lokal anestezi yapılır. Uzman ekip ile çalışan merkezimizde hastaların sağlık durumları operasyon öncesinde muhakkak tetkik edilir.

Eğer hastalarımız lokal anestezi için uygun değiller ise farklı çözümler aranır. Doktorlarımız hastalarımız ile birebir görüşme ortamı sağlar ve hastayı ne tür durumların beklediği, operasyonun nasıl yapılması gerektiği, operasyon sonrasında nelere dikkat etmeleri gerektiği gibi tüm konularda hastalarını uyarırlar. Hekimlerimiz hastalarına gerekli tetkik ve testleri yaptırdıktan sonra çözüm odaklı hareket ederek öncelikle sakal çizgisi için bir model oluştururlar. Beklenilmeyen sonuçlarla karşılaşılmaması için doktorlarımız tüm etkileri göz önüne alarak hareket eder.

Hastalarda sakal ekimine yetecek kadar kıl köklerinin var olup olmadığı konusunda operasyon öncesi muhakkak inceleme yapılır. Tüm bu işlemleri steril ortamlarda gerçekleştiren merkezimizde doktorlarımızın her biri alanında yeterli bilgi, tecrübe ve deneyime sahip olmuş uzmanlardan oluşur. En iyi sakal ekimi merkezinden hizmet almak için aranılan koşullarda hizmet veren sakal ekimi merkezimizin en teknolojik imkânlarından yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir