PRP Saç Tedavisi

PRP saç tedavisi, kişiden alınan kanın içerisindeki hücre yenilenmesini sağlayan kırmızı kan hücrelerinin saç köklerine verilmesi anlamına gelmektedir. Bu yöntem ile saçlardaki genetik kellik problemi ve saçlardaki cansızlık giderilebilmektedir. Milano klinik olarak bu işlemi başarılı bir şekilde uygulayan uzmanlarımızdan saç köklerinizi canlandıracak olan hizmeti siz de alabilirsiniz.
Vücuttan alınan kan içerisindeki maddelerin miktarlarının ayarlanmasından sonra PRP tedavisi için özel bir plazma hazırlanmaktadır. Bu plazma ise hücre yenilenmesine yardımcı olduğu gibi saçlardaki sorunları da kısa sürede ortadan kaldırabilmektedir.

PRP Saç Tedavisi Nasıl Yapılır?

Genellikle 30 dakika kadar süren PRP saç tedavisi işleminde saç köklerine kişilerin vücudundan alınan kan enjekte edilmektedir. Zayıflayan saç köklerinin bulunduğu yerlere ve saç dökülmesinin yaşandığı kısımlara yapılan enjekte ile birlikte saçlarda kısa süre sonra canlanma ve yeniden çıkma görülebilmektedir.
Saç ekimi tedavisinde olduğu gibi herhangi bir iz bırakmayan bu yöntem sayesinde kişiler daha rahat edebilmektedir. Ayrıca kanın kişiye enjekte edilmesinin hemen ardından kişi normal hayatına da devam edebilmektedir. Biz de Milano Klinik olarak sizlere en iyi imkânları sunmaya çalıştığımız gibi bu konuda tecrübeli olan bir ekiple de çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Sağlık açısından güvenilir bir adres ile çalışmak istediğinizde yanınızda olacağımız gibi aklınıza takılan her konuda da bizden yardım alabilirsiniz.

Saç Tedavinizi Biz Yapalım!

Milano Klinik olarak saç ekimi ve saç tedavisi ile ilgili olan pek çok konuda deneyimli bir ekipten oluştuğumuz gibi saç ekimi ile ilgili olarak da güncel gelişmeleri takip ediyoruz. Her zaman daha iyi koşullar sunmak adına kliniğimizde yeniliklere gidiyor ve hastalarımızı da saç ekimi konusundaki yeniliklerden haberdar ediyoruz.
Maddi açıdan sorun yaşayacağını ya da pahalı bir uygulama olduğunu düşünen kişiler için PRP saç tedavisi konusunda uygun fiyat çizelgesi sunuyoruz. İşlemlerimizde kullandığımız bütün cihazlarımızı özenle sterilize ettiğimiz gibi herkes için ayrı çalışmalar yapıyoruz.

Her Saç Tipine Özel Tedavi!

Herkesin farklı bir saç tipine ve farklı bir saç dökülme nedenine sahip olduğunu bilen ekibimiz bu konuda hastaya özel saç tedavisi uygulamaktadır. Yani herkese aynı tedaviyi uygulayarak sonuç vermesini beklemeyen ekibimiz her hasta için gerekli olan tedaviyi uygulayarak başarılı sonuçlar elde etmektedir.
PRP gibi gerçekten dikkat isteyen ve bu süreç içerisinde hastalara bilgilendirmelerde bulunacak olan uzmanlarımız ile siz de hayal ettiğiniz saçlara kavuşabilirsiniz. Her zaman en iyisini yakalama adına yanınızda olacak olan kliniğimizden saç dökülmeleri, kellik problemi, cansız saç kökleri gibi farklı sorunlara kesin çözümler bulabileceksiniz.
Milano klinik olarak geçmişten gelen bilgi ve tecrübelerimizi siz değerli hastalarımızla paylaştığımız gibi bütün tedavilerimizde de çağın gerektirdiği yenilikleri takip etmeye devam ediyoruz. Siz de en iyi hizmeti almak için Milano Klinik’e gelebilir ve arzu ettiğiniz saçlara kavuşabilirsiniz.

Bu Yazıyı Beğendiniz mi ?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...