KOL GERME AMELİYATI

Milano Klinik Kol Germe Ameliyatı ile, Yeniden Şekillendirin!

"Tüm Resimler Gerçek Milano Kliniği Misafirlerini Temsil Eder"

Kol Germe

Kol germe ameliyatı , özellikle kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen bir cerrahi yöntemdir. Kadınların vücutlarında sarkma erkeklere oranla oldukça fazladır. Bu sarkmanın en fazla ortaya çıktığı yerlerden biri de kollardır. Kadınlar sarkma durumundan hiç hoşlanmazlar. Bu nedenle de sarkmaların giderilmelerini isterler. Bu noktada da kol gerdirme operasyonları kadınların yönelebileceği alternatif tedavi yöntemleri arasında yer alır.

Kadınlar için güzellik çok önemli bir konudur. Bu güzellik için kadınlar gerekirse bıçak altına yatmayı göze alabilirler. Çünkü kadınlar her durumda ve her yaşta güzel olmayı arzularlar. Özellikle de yaşlanmanın belirtileri ortaya çıktığında bundan son derece rahatsız olurlar.

Günümüzde estetik operasyonların yaygınlaşması ile kadınlar yaşlılık belirtilerini ortadan kaldırmaya başlamışlardır. Bu sayede estetik sorunlarını gidermiş olurlar. Hem de kendilerini istedikleri görüntüye ulaştırmayı başarırlar. Bu nedenle de son yıllarda hem ülkemizde hem de dünyada estetik operasyonlara başvuran kadınların sayısı hızla artış göstermektedir.

ÜCRETSİZ KONSÜLTASYON

Kol Germe Nedir?

Kol üstü bölgesi vücudumuzda derinin en hassas olduğu bölgelerin başında gelir. Bu nedenle de bu bölgede gevşek olan doku kısa sürede sarkma gösterebilir. Kol sarkmalarının pek çok nedeni vardır. Bunlardan en fazla karşılaşılan neden aşırı kilo alıp vermedir.

Kadınlar kilo aldıkları zaman bunu hemen vermek ister. Ancak spor yapmadan vücut kilolarından kurtulmaya çalışmak vücutta bir takım deformeler oluşturur. En fazla deforme ise kolda meydana gelir. Çünkü kolumuzdaki derimiz gevşek dokusu nedeni ile sarkmaya daha fazla müsaittir. Bu şekilde kilo alıp vermeye bağlı oluşan sarkıklıklarda kol germe ameliyatı uygulanır.

Kol sarkmalarının neden olduğu bir diğer durum ise yaşlılıktır. İnsanlar yaşlandıkça kollarındaki dokular gevşemeye başlar. Bunun sonucunda da artık kollardaki yağlar yer çekimine bağlı olarak sarkma gösterir. Bu şekilde oluşan bir sarkma kadınları son derece rahatsız eder. Çünkü zaten yaşlanmak istemeyen kadınlar bir de koldaki yaşlılığa bağlı sarkmalar ile oldukça rahatsız edici görünüme ulaşır.
Kolda meydana gelen sarkmalar tamamen genetik faktörlerle de oluşabilir. Vücudumuzun şekli ve nasıl değişiklik göstereceği kimi zaman aile üyelerimize bağlıdır. Çünkü bu gibi durumlar ailemizden bize miras olarak geçer. Bu nedenle genetik faktörler nedeni ile kollarınızda çok çabuk sarkma oluşabilir.

Kollarınızda hangi durum nedeni olursa olsun oluşan tüm sarkmalar kol gerdirme operasyonları ile ortadan kaldırılabilir. Son derece kolay bir uygulama olan bu operasyon, kadınlar tarafından oldukça ilgi gören bir durumdur.

100'den Fazla Kol Germe Estetiği İncelemesi

Daha önce Milano Clinic ile kol germe estetiği olmuş sevgili misafirlerimizin yorumlarına bir göz atın.

Naruto Super Z
Naruto Super Z
2022-10-10
I’ve wanted to do a nose job in turkiye for a long time already, after a long research my decision fell on milano clinic in istanbul. One week after my successful rhinoplasty i am able to tell that each of their employees are being very friendly and helpful to me. I had not one bad experience, furthermore I always were able to contact my patient coordinators seyda and berk over the entire day, whenever i needed help or had any questions. Overall i had a great experience and would recommend milano clinic to everyone who would love to get a rhinoplasty.🥰❤️❤️
Morena Santos
Morena Santos
2022-09-27
Mi sono operata da qualche giorno , quindi si vede poco perché sono ancora gonfia ma posso dire che quel poco che vedo mi piace. Ho fatto una mastopessi più protesi . Sono molto contenta vi aggiornerò più avanti di come sarà il risultato finale . Vi posso dire che mi sono trovata bene sopratutto con Samb che è stato sempre disponibile per me . Ho fatto L intervento con dottore Ömer Faruk . ❤️ Grazieeeee
Siti Cangülec
Siti Cangülec
2022-09-14
I only had positive experiences with Milano clinic. From the beginning throughout the process Seyda my coordinator always helped me and replied to me quickly when I had a question or any other problems. My doctor was very very nice and always positiv and optimistic. Thank you Seyda, because of your great help we came to Turkey you made it possible for us with your perfect guidance. I also wanna thank my amazing and nice nurses Sakina, Nuray and Duygu who where very nice and helpful as well.
Özle Çağla Duran
Özle Çağla Duran
2022-09-10
Geçen yıl geçirdiğim göğüs büyütme operasyonundan çok memnun kaldım. Doktorum ve diğer kişiler çok ilgiliydi düzenli olarak dolgu ve botoks işlemleri içinde gidiyorum teşekkürler milano klinik 🙏🏻
Ilir Polo
Ilir Polo
2022-09-02
Bin sehr zufrieden mit der Klinik an die läute die skeptisch sind eine OP zu machen zögert nicht macht es.Ich selbst war sehr überrascht habe eine gynäkomastie OP gehabt mit Vollnarkose habe nichts mitbekommen und das beste nach der OP habe ich überhaupt keine Schmerzen gehabt . Mein Zimmer war sehr schön also über Service brauch ich nicht reden einfach Top die haben sich sehr gut um die Patienten gekümmert bin sehr überrascht gewesen übrigens mein Ergebnis genau so wie ich es mir vorgestellt haben . Ich würde jeden die Klinik empfehlen einfach top danke Milano Klinik ihr seits die besten macht’s weiter so 👍
Patrik Behrami
Patrik Behrami
2022-08-25
I recently had a hair transplant at Milano Klinik, the whole procedure was very professional from start to finish, they were all very polite and professional. I love the results.
Emily Mecava
Emily Mecava
2022-08-25
I was not happy with my face structure until I got rhinoplast at this clinic. I feel like they made a miracle happen on my face. Thank you for your hardwork
Annie Evangelou
Annie Evangelou
2022-08-25
I cannot fault Milano Klinik, from the initial consultation to the actual surgery and post surgery appointments, I was made to feel relaxed and confident about everything.
Katarina Buzić
Katarina Buzić
2022-08-25
My brazilian butt surgery came back to me with the best results! Im glad I chose this clinic for this amazing surgery. Thank you very much
Elizabeth Lark
Elizabeth Lark
2022-08-25
I had a breast lift and reduction by Milano Klinik late last year, I never could have imagined the results that they have been able to achieve, my only regret is that I didn't have the operation sooner!

Kol Germe Ameliyatı

Kol germe işlemi için cerrahi bir operasyon gerekir. Bu durum nedeni ile kollar genel anestezi verilerek gerdirilir. Ancak kimi hafif durumlarda operasyon lokal anestezi ile de yapılır. Kol gerdirme ameliyatı ortalama 2 saat sürer. Hasta aynı gün taburcu olabilir. Ancak çok ağır kol sarkma durumlarında yapılan ameliyat sonucunda hastanın bir gün hastanede yatması gerekebilir.

Koldaki sarkmalar hem enine hem de boyuna bir şekilde ortaya çıkabilir. Bu durumda iki boyut için de müdahalede bulunmak gerekir. Her iki durumda da yapılan kesilerle sarkan yağ tabakası vücuttan alınır. Ayrıca açılan kesiler genellikle koltuk altında olacağı için oluşan küçük izleri gizlemek de son derece kolay olacaktır.

Kol Germe Ameliyatı Öncesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kol germe ameliyatı öncesinde hastaların mutlaka doktor tavsiyelerine uyması gerekmektedir. Kol gerdirme ameliyatı öncesinde aynı başka ameliyatlarda olduğu gibi hastadan bir takım kurallara uyması gerekir. Bunun en önemli nedeni ameliyat esnasında operasyonun rahat geçmesini sağlamaktır.

Ameliyat olacak hastalar, ameliyat öncesindeki 4 ya da 5 günlük süreç boyunca kullanacağı ilaçlara dikkat etmelidir. Özellikle aspirin gibi kanı sulandıran ilaçlardan bu dönemde kaçınmak gerekir.

Türkiye'deki Kol Germe Estetiği incelemelerini izleyin!

Kol Gerdirme Ameliyatı Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kol germe ameliyatı sonrasında kolların bir süre yüksekte tutulması son derece önemlidir. Ameliyat sonrasında oluşabilecek ödem ve kanamaların etkisini ortadan kaldırmak için bandaj uygulaması yapılır. Uygulanan bandajlar ortalama 2 gün sonra çıkarılır.

Kol gerdirme ameliyatı sonrasında hasta 1 ya da 2 gün rahatsızlık yaşayabilir. Ancak bu da oldukça kısa bir süre sonra ortadan kaybolur. Hasta gündelik yaşamına kısa sürede tekrar kavuşabilir.

Kol Germe Estetiği Hakkında Sorularınız mı var?

Kol Germe Estetiği Ameliyatı ile ilgili tüm sorularınızı Tıp Uzmanlarımız yanıtlayacaktır.

Milano Klinik

Tıbbi Danışman

Milano Klinik

Tıbbi Danışman

5 Responses

  1. kol gerdirme ameliyatı sayesinde kollarım daha genç ve güzel görünüyor artık iyi ki yaptırmışım diyorum

    1. Merhabalar Cemile hanım kesinlikle gözle görülür belirgin izler kalmamaktadır. Sizlere daha detaylı bilgi verebilmemiz için 0090 505 044 41 30 numaralı hattan bizlere ulaşabilirsiniz. Sağlıklı Günler Dileriz.

    2. Merhabalar, Sizlere daha detaylı bilgi verebilmemiz için 0090 505 044 41 30 numaralı hattan bizlere ulaşabilirsiniz. Sağlıklı Günler Dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir