Khloé Kardashian Estetik Ameliyatları

Kendimiz gibi olmak, eşsiz kişiliğimizi vurgulamak kendimize yapabileceğimiz en büyük iyiliktir ve bu ilkeyi uygulamak önce kendimizi sevmeyi ve özgüven sahibi olmayı gerektirir. Ancak bazen dış görünüşümüzün bazı yönlerinden memnun kalmazsak, özgüvenimizi ve dolayısıyla hayatımızın bazı yönlerini olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle estetik operasyonlar için başvurmak ve tekrar kendinden emin ve rahat hissetmek istiyoruz.

Bu senaryo ünlü şahsiyetlerin hayatlarına uyarlanınca bambaşka bir hal alıyor. Ünlülerin sürekli ekran karşısında olması ve birçok kişinin görüşlerine maruz kalması nedeniyle, genç ve estetik görünümlerini sürekli olarak korumaları beklenir. Bu yüzden ünlüler camiasında estetik ameliyatlar daha yaygındır. Kardashianların yıldızı Khloé Kardashian da o ünlü kişiliklerden biri. Son 10 yılda geçirdiği dramatik değişimle medyanın ilgisini çeken Khloé Kardashian estetik ameliyatları büyük ilgi görüyor.

Bu nedenle bu yazımızda sizler için Khloé Kardashian estetik ameliyatlarını derledik.  Yazımıza başlamadan önce, kadınlara empoze edilen ve onları belirli bir kiloya veya belirli bir yüz yapısına sahip olmaya zorlayan güzellik algılarını desteklemediğimizi belirtmek isteriz. Başarılı bir görünüme kavuşan Khloe Kardashian estetik ameliyatları nı sizlere anlatmak amacıyla bu yazıyı yazdık.

Khloé Kardashian Estetik Ameliyarları

Khloé Kardashian kimdir?

Tam adı Khloé Alexandra Kardashian Odom olan ünlü model ve stilist 27 Haziran 1984'te California'da doğdu. Khloe, Kris Jenner ve Robert Kardashian'ın en küçük kızı ve Ermeni, İskoç ve Hollanda kökenli. En çok Keeping Up with the Kardashians adlı realite şovunda yer almasıyla tanınan Khloe Kardashian, günümüzün en tanıdık medya kişilikleri, sosyeteleri ve modelleri arasında yer alıyor.

Kardashian, kız kardeşleri Kourtney ve Kim ile birlikte moda endüstrisinde de yer alıyor. Birlikte büyük bir başarı elde eden çeşitli giyim koleksiyonları ve kokuları piyasaya sürdüler.

Khloé Kardashian Estetik Ameliyatları

Khloe Kardashian, röportajlarında görünüşü nedeniyle medya tarafından birçok kez zorbalığa uğradığını belirtti. Estetik operasyonları konusunda oldukça rahat olan ve hakkında açık sözlü olan yıldız, 20 Haziran'da yayınlanan Keeping Up With the Kardashians buluşması sırasında vücut imajındaki güvensizliklerin kökünü gerçeğe dönüştürdü.

Bölümde, eleştirmenlerin kendisine " fugly", şişman ve çirkin anlamına gelen ve özgüvenini ciddi şekilde zedeleyen diğer incitici hakaretler ettiğini anlattı.
Öyleyse, bu medya kişiliğinin sahip olduğu plastik cerrahilere bir göz atalım:

Khloé Kardashian Rinoplastisi :

Bir röportajda estetik ameliyatı olup olmadığı sorulduğunda, geçmişte burun estetiği olduğunu açıkça belirtti. Daha önce gözle görülür şekilde kemikli bir burnu olmayan Khloe Kardashian, burnunda genel olarak burnunun yapısını küçültmenin yanı sıra burun ucu küçültme ve burun ucu kaldırma gibi minimal rötuşlar yapmış gibi görünüyor.

Sağlık amaçlı da yapılan burun estetiği, gördüğümüz gibi birçok farklı aşamadan oluşabilmektedir. Bu uygulama ile burun ucuna yeni bir şekil verilebilir, burnun yapısı ve kemiği küçültülebilir, ayrıca büyütme işlemleri yapılabilir. Ayrıca burun etlerini çıkarmak için burun estetiği uygulamaları kullanılabilir.

Khloé Kardashian Botoksu ve Enjeksiyonları:

Yukarıda bahsedilen aynı röportajda, Khloe'ye Botoks yaptırıp yaptırmadığı sorulduğunda, enjeksiyonları denediğini ancak gerçekten Botoks hayranı olmadığını belirtti. "Botox'a korkunç tepki verdim" diye ekledi. Enjeksiyon, vücudun belirli bölgelerinden (göbek, basen, uyluk) yağın alınıp, belirli işlemlerden sonra yüzdeki istenilen bölgeye yeniden enjekte edilmesini içeren bir işlemdir.

Ana prensip, enjeksiyon yapılan bölgede daha hacimli ve kırışıksız bir görünüm elde etmektir. Yüz yağ enjeksiyonu ile dudak hacmi arttırılabilir ve elmacık kemikleri daha belirgin hale getirilebilir. Yanak ve alın hacmi de aynı şekilde arttırılabilir.

Khloé Kardashian Çene Ameliyatları:

Khloe Kardashian'ın hangi ameliyatları yaptırdığını açıklamadığından bahsetmiştik. Ancak alanında uzman birçok kişi, eski görünümüne kıyasla oldukça belirgin bir çene çizgisinin olduğuna ve bunun son zamanlarda verdiği kilolar ve makyajla sağlanamayacağına dikkat çekiyor.

Çene hattına yapılan dolgu enjeksiyonları ile bu tip bir görünüm elde edilebilir. Ayrıca birçok uzman, yüzündeki yanak yağının alınmış olabileceğini belirtiyor. Bukkal yağ, yanaklarımızda bulunan bir tür yağdır ve bu yağ yastıkçıkları alınırsa elmacık kemiklerimizin altında bir oyuk oluşur ve böylece daha belirgin bir görünüm elde ederiz.

Milano Klinik’te Khloe Kardashian Estetik Ameliyatları :

Senaryo ne olursa olsun, Milano Klinik ailesi olarak her bireyin kendine özgü güzelliğini ön planda tutuyoruz. Estetik ameliyatlarda ezberlenen güzellik standartlarının yerine müşterilerimizin hayallerini ve sağlıklarını gerçekleştiriyor ve ön planda tutuyoruz. Sağlığınıza uygun olmayan hiçbir estetik operasyon yapmıyoruz. Ve ilkemiz gereği hastalarımıza en fazla faydayı sağlayacak tedavi yöntemlerini belirleyip büyük bir özen ve titizlikle uyguluyoruz.

Khloe Kardashian estetik ameliyatları ile ilgileniyorsanız, Milano Klinik Türkiye yukarıda bahsedilen tüm Khloe Kardashian estetik ameliyatlarını sunmaktadır. Milano Klinik'in cerrahları tarafından gerçekleştirilen güvenli bir ameliyat ile istediğiniz burun yapısına, çene çizgisine ve genel yüz görüntüsüne kolayca ulaşabilirsiniz. Yüz estetiğinin yanı sıra karın germe, liposuction ve çeşitli germe operasyonları gibi birçok vücut estetiğini de gerçekleştirmekteyiz. Milano Klinik istediğiniz sonuçları en sağlıklı ve mükemmel şekilde elde edebilmeniz için deneyimli ve güvenilir ailesi ile yanınızda.

Bir önceki yazımızı https://www.milanoklinik.com/profil-estetigi-nedir-profiloplasti/ linkinden okuyabilirsiniz.

Naruto Super Z
2022-10-10
I’ve wanted to do a nose job in turkiye for a long time already, after a long research my decision fell on milano clinic in istanbul. One week after my successful rhinoplasty i am able to tell that each of their employees are being very friendly and helpful to me. I had not one bad experience, furthermore I always were able to contact my patient coordinators seyda and berk over the entire day, whenever i needed help or had any questions. Overall i had a great experience and would recommend milano clinic to everyone who would love to get a rhinoplasty.🥰❤️❤️
Morena Santos
2022-09-27
Mi sono operata da qualche giorno , quindi si vede poco perché sono ancora gonfia ma posso dire che quel poco che vedo mi piace. Ho fatto una mastopessi più protesi . Sono molto contenta vi aggiornerò più avanti di come sarà il risultato finale . Vi posso dire che mi sono trovata bene sopratutto con Samb che è stato sempre disponibile per me . Ho fatto L intervento con dottore Ömer Faruk . ❤️ Grazieeeee
Siti Cangülec
2022-09-14
I only had positive experiences with Milano clinic. From the beginning throughout the process Seyda my coordinator always helped me and replied to me quickly when I had a question or any other problems. My doctor was very very nice and always positiv and optimistic. Thank you Seyda, because of your great help we came to Turkey you made it possible for us with your perfect guidance. I also wanna thank my amazing and nice nurses Sakina, Nuray and Duygu who where very nice and helpful as well.
Özle Çağla Duran
2022-09-10
Geçen yıl geçirdiğim göğüs büyütme operasyonundan çok memnun kaldım. Doktorum ve diğer kişiler çok ilgiliydi düzenli olarak dolgu ve botoks işlemleri içinde gidiyorum teşekkürler milano klinik 🙏🏻
Ilir Polo
2022-09-02
Bin sehr zufrieden mit der Klinik an die läute die skeptisch sind eine OP zu machen zögert nicht macht es.Ich selbst war sehr überrascht habe eine gynäkomastie OP gehabt mit Vollnarkose habe nichts mitbekommen und das beste nach der OP habe ich überhaupt keine Schmerzen gehabt . Mein Zimmer war sehr schön also über Service brauch ich nicht reden einfach Top die haben sich sehr gut um die Patienten gekümmert bin sehr überrascht gewesen übrigens mein Ergebnis genau so wie ich es mir vorgestellt haben . Ich würde jeden die Klinik empfehlen einfach top danke Milano Klinik ihr seits die besten macht’s weiter so 👍
Patrik Behrami
2022-08-25
I recently had a hair transplant at Milano Klinik, the whole procedure was very professional from start to finish, they were all very polite and professional. I love the results.
Emily Mecava
2022-08-25
I was not happy with my face structure until I got rhinoplast at this clinic. I feel like they made a miracle happen on my face. Thank you for your hardwork
Annie Evangelou
2022-08-25
I cannot fault Milano Klinik, from the initial consultation to the actual surgery and post surgery appointments, I was made to feel relaxed and confident about everything.
Katarina Buzić
2022-08-25
My brazilian butt surgery came back to me with the best results! Im glad I chose this clinic for this amazing surgery. Thank you very much
Elizabeth Lark
2022-08-25
I had a breast lift and reduction by Milano Klinik late last year, I never could have imagined the results that they have been able to achieve, my only regret is that I didn't have the operation sooner!

Yorum YapınTeşvikiye mah. Hakkı Yeten caddesi No:11 Center:1 Kat:12 No:64 Terrace Fulya Residence

Copyright 2018 -2023 Milano Klinik ©  All Rights Reserved

footer1 (1)