...

Plastik cerrahi son yıllarda insanlar arasında yaygın bir fenomen haline geldi ve o zamandan beri de revaçta. Pek çok aktör, medya kişiliği ve model, plastik cerrahinin yaygınlaşmasında büyük bir role sahiptir, çünkü bu insanların çoğu, hayatlarının ve kariyerlerinin bir noktasında estetik cerrahi yaptırmıştır. Bu kişilerin estetik cerrahi yardımıyla yeni güzellik standartlarına uydukları için güzel olarak algılanmasıyla, onları izleyen izleyiciler de bu insanlara benzemeye ilgi duymaya başlamış ve sonuç olarak estetik cerrahiye yönelmiştir. Bu popüler modellerden ve televizyon simalarından biri de Katie Price’tır. İzleyiciler değişen görünümüyle yaptırdığı estetik operasyonları sorgulamaktadırlar.Katrina Amy Alexandra Alexis Price, bir İngiliz medya kişiliği, modeli ve iş kadınıdır. 22 Mayıs 1978’de doğdu. İlk olarak 1990’ların sonlarında Jordan takma adıyla ve göz alıcı modellemesiyle tanındı. Sık sık İngiliz magazin dergisi The Sun’ın 3. sayfasında yer aldı. 2004’ten 2022’ye kadar birçok realite TV şovunda yer aldı ve televizyondaki kişiliği nedeniyle belli bir ün kazandı.

Birleşik Krallık genelinde popülaritesi arttıkça, vücudunda ve yüzünde meydana gelen değişiklikler birçokları için daha belirgin hale geldi. Bu nedenle Katie Price plastik cerrahi prosedürleri birçok kişi tarafından sorgulanmaya devam ediyor.

1. Meme Büyütme

Katie Price’ın bilinen estetik ameliyatlarından biri de meme estetiği olarak bilinen meme büyütme ameliyatıdır. Göğüslerin görünümünü iyileştirmek, hamilelik veya önemli kilo kaybını takiben göğüs büyüklüğündeki küçülmeyi telafi etmek, çeşitli rahatsızlıklar için göğüs ameliyatı sonrası düzensiz göğüsleri düzeltmek ve hastaların kendine güvenini artırmak için meme büyütme yapılabilir.

Göğüs büyütme, Katie’nin ilk göğüs büyütme ameliyatını yirmili yaşlarında yaptırması ve bu prosedürü tekrar tekrar alması nedeniyle oldukça iyi bilinen Katie Price plastik cerrahi prosedürlerinden biridir. Yapılan daha fazla prosedürle, göğüs implantlarını yıllar boyunca daha büyük hale getirdi. Ne olursa olsun, açıkça meme büyütme ameliyatı oldu. Bu prosedür hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi Milano Klinik web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

2. Yüz germe

Bilinen bir başka Katie Price plastik cerrahi prosedürü yüz germedir. Yüz germe, yüze genç bir görünüm kazandırmak için yapılan bir işlemdir. Cilt sarkması bu teknikle azaltılabilir ve yüz germe işleminin diğer adı ritidektomidir. Yüz germe işlemi sırasında yüzün her iki yanından bir deri flep geri çekilir ve fazla deri çıkarılır ve derinin altındaki dokular değiştirilir. Bunun sonucunda yüze daha genç ve sıkı bir görünüm verilir.

Katie Price, estetik ameliyatları ve özellikle yüz gerdirmeleri konusunda oldukça açık görüşlüdür. Birçok kez yüz gerdirme yaptırdı ve bu nedenle yüz gerdirme, hayranları arasında Katie Price plastik cerrahi prosedürü olarak iyi biliniyor. Pek çok kez yüz germe ameliyatı oldu ve bu işlem nedeniyle manşetlerde yer aldı. Hatta son estetiğini yaptırmak için Türkiye’ye geldi ve yaptırdığı ameliyatlarla gündem oldu . Yüz germe hakkında daha fazla bilgi için resmi Milano Klinik web sitesine bakabilirsiniz.

3. Botoks

Botox, herkesin tanık olduğu bir başka Katie Price plastic cerrahi prosedürüdür. Botoks, yüzdeki kırışıklıkları en aza indirmek ve yaşlanmayla birlikte gelen görünümden kurtulmak için yapılır. Botoks, servikal distoni ve hiperhidroz gibi bozuklukları tedavi etmek için de yapılabilir. Botox enjeksiyonları, tekrarlayan migrenleri önlemek için de kullanılabilir. 43 yaşındaki model ve televizyoncu Katie Price, yaşla birlikte oluşan kırışıklıkları azaltmak için botoks yaptırmıştır.

4. Liposuction

Dördüncü Katie Price plastik cerrahi prosedürü liposuctiondır. Liposuction, karın, kalçalar, uyluklar, kalçalar, kollar veya boyun gibi belirli vücut bölgelerinden yağ almak için bir emme tekniği kullanan cerrahi bir prosedürdür. Ek olarak, liposuction bu belirli alanları şekillendirir. Liposuction, vücudun genel şeklini değiştirebildiği için vücut şekillendirme olarak da bilinir. Katie Price, yaptığı diğer birçok prosedür gibi birçok kez liposuction yaptırmıştır. Katie Price tam vücut liposuction yaptırmak için Türkiye’ye uçtu ve hemen medyanın ilgisini çekti. Liposuction işlemi sonucunda daha ince ve heykelsi bir görünüme kavuştu.

5. Kaş Kaldırma

Katie Price plastik cerrahi prosedürlerinden diğer bir tanesi de kaş kaldırmadır. Kaş kaldırma, kaşları kaldırmak ve sarkık görünümü önlemek için yapılır. Alın germe veya alın gençleştirme bunun diğer isimleridir. Alın, kaş ve gözleri çevreleyen bölge, kaş kaldırma işleminden sonra daha iyi görünür. Alnın derisi ve yumuşak dokusuna kalkık bir görünüm vermek için kaldırılır. Katie Price’ın kaş kaldırma prosedürü, yüzün görünümünü iyileştirmek için çoğu zaman bu işlemler birlikte yapıldığından, yüz germe prosedürüne bir ek olmuştur.

Günümüzde pek çok insan estetik ameliyat yaptırıyor ve bu ameliyatları ya favori modellerinde, aktrislerinde ya da televizyonda ya da medyada gördükten sonra yaptırıyorlar. Bazıları ameliyatı yaptırdığını kabullenmezken, bazıları plastik cerrahi ile olan yolculuğunu benimsiyor ve yaptıracakları işlemler konusunda daha açık görüşlü. Katie Price, birçok estetik ameliyat olduğunu açıkça kabul eden bu insanlardan bir tanesidir. Hastaların kendilerini rahat hissetmeleri ve doktorlarına güvenebilmeleri için onun geçirdiği gibi işlemlerin Milano Klinik gibi güvenilir bir klinikte yapılması gerekiyor. Bu işlemleri güvenilir bir klinikte yaptırmak, sağlığınız için oldukça önemlidir.

 

Önceki yazımıza https://www.milanoklinik.com/madonna-plastik-cerrahi/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir