Kaş Ekimi

Milano Klinik ile Kaş Ekimi, Yeniden Boyutlandırın!

Ücretsiz Konsültasyon

Telefon

KAŞ EKİMİ

Bazı hastalıklar kaş ekimi gereksinimini ortaya çıkartabilir. Kaş dökülmesinin nedenleri arasında kıl köklerini etkileyen cilt hastalıkları söz konusu olabilir. Siz de kaşlarınızın dökülmesinden rahatsız oluyor ve kaşlarınız belirginliğini kaybetmiş ise alanında başarılı uzman hekimlerimizden randevu alarak bıçaksız kaş operasyonlarından yararlanabilirsiniz.

Yoğun stres, bazı ilaçlardan doğan yan etkiler, hipotroidi ve hormon dengesizlikleri kaşların dökülmesinde etkili olan etmenlerdir. Kaşlarınızın şekli değişecek kadar dökülmelerle karşı karşıya kalıyor ve bu durumdan psikolojik anlamda da olumsuz etkileniyor iseniz kaş ekimi merkezimizde kaşlarınızın eski görünümüne kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

KAŞLAR NEDEN DÖKÜLÜR?

Kaş dökülmesinde en sık rastlanılan belirtiler arasında yer alan hipotroidi hormon düzeylerinde görülen düzensizlikler olup kaş kıllarının köklerine olumsuz etkide bulunur. Özellikle gebelik dönemindeki hormon düzensizlikleri ve dengesizlikleri kadınların kaş dökülmesini en sık yaşadığı bir dönem olarak biliniyor.

Kemoterapi tedavilerinde kullanılan bütün ilaçların yalnızca saçlar üzerinde dökücü etkiye sahip olmadığı bilinir. Kaşlar ve vücudun diğer bölümlerinde de dökülmelere rastlanılabilir. Bilhassa kaş ve göz çevresinde oluşan mantarlar, egzama vb. cilt sorunları da kaş dökülmelerinde rol oynayan diğer etkenlerdendir.

Bunlar dışında bağışıklık sisteminde görülen rahatsızlıklar ve yetersiz beslenme problemleri de kaş dökülmelerine neden olan diğer etmenler olarak karşımıza çıkıyor. Neticede kaş ekimi tedavilerinden yararlanılması gerekiyor. Bu tedavilere olan gereksinim kişinin kendini, görüntüsü ile mutsuz hissetmeye başlamasıyla ortaya çıkıyor.

100'den Fazla Kaş Ekimi İncelemesi

Halihazırda Milano Klinik ile Kaş Ekimi olan sevimli misafirlerimizin incelemelerine bir göz atın.

Naruto Super Z
Naruto Super Z
2022-10-10
I’ve wanted to do a nose job in turkiye for a long time already, after a long research my decision fell on milano clinic in istanbul. One week after my successful rhinoplasty i am able to tell that each of their employees are being very friendly and helpful to me. I had not one bad experience, furthermore I always were able to contact my patient coordinators seyda and berk over the entire day, whenever i needed help or had any questions. Overall i had a great experience and would recommend milano clinic to everyone who would love to get a rhinoplasty.🥰❤️❤️
Morena Santos
Morena Santos
2022-09-27
Mi sono operata da qualche giorno , quindi si vede poco perché sono ancora gonfia ma posso dire che quel poco che vedo mi piace. Ho fatto una mastopessi più protesi . Sono molto contenta vi aggiornerò più avanti di come sarà il risultato finale . Vi posso dire che mi sono trovata bene sopratutto con Samb che è stato sempre disponibile per me . Ho fatto L intervento con dottore Ömer Faruk . ❤️ Grazieeeee
Siti Cangülec
Siti Cangülec
2022-09-14
I only had positive experiences with Milano clinic. From the beginning throughout the process Seyda my coordinator always helped me and replied to me quickly when I had a question or any other problems. My doctor was very very nice and always positiv and optimistic. Thank you Seyda, because of your great help we came to Turkey you made it possible for us with your perfect guidance. I also wanna thank my amazing and nice nurses Sakina, Nuray and Duygu who where very nice and helpful as well.
Özle Çağla Duran
Özle Çağla Duran
2022-09-10
Geçen yıl geçirdiğim göğüs büyütme operasyonundan çok memnun kaldım. Doktorum ve diğer kişiler çok ilgiliydi düzenli olarak dolgu ve botoks işlemleri içinde gidiyorum teşekkürler milano klinik 🙏🏻
Ilir Polo
Ilir Polo
2022-09-02
Bin sehr zufrieden mit der Klinik an die läute die skeptisch sind eine OP zu machen zögert nicht macht es.Ich selbst war sehr überrascht habe eine gynäkomastie OP gehabt mit Vollnarkose habe nichts mitbekommen und das beste nach der OP habe ich überhaupt keine Schmerzen gehabt . Mein Zimmer war sehr schön also über Service brauch ich nicht reden einfach Top die haben sich sehr gut um die Patienten gekümmert bin sehr überrascht gewesen übrigens mein Ergebnis genau so wie ich es mir vorgestellt haben . Ich würde jeden die Klinik empfehlen einfach top danke Milano Klinik ihr seits die besten macht’s weiter so 👍
Patrik Behrami
Patrik Behrami
2022-08-25
I recently had a hair transplant at Milano Klinik, the whole procedure was very professional from start to finish, they were all very polite and professional. I love the results.
Emily Mecava
Emily Mecava
2022-08-25
I was not happy with my face structure until I got rhinoplast at this clinic. I feel like they made a miracle happen on my face. Thank you for your hardwork
Annie Evangelou
Annie Evangelou
2022-08-25
I cannot fault Milano Klinik, from the initial consultation to the actual surgery and post surgery appointments, I was made to feel relaxed and confident about everything.
Katarina Buzić
Katarina Buzić
2022-08-25
My brazilian butt surgery came back to me with the best results! Im glad I chose this clinic for this amazing surgery. Thank you very much
Elizabeth Lark
Elizabeth Lark
2022-08-25
I had a breast lift and reduction by Milano Klinik late last year, I never could have imagined the results that they have been able to achieve, my only regret is that I didn't have the operation sooner!

Kaş Ekimi Hakkında Sorularınız mı var?

Tıp Uzmanlarımız Kaş Ekimi ilgili tüm sorularınızı cevaplayacaktır.

Milano Klinik

Tıbbi Danışman

Milano Klinik

Tıbbi Danışman

KAŞ EKİMİ TEDAVİSİ

İlk olarak kaş dökülmesine neden olan etmen belirlenir. Kaş dökülmelerinin devamlılığını azaltmak için de bu etmenin ortadan kaldırılması amaçlanır. Hastaya uygun tedavi yönteminin kullanılması ile kaşlar yeniden eski sağlıklı görüntüsüne kavuşacaktır.

Kalıcı kaş dökülmesinde uygulana bu yöntem, kliniğimizde steril ortamlarda gerçekleştirilir. Siz de kaşlarınızın kalıcı dökülmesine maruz kalmış iseniz bu duruma çare olarak kliniğimizde kaş ektirme yöntemlerinden yararlanabilirsiniz.

Uygulamalarımızda kıl kökü nakli ile dökülen kaşların yeniden eski sağlıklı görünümüne kavuşmasına yardımcı oluyor ve hastalarımızın kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlıyoruz.

Geçici kaş dökülmelerinde genellikle kadınlar, kaş kalemleri ile kaşlarının dolgun görünmesini sağlar. Ancak kalıcı kaş dökülmelerinde kaş ekim yöntemlerine başvurulması gerekir. Bu yöntemler üzerinde bilgi birikimi, tecrübe ve deneyim ile hekimlerimize kendinizi güvenle teslim edebilirsiniz

Kaş Ekimi

FUE YÖNTEMİ İLE KAŞ EKİMİ

Kaş, bıyık ve sakal ekimi yöntemlerinden ilk başvurulan FUE yöntemidir. FUE yöntemi saç ekimi tekniği olarak da sıklıkla kullanılan bir ekim tekniği olmakla birlikte özellikle kaş, sakal ve bıyık ekiminde daha çok tercih ediliyor. Bu tekniğin diğer tekniklerden farkı kesi ve dikiş izi olmadan ameliyatsız yapılan operasyonlar olmasıdır.

FUE tekniğinde kullanılan özel uçlu mikro motorlar vardır. Bu mikro motorlar sayesinde kaş bölgesinde dökülen bölgelere ekilecek olan kıllar, milimetrelik hesaplamalar ile kaşların çıkış yönüne göre ekilir. Ekimi yapılmak üzere alınan kıl kökleri greft olarak adlandırılır.

Greftlerin alındığı bölgeye göre kıl kökü sayısı değişebilir. Örneğin bir greft için 2 ila 2,5 kıl kökü denklik içerir. Kaş ekimi yönteminde FUE tekniğinden yararlanılması ile hastaların yüz ifadelerinde veya yüz kimliklerinden herhangi bir bozulma görülmez. Bunun asıl nedeni ameliyatsız olarak yapılan FUE tekniğinin kesi ve dikiş gerektirmemesidir.

KAŞ EKİMİ MERKEZİ

Hastalar dökülen kaşları için ekim yaptırmak isterken genellikle tedirginlikle bu konuya yaklaşırlar. Bunun nedeni yüz bölgesinin insanlarla olan iletişimde daha net görünür olmasıdır. Dolayısıyla hastalarda bu bölgede dikiş ve kesi izi kalmasından korkar ve kaş ekimi yöntemine karar verme aşaması daha sancılı geçer.

Ülkemizde kaş ekimi yapan sayılı uzman hekim ile karşılaşılabilir. Genel olarak saç ekiminin yapılması hekimlerin kaş ekimi konusunda da aynı başarıyı sarf etmemelerine neden olabiliyor. Kaş ekimi daha çok uzmanlık, bilgi, tecrübe ve deneyim gerektiren bir uygulamadır.

Hastalarımızın bu sancılı dönemden kurtulmaları ve merkezimize saç, sakal, bıyık ve kaş ekimi üzerine hizmet başvurusunda bulunmalarına istinaden alanında en başarılı hekimlerimiz tarafından hastaların tedavi edilmesine imkân veriyoruz. Kaş ekimine başlanılmadan önce doktorlarımız hastalarının muhakkak gerekli tetkikleri yaptırmalarını öneriyor. Lokal anestezi ile yapılan kaş ekimi için hastaların lokal anesteziye uygun olup olmadıklarına da önceden yapılan tetkikler ile karar veriliyor.

Eğer tüm test ve tetkik sonuçları temiz çıkarsa kaş ekimi için işlemlere hemen başlanır. Doktorlarımız öncelikle greftlerin nereden alınacağını, kaç greft gerektiğini, kıl köklerinin hangi yönlü ekileceğini vb. gereklilikleri en ince detayına kadar hesaplıyor ve kaş ekimi operasyonunu uygulayarak hastaların arzu ettikleri kaşlara kavuşmalarını sağlıyorlar.

Kaşlarınızın dökülmesine en etkili ve kalıcı çözüm Milano Klinik’te! En uygun hastane koşullarında hizmet verdiğimiz kaş ekim merkezimize gelerek hayal ettiğiniz kaşlara kavuşabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir