KARIN KASI ESTETİĞİ

Milano Klinik ile Karın Kası Estetiği, Yeniden Şekillendirin!

"Tüm Resimler Gerçek Milano Klinik Misafirlerini Temsil Eder"

Ücretsiz Konsültasyon

Kas Estetiği

Hem erkek hem de kadınlara uygulanabilen karın kası estetiği aynı zamanda estetik açıdan güzel bir görünümü beraberinde getirir.

Kalça, yüz ve burun gibi vücut bölgelerinde yapılan estetik işlemleri karın kası uygulamasıyla da desteklenmelidir. Bu işlemin bir diğer adı Six-Pack olarak bilinir. Sadece karın bölgesine uygulanabilen Six-Pack, bu bölgeye kas görünümü verir.

Genelde fit vücuda sahip olan insanların başvurduğu bu uygulamaya, karın bölgesine kas olmasını isteyen kişiler de rağbet gösterir. Karın kası estetiğinden sonra çok daha belirgin kaslar ortaya çıkabilir ve zinde ve fit bir vücuda kavuşabilirsiniz.

Ücretsiz Konsültasyon

Karın Kası Estetiği

Estetik uygulamalarında sürekli yeni teknolojiler geliştirilmiştir. Bu durum yeni imkânların ortaya çıkmasını da sağlamıştır. İnsanlar fiziksel görünümlerine daha çok dikkat ederek estetik bir görünüme sahip olmak isterler.

Karın bölgesine estetik ve güzel bir görünüm kazandırmak isteyenler karın kası estetiği yönteminden faydalanarak kısa sürede çözüme ulaşabilir. Elbette fiziksel görünüm her insan için çok önemlidir. Sağlıklı bir yaşam için de gerekli olan bu güzel görünümü karın bölgesinde yakalamak için karın kası estetiğinden faydalanılabilir.

Kaslı ve atletik bir vücuda sahip olmak aslında sanıldığı kadar kolay değildir. Vücuttaki yağ oranı başta olmak üzere bu yağın dağılımı, kas kitlesi, beslenme alışkanlıkları, uyku düzeni ve uzun süreli egzersiz programları, atletik yapıyı etkilemektedir. Buna ek olarak genetik durumlar da kaslı vücut yapısını etkilemektedir. Haliyle yoğun çaba gösteren ancak karın kasına sahip olamayan kişilerin de karın kası estetiği uygulamasına başvurmasında fayda vardır.

BAUCHMUSKEL OPERATIONEN

100'den Fazla Karın Kası Estetiği İncelemesi

Halihazırda Milano Klinik ile karın kası ameliyatı olan sevimli misafirlerimizin incelemelerine bir göz atın.

Naruto Super Z
Naruto Super Z
2022-10-10
I’ve wanted to do a nose job in turkiye for a long time already, after a long research my decision fell on milano clinic in istanbul. One week after my successful rhinoplasty i am able to tell that each of their employees are being very friendly and helpful to me. I had not one bad experience, furthermore I always were able to contact my patient coordinators seyda and berk over the entire day, whenever i needed help or had any questions. Overall i had a great experience and would recommend milano clinic to everyone who would love to get a rhinoplasty.🥰❤️❤️
Morena Santos
Morena Santos
2022-09-27
Mi sono operata da qualche giorno , quindi si vede poco perché sono ancora gonfia ma posso dire che quel poco che vedo mi piace. Ho fatto una mastopessi più protesi . Sono molto contenta vi aggiornerò più avanti di come sarà il risultato finale . Vi posso dire che mi sono trovata bene sopratutto con Samb che è stato sempre disponibile per me . Ho fatto L intervento con dottore Ömer Faruk . ❤️ Grazieeeee
Siti Cangülec
Siti Cangülec
2022-09-14
I only had positive experiences with Milano clinic. From the beginning throughout the process Seyda my coordinator always helped me and replied to me quickly when I had a question or any other problems. My doctor was very very nice and always positiv and optimistic. Thank you Seyda, because of your great help we came to Turkey you made it possible for us with your perfect guidance. I also wanna thank my amazing and nice nurses Sakina, Nuray and Duygu who where very nice and helpful as well.
Özle Çağla Duran
Özle Çağla Duran
2022-09-10
Geçen yıl geçirdiğim göğüs büyütme operasyonundan çok memnun kaldım. Doktorum ve diğer kişiler çok ilgiliydi düzenli olarak dolgu ve botoks işlemleri içinde gidiyorum teşekkürler milano klinik 🙏🏻
Ilir Polo
Ilir Polo
2022-09-02
Bin sehr zufrieden mit der Klinik an die läute die skeptisch sind eine OP zu machen zögert nicht macht es.Ich selbst war sehr überrascht habe eine gynäkomastie OP gehabt mit Vollnarkose habe nichts mitbekommen und das beste nach der OP habe ich überhaupt keine Schmerzen gehabt . Mein Zimmer war sehr schön also über Service brauch ich nicht reden einfach Top die haben sich sehr gut um die Patienten gekümmert bin sehr überrascht gewesen übrigens mein Ergebnis genau so wie ich es mir vorgestellt haben . Ich würde jeden die Klinik empfehlen einfach top danke Milano Klinik ihr seits die besten macht’s weiter so 👍
Patrik Behrami
Patrik Behrami
2022-08-25
I recently had a hair transplant at Milano Klinik, the whole procedure was very professional from start to finish, they were all very polite and professional. I love the results.
Emily Mecava
Emily Mecava
2022-08-25
I was not happy with my face structure until I got rhinoplast at this clinic. I feel like they made a miracle happen on my face. Thank you for your hardwork
Annie Evangelou
Annie Evangelou
2022-08-25
I cannot fault Milano Klinik, from the initial consultation to the actual surgery and post surgery appointments, I was made to feel relaxed and confident about everything.
Katarina Buzić
Katarina Buzić
2022-08-25
My brazilian butt surgery came back to me with the best results! Im glad I chose this clinic for this amazing surgery. Thank you very much
Elizabeth Lark
Elizabeth Lark
2022-08-25
I had a breast lift and reduction by Milano Klinik late last year, I never could have imagined the results that they have been able to achieve, my only regret is that I didn't have the operation sooner!

Karın Kası Ameliyatı Hakkında Sorularınız mı var?

Tıp Uzmanlarımız Karın Kası Ameliyatı ile ilgili tüm sorularınızı cevaplayacaktır.

Milano Klinik

Tıbbi Danışman

Milano Klinik

Tıbbi Danışman

Karın Kası Estetiği Avantajları

Tamamen ağrısız bir işlem olan karın kası estetiği aynı zamanda pratik bir şekilde tamamlanabilmektedir. Herhangi bir kesinin olmadığı bu işlemde mikro girişlerle işlem yapılacağı için operasyondan sonra iz kalmayacaktır. Haliyle iyileşme süreci de oldukça kısa olacaktır.

Karın kası estetiği karın bölgesinde kısa sürede kaslı görünüme ulaşmak isteyenler için günümüzde uygulanan en ideal estetik operasyonlarından biridir.

Karın kası estetiğiyle beraber karın bölgesindeki fazla yağlar alınacağı için talep edilen kas şekline ulaşılabilmektedir. Ayrıca kilo sorunu olanlar da bu uygulamadan yararlanarak zayıflama imkânına sahip olmaktadır.

Cerrah, yaptığı işlemden sonra mevcuttaki kas yapısının da ortaya çıkmasını sağlar. Bu durum hastalara öz güven sağlayacaktır. Psikolojik olarak da hastaları rahatlatan bu uygulama sayesinde kol ve göğüs kasları da belirginleşmektedir.

Birbirinden farklı avantajlar sunan Six-Pack estetiği aynı zamanda vücut için bazı yararlar sağlar. Öncelikle hayalindeki görünüme kavuşmak için ciddi bir çaba harcayan ancak herhangi bir sonuç alamayanlar, karın kası estetiğiyle beraber harika bir sonuca ulaşabilmektedir.

İşlemden sonra karın yağları azalacağı için ince bir bele sahip olabilirsiniz. Ayrıca karın kaslarında da ciddi belirginleşmeler olacaktır. Cerrahi müdahale olmayan bu işlemde dikiş ya da kesi izi de bulunmamaktadır.

İşlemin en önemli faydası, iyileşme süresinin çok kısa olmasıdır. Sadece 1 saat kadar süren işlemden sonra maksimum 3 gün dinlendikten sonra gündelik yaşamınıza geri dönebilirsiniz. Cerrahlar bazı durumlarda 1-2 hafta korse kullanımı önerebilir.

Karın Kası Estetiği Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her estetik uygulamasından önce dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Öncelikle sigara tüketen hastaların işlemden 2 hafta öncesinden bu alışkanlığını bırakması gerekiyor. Fazla güneş ışığına maruz kalınmaması gereken bu süreçte aspirin ve bitkisel takviyeler kullanılmamalıdır. Hastalar ağır diyetli rejimleri de mutlaka sonlandırmalıdır. Genelde karın operasyonlarından önce bu durumların tamamına dikkat edilmeli ve cerrahın ek önerilerine de mutlaka uyum sağlanmalıdır.

Karın Kası Estetiği Nasıl Yapılır?

Six Pack uygulamasında liposuction tekniğinden yararlanılmaktadır. Yağlara kısa sürede şekil veren bu uygulamada vücuda mikro ölçülerde olmak üzere küçük girişler yapılır. Bu girişler sayesinde karın kaslarındaki yağlar eritilmeye başlanır.

Elbette titizlik gerektiren karın kası estetiği uygulamasında cerrahın da dikkatli olması gerekir. Estetikten sonra herhangi bir cerrahi işleme gerek duyulmaz. Vücuda yapılan girişler de ince kanüller sayesinde gerçekleşir. Bu sayede kesi ve dikim gibi süreçlerden de uzak durulur.

Lokal veya genel anestezi altında yapılan Six Pack uygulamasında ilk olarak kasların bölgesi belirlenir. Bu belirlemeden sonra bölgeler işaretlenir ve liposuction işlemine başlanır. Kasların kıvrımlı alanları işlem sonrasında incelmeye başlar ve belirgin hale gelir.

Hastaların bazılarında karın bölgesinde ciddi bir yağlanma bulunabilir. Bu süreçte karın bölgesindeki yağların tamamı alınır ve daha sonra Six Pack ile beraber kas kıvrımları ortaya çıkarılır. Ortalama 1 saat süren bu uygulamada cerrahi işlemlere başvurulmadığı için iyileşme süreci çok kısadır

Kas Estetiğinden Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler

İşlemden sonra hastaların beslenme alışkanlıklarına dikkat etmesi gerekir. Öncelikle aşırı kilo alıp vermekten kaçınılmalıdır. Aperatif gıdalardan da uzak durulmalı ve sağlıklı beslenme programına uyum sağlanmalıdır.

Operasyondan sonra cerrahın önereceği korse mutlaka kullanılmalıdır. Ayrıca iyileşme sürecini hızlandıran korse kullanımının yanı sıra hastaların egzersiz yapması gerekecektir. İlk hafta sonrasında ağır olmamak kaydıyla bazı egzersizlere başlamak, fit görüntüyü korumak içindir. İşlemden sonra sağlıklı beslenme kriterlerine uyum sağlanmaması ve spor yapılmaması, kaslı görünümü zamanla ortadan kaldırabilir.

Karın Kası Estetiği Ameliyatı ve İyileşme Süreci

Hastaların psikolojik olarak da kendini rahat hissetmesi gerekir. Genel ya da lokal anestezi altında yapılan bu operasyondan sonra birkaç gün hastanede istirahat edilmektedir. Uygulama sonuçlarının başarılı olabilmesi adına korse kullanımı gerekir. Korse aynı zamanda ödem birikmesini engeller. Az bir ihtimal olarak kısa süreli morluklar karın bölgesinde yaşanabilir. Fakat iyileşme süresi genel olarak birkaç hafta sonrasında başlar.

Karın Kası Estetiğinden Sonra Ağrı Yaşanır mı?

İşlemden sonra çok az da olsa ağrılar görülebilir. Zaman zaman bu ağrıların şiddeti de artabilir. Buna ek olarak küçük çaplı şişliklerin de oluşabileceği unutulmamalıdır.

Elbette doğal olarak karşılanan bu durumları cerrahın önereceği ilaçları kullanarak kontrol altına alabilirsiniz. Asıl önemli olan durum, işlem sonrasında herhangi bir ağırlık kaldırılmaması gerektiğidir. Bununla birlikte karın bölgesine basınç oluşturmaktan kaçınmanız gerekir.

Karın Kası Estetiği Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Six Pack uygulamasının herhangi bir zararı yoktur ve güvenle yapılabilir.
Karın bölgesinin estetik açıdan daha güzel görünmesini isteyen kadın ve erkekler karın kası estetiğinden faydalanabilmektedirler.
Ortalama 1 saat sürmektedir. İşlemin herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.
Hareketsiz yaşam ve düzensiz beslenme sonucunda ilerleyen dönemlerde karın bölgesinde yeniden yağlanma görülebilir.
İşlem sırasında sadece hafif ağrılar yaşanabilir. Bu ağrılar da uygulanacak anestezi sayesinde hissedilmez.
İlk 15 gün boyunca cerrahın tavsiyelerine göre hareket etmelisiniz. 15. günden sonra iyileşme süreci tamamlanmış olacaktır.
Six Pack uygulamasının herhangi bir zararı yoktur ve güvenle yapılabilir.
Karın bölgesinin estetik açıdan daha güzel görünmesini isteyen kadın ve erkekler karın kası estetiğinden faydalanabilmektedirler.
Ortalama 1 saat sürmektedir. İşlemin herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.
Hareketsiz yaşam ve düzensiz beslenme sonucunda ilerleyen dönemlerde karın bölgesinde yeniden yağlanma görülebilir.
İşlem sırasında sadece hafif ağrılar yaşanabilir. Bu ağrılar da uygulanacak anestezi sayesinde hissedilmez.
İlk 15 gün boyunca cerrahın tavsiyelerine göre hareket etmelisiniz. 15. günden sonra iyileşme süreci tamamlanmış olacaktır.

6 Responses

  1. Six pack estetiğinin vücudumu bu kadar güzelleştireceğini tahmin etmiyordum iyi ki yaptırmışım teşekkürler milano klinik :))

    1. Merhabalar Ferit bey, Tekrardan geçmiş olsun mutlu olmanız bizleri de mutlu ediyor. Sağlıklı günler dileriz 🙂

    1. Merhabalar, Sizlere daha detaylı bilgi verebilmemiz için 0090 505 044 41 30 numaralı hattan bizlere ulaşabilirsiniz. Sağlıklı Günler Dileriz.

  2. Hi I would like to know how much do you charge for liposuction abdominal area? Thank you

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir