Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye’nin En Önemli, Saygın, Lider Estetik ve Saç Ekim Merkezi

Türkiye’nin en önemli, saygın, lider estetik ve saç ekimi merkezlerinden biri olan Milano Klinik olarak, alanında uzman doktorlarımız, profesyonel çalışanlarımız ve deneyimli ekibimizle hastalarımıza üst düzey bir tedavi olanağı sunuyoruz. Yurt içinden ve özellikle yurt dışından gelen hastalarımızın tedavi isteklerini hasta deneyimi ve tecrübelerimiz doğrultusunda onların memnuniyetini kazanacak şekilde karşılıyoruz. Estetik ve saç ekimi alanlarında en gelişmiş teknolojileri kullanarak hastalarımıza en yeni ve modern tedavi imkânlarını sunuyoruz.

Estetik ve plastik cerrahi uygulamalarımızda ulusal ve uluslararası kalite standartları dâhilinde hizmet veren bir kurum olarak hastalarımıza doğru tanı ve hızlı tedavi hizmetlerini sunarak, onların yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyerek ve memnuniyetini kazanarak, tüm bilgi ve becerilerimizle güvenilir, sağlıklı ve kaliteli hizmet veriyoruz.

Merkezi İstanbul Fulya’da bulunan kliniğimizde göğüs büyütme ve küçültme, karın germe, kas estetiği, burun estetiği, popo estetiği ve saç ekimi gibi onlarca tedavi seçeneği yer alıyor. Alanında uzman doktorlarımız bu tedavileri en teknolojik imkânlardan yararlanarak gerçekleştiriyorlar.

Misyonumuz

Milano Klinik olarak öncelikle sağlık konusuna önem veriyoruz ve sağlık açısından elverişli olmayan hastalara asla operasyon gerçekleştirmiyoruz. İlke olarak insan sağlığını temel alıyoruz ve hastalarımıza maksimum derecede faydalı olabilecek tedavi yöntemlerini büyük bir dikkat ve titizlikle uyguluyoruz. Hastalarımızın memnuniyeti ve sağlığı en değer verdiğimiz noktalardan biridir.

Sağlık alanındaki gelişmeleri ve teknolojileri yakından takip ediyor ve tüm donanımımızı en yeni gelişmeler doğrultusunda sürekli güncelliyoruz. Hastalarımızın beklentilerini ve doktorlarımızın önerilerini esas alarak onlar için en uygun tedavi yöntemi konusunda ortak noktada kararlar alıyoruz.

Vizyonumuz

Sağlık sektöründe sunduğumuz üstün hizmetlerimiz, en yeni teknolojik imkânlarımız, alanında uzman doktorlarımız, sağlık çalışanlarımız ve personellerimiz ile hastalarımıza en iyi hizmeti ve tedavi yöntemlerini sunmak veyurt içi ve yurt dışındaki hasta portföyümüzü daha da genişleterek sürekli gelişen ve liderliğini koruyan bir marka olmaktır.

Neden Milano Klinik?

  • Sağlık alanındaki teknolojileri yakından takip ederek en yeni tedavi yöntemlerini ve imkânlarını kullanarak sizi tedavi ediyoruz.
  • Branş skalamızı geniş tutarak her türlü sorununuza çözüm olabilecek tedavi hizmetleri veriyoruz.
  • Sağlık turizmi konusunda tüm olanakları size sağlayarak konaklama, otel, ulaşım gibi ihtiyaçlarınıza çözümler sunuyoruz.
  • Alanında uzman doktorlarımız, kaliteli sağlık çalışanlarımız ve profesyonel ekibimizle tebessümü yüzümüzden eksik etmiyor, işimizi daima en iyi şekilde yapıyoruz.
  • Hasta memnuniyetini ön planda tutuyoruz, ancak insan sağlığı konusunda da asla taviz vermiyoruz.

Hizmetlerimiz

Hastalarımızın Bizler İçin Söylediklerine Göz Atın!

Halihazırda Milano Klinik ile ameliyat olan sevimli hastalarımızın incelemelerine bir göz atın.

Naruto Super Z
Naruto Super Z
2022-10-10
I’ve wanted to do a nose job in turkiye for a long time already, after a long research my decision fell on milano clinic in istanbul. One week after my successful rhinoplasty i am able to tell that each of their employees are being very friendly and helpful to me. I had not one bad experience, furthermore I always were able to contact my patient coordinators seyda and berk over the entire day, whenever i needed help or had any questions. Overall i had a great experience and would recommend milano clinic to everyone who would love to get a rhinoplasty.🥰❤️❤️
Morena Santos
Morena Santos
2022-09-27
Mi sono operata da qualche giorno , quindi si vede poco perché sono ancora gonfia ma posso dire che quel poco che vedo mi piace. Ho fatto una mastopessi più protesi . Sono molto contenta vi aggiornerò più avanti di come sarà il risultato finale . Vi posso dire che mi sono trovata bene sopratutto con Samb che è stato sempre disponibile per me . Ho fatto L intervento con dottore Ömer Faruk . ❤️ Grazieeeee
Siti Cangülec
Siti Cangülec
2022-09-14
I only had positive experiences with Milano clinic. From the beginning throughout the process Seyda my coordinator always helped me and replied to me quickly when I had a question or any other problems. My doctor was very very nice and always positiv and optimistic. Thank you Seyda, because of your great help we came to Turkey you made it possible for us with your perfect guidance. I also wanna thank my amazing and nice nurses Sakina, Nuray and Duygu who where very nice and helpful as well.
Özle Çağla Duran
Özle Çağla Duran
2022-09-10
Geçen yıl geçirdiğim göğüs büyütme operasyonundan çok memnun kaldım. Doktorum ve diğer kişiler çok ilgiliydi düzenli olarak dolgu ve botoks işlemleri içinde gidiyorum teşekkürler milano klinik 🙏🏻
Ilir Polo
Ilir Polo
2022-09-02
Bin sehr zufrieden mit der Klinik an die läute die skeptisch sind eine OP zu machen zögert nicht macht es.Ich selbst war sehr überrascht habe eine gynäkomastie OP gehabt mit Vollnarkose habe nichts mitbekommen und das beste nach der OP habe ich überhaupt keine Schmerzen gehabt . Mein Zimmer war sehr schön also über Service brauch ich nicht reden einfach Top die haben sich sehr gut um die Patienten gekümmert bin sehr überrascht gewesen übrigens mein Ergebnis genau so wie ich es mir vorgestellt haben . Ich würde jeden die Klinik empfehlen einfach top danke Milano Klinik ihr seits die besten macht’s weiter so 👍
Patrik Behrami
Patrik Behrami
2022-08-25
I recently had a hair transplant at Milano Klinik, the whole procedure was very professional from start to finish, they were all very polite and professional. I love the results.
Emily Mecava
Emily Mecava
2022-08-25
I was not happy with my face structure until I got rhinoplast at this clinic. I feel like they made a miracle happen on my face. Thank you for your hardwork
Annie Evangelou
Annie Evangelou
2022-08-25
I cannot fault Milano Klinik, from the initial consultation to the actual surgery and post surgery appointments, I was made to feel relaxed and confident about everything.
Katarina Buzić
Katarina Buzić
2022-08-25
My brazilian butt surgery came back to me with the best results! Im glad I chose this clinic for this amazing surgery. Thank you very much
Elizabeth Lark
Elizabeth Lark
2022-08-25
I had a breast lift and reduction by Milano Klinik late last year, I never could have imagined the results that they have been able to achieve, my only regret is that I didn't have the operation sooner!

Uzmanlarımızdan Ücretsiz Danışmanlık Alın

Sağlıklı ve güzel hissetmek için ihtiyacınız olan her şey