HAKKIMIZDA

Türkiye’nin en önemli, saygın, lider estetik ve saç ekimi merkezlerinden biri olan Milano Klinik olarak, alanında uzman doktorlarımız, profesyonel çalışanlarımız ve deneyimli ekibimizle hastalarımıza üst düzey bir tedavi olanağı sunuyoruz. Yurt içinden ve özellikle yurt dışından gelen hastalarımızın tedavi isteklerini hasta deneyimi ve tecrübelerimiz doğrultusunda onların memnuniyetini kazanacak şekilde karşılıyoruz. Estetik ve saç ekimi alanlarında en gelişmiş teknolojileri kullanarak hastalarımıza en yeni ve modern tedavi imkânlarını sunuyoruz.

Estetik ve plastik cerrahi uygulamalarımızda ulusal ve uluslararası kalite standartları dâhilinde hizmet veren bir kurum olarak hastalarımıza doğru tanı ve hızlı tedavi hizmetlerini sunarak, onların yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyerek ve memnuniyetini kazanarak, tüm bilgi ve becerilerimizle güvenilir, sağlıklı ve kaliteli hizmet veriyoruz.

Merkezi İstanbul Fulya'da bulunan kliniğimizde göğüs büyütme ve küçültme, karın germe, kas estetiği, burun estetiği, popo estetiği ve saç ekimi gibi onlarca tedavi seçeneği yer alıyor. Alanında uzman doktorlarımız bu tedavileri en teknolojik imkânlardan yararlanarak gerçekleştiriyorlar.

MİSYONUMUZ

Milano Klinik olarak öncelikle sağlık konusuna önem veriyoruz ve sağlık açısından elverişli olmayan hastalara asla operasyon gerçekleştirmiyoruz. İlke olarak insan sağlığını temel alıyoruz ve hastalarımıza maksimum derecede faydalı olabilecek tedavi yöntemlerini büyük bir dikkat ve titizlikle uyguluyoruz. Hastalarımızın memnuniyeti ve sağlığı en değer verdiğimiz noktalardan biridir.

Sağlık alanındaki gelişmeleri ve teknolojileri yakından takip ediyor ve tüm donanımımızı en yeni gelişmeler doğrultusunda sürekli güncelliyoruz. Hastalarımızın beklentilerini ve doktorlarımızın önerilerini esas alarak onlar için en uygun tedavi yöntemi konusunda ortak noktada kararlar alıyoruz.

VİZYONUMUZ

Sağlık sektöründe sunduğumuz üstün hizmetlerimiz, en yeni teknolojik imkânlarımız, alanında uzman doktorlarımız, sağlık çalışanlarımız ve personellerimiz ile hastalarımıza en iyi hizmeti ve tedavi yöntemlerini sunmak veyurt içi ve yurt dışındaki hasta portföyümüzü daha da genişleterek sürekli gelişen ve liderliğini koruyan bir marka olmaktır.

NEDEN MİLANO KLİNİK?

  • Sağlık alanındaki teknolojileri yakından takip ederek en yeni tedavi yöntemlerini ve imkânlarını kullanarak sizi tedavi ediyoruz.
  • Branş skalamızı geniş tutarak her türlü sorununuza çözüm olabilecek tedavi hizmetleri veriyoruz.
  • Sağlık turizmi konusunda tüm olanakları size sağlayarak konaklama, otel, ulaşım gibi ihtiyaçlarınıza çözümler sunuyoruz.
  • Alanında uzman doktorlarımız, kaliteli sağlık çalışanlarımız ve profesyonel ekibimizle tebessümü yüzümüzden eksik etmiyor, işimizi daima en iyi şekilde yapıyoruz.
  • Hasta memnuniyetini ön planda tutuyoruz, ancak insan sağlığı konusunda da asla taviz vermiyoruz.

Teşvikiye mah. Hakkı Yeten caddesi No:11 Center:1 Kat:12 No:64 Terrace Fulya Residence

Copyright 2018 -2023 Milano Klinik ©  All Rights Reserved

footer1 (1)