Hailey Baldwin Plastik Cerrahi Süreci

Hailey Baldwin kimdir?

Model, Cover Girl, sunucu ve müzik video modeli olarak bilinen Hailey Baldwin (Bieber), 1996 yılında ABD'nin Arizona eyaletinin Tucson şehrinde doğdu. ABD'li aktris, yönetmen, yapımcı ve yazar Stephen Baldwin ve grafiker, tasarımcı Kennya Baldwin’in kızıdır. Hailey çocukken evde eğitim gördü ve klasik bale eğitimi aldı.

Hailey Baldwin plastik cerrahi konusu, Hailey çocukluğundan beri ilgi odağı olduğu için birçok kez gündeme geldi.

Bu yüzden insanlar estetik yaptırdığına dair bir algıya sahiptirler. Ve bugün neredeyse tüm kadınlar, Hailey Baldwin plastik cerrahi uygulamalarına hangi estetik prosedürlerin dahil olduğunu merak ediyor.

Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Philipp Plein gibi ünlü markalar için podyuma çıkan model, Glamour, Marie Claire'e de kapak oldu. Ayrıca Cody Simpson ve Baptiste Giabiconi gibi popüler isimlerin müzik videolarında yer aldı.

Justin Bieber ile nişanlanmasının ardından gündeme gelen Hailey'nin babası Stephen Baldwin de sosyal medya hesabından kızı Hailey ve Justin Bieber'ı tebrik eden bir mesaj yazarak olayı doğruladı.

Justin Bieber ile evlendikten sonra daha da ünlü olan Hailey Baldwin de Bieber'ın soyadını kullanıyor. Artan itibarı nedeniyle son yıllarda daha sık röportajlar verdi. Bu röportajların konusu genellikle J.Bieber ile evliliği ve Hailey Baldwin plastik cerrahi süreci hakkındadır.

Hailey Baldwin Plastik Cerrahi

Hailey Baldwin Estetik İddialarını Reddetti

Ünlü model Hailey Baldwin, uzmanların yaptığı tüm estetik analizlere rağmen iddiaları yalanlayarak, "Yüzüme hiç dokunmadım" dedi. Ancak buna hala inanmayan birçok insan var. Bu konuyu daha iyi anlamak için uzmanların Hailey Baldwin plastik cerrahi süreci hakkında söylediklerine bir göz atalım.

İddiaları ortaya atan estetik uzmanları Dr. Darren Smith, Dr. Anthony Youn ve Dr. Adam Schaffner, 25 yaşındaki modelin birçok kez estetik operasyon geçirdiğini iddia etti. Uzmanların bu görüşleri Baldwin-Bieber çiftini oldukça rahatsız etti ve dava açmayı düşünmelerine neden oldu. Son gelen haberlere bakılırsa Hailey Baldwin plastik cerrahi vakası bir süre daha gündemde olmaya devam edecek.

Hailey Baldwin Plastik Cerrahi: Liposuction

New York'ta çalışan Dr. Darren Smith, Baldwin'in yanak ve çene kemiğine müdahale ettiğini iddia ederek, "Çenenin bu kadar belirgin hale gelmesi kilo kaybından da kaynaklanıyor olabilir. Ancak liposuction yaparak bu görüntüyü elde etmek mümkün. Ya da çeneye enjekte edilen dolgular ile kişi bu şekilde görünebilir.”

Peki, Hailey Baldwin plastik cerrahi denilince akla Liposuction nedir?

Hailey Bieber plastik cerrahi süreci denilince ilk akla gelen operasyon olan liposuction ya da lipo, plastik cerrahide kullanılan bir tür yağ aldırma işlemidir. Yapılan ameliyatların sonuçlarına göre, birkaç ay sonra kilo üzerinde bir etkisi olmadığı ve obezite ile ilgili sorunları etkilemediği gözlemlendi.

İşlem; Genel veya lokal anestezi altında yapılır. Yağı emmek için bir kanül ve negatif basınç kullanılır. Kozmetik bir işlem olarak; Normal, fazla kilolu veya cilt elastikiyeti iyi olan kişilerde iyi sonuçlar verdiğine inanılmaktadır.

Milano Klinik Türkiye'de liposuction sıklıkla deneyimli doktorlar tarafından yapılmaktadır. Liposuction hakkında daha detaylı bilgi almak için Milano Klinik WhatsApp hattına mesaj gönderebilirsiniz.

Hailey Baldwin Plastik Cerrahi: Dudak Dolgusu

Hailey Baldwin estetik ameliyatı denilince akla gelen ikinci şey dudak dolgusudur. Plastik cerrah Dr. Anthony Youn, “Dudaklarına da dolgu maddesi enjekte ederek onları daha kalın hale getirmiş gibi görünüyor.

Hailey Baldwin plastik cerrahi süreci denilince akla gelen dudak büyütme, bir estetik operasyon türüdür. Ayrıca dudak kaldırma, labial frenektomi ve dudak rekonstrüksiyonu türleri de vardır.

Sonuç

Sağlığınız için doktor olmayan kişiler tarafından herhangi bir estetik işlem yaptırmamalısınız. Burun estetiğinden kaş kaldırmaya kadar birçok alanda hizmet veren Milano Klinik gibi mekanlarda güvenle estetik operasyonlar yaptırabilirsiniz. Deneyimli doktorlara başvurmalı ve sağlığınızı riske atmamalısınız.

Bir önceki yazımıza https://www.milanoklinik.com/erkekler-icin-en-populer-5-plastik-cerrahi-turu/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Naruto Super Z
2022-10-10
I’ve wanted to do a nose job in turkiye for a long time already, after a long research my decision fell on milano clinic in istanbul. One week after my successful rhinoplasty i am able to tell that each of their employees are being very friendly and helpful to me. I had not one bad experience, furthermore I always were able to contact my patient coordinators seyda and berk over the entire day, whenever i needed help or had any questions. Overall i had a great experience and would recommend milano clinic to everyone who would love to get a rhinoplasty.🥰❤️❤️
Morena Santos
2022-09-27
Mi sono operata da qualche giorno , quindi si vede poco perché sono ancora gonfia ma posso dire che quel poco che vedo mi piace. Ho fatto una mastopessi più protesi . Sono molto contenta vi aggiornerò più avanti di come sarà il risultato finale . Vi posso dire che mi sono trovata bene sopratutto con Samb che è stato sempre disponibile per me . Ho fatto L intervento con dottore Ömer Faruk . ❤️ Grazieeeee
Siti Cangülec
2022-09-14
I only had positive experiences with Milano clinic. From the beginning throughout the process Seyda my coordinator always helped me and replied to me quickly when I had a question or any other problems. My doctor was very very nice and always positiv and optimistic. Thank you Seyda, because of your great help we came to Turkey you made it possible for us with your perfect guidance. I also wanna thank my amazing and nice nurses Sakina, Nuray and Duygu who where very nice and helpful as well.
Özle Çağla Duran
2022-09-10
Geçen yıl geçirdiğim göğüs büyütme operasyonundan çok memnun kaldım. Doktorum ve diğer kişiler çok ilgiliydi düzenli olarak dolgu ve botoks işlemleri içinde gidiyorum teşekkürler milano klinik 🙏🏻
Ilir Polo
2022-09-02
Bin sehr zufrieden mit der Klinik an die läute die skeptisch sind eine OP zu machen zögert nicht macht es.Ich selbst war sehr überrascht habe eine gynäkomastie OP gehabt mit Vollnarkose habe nichts mitbekommen und das beste nach der OP habe ich überhaupt keine Schmerzen gehabt . Mein Zimmer war sehr schön also über Service brauch ich nicht reden einfach Top die haben sich sehr gut um die Patienten gekümmert bin sehr überrascht gewesen übrigens mein Ergebnis genau so wie ich es mir vorgestellt haben . Ich würde jeden die Klinik empfehlen einfach top danke Milano Klinik ihr seits die besten macht’s weiter so 👍
Patrik Behrami
2022-08-25
I recently had a hair transplant at Milano Klinik, the whole procedure was very professional from start to finish, they were all very polite and professional. I love the results.
Emily Mecava
2022-08-25
I was not happy with my face structure until I got rhinoplast at this clinic. I feel like they made a miracle happen on my face. Thank you for your hardwork
Annie Evangelou
2022-08-25
I cannot fault Milano Klinik, from the initial consultation to the actual surgery and post surgery appointments, I was made to feel relaxed and confident about everything.
Katarina Buzić
2022-08-25
My brazilian butt surgery came back to me with the best results! Im glad I chose this clinic for this amazing surgery. Thank you very much
Elizabeth Lark
2022-08-25
I had a breast lift and reduction by Milano Klinik late last year, I never could have imagined the results that they have been able to achieve, my only regret is that I didn't have the operation sooner!

Yorum YapınTeşvikiye mah. Hakkı Yeten caddesi No:11 Center:1 Kat:12 No:64 Terrace Fulya Residence

Copyright 2018 -2023 Milano Klinik ©  All Rights Reserved

footer1 (1)