Göğüs Yağ Enjeksiyonu

Milano Klinik ile Göğüs Büyütme, Yeniden Boyutlandırın!

"Tüm Resimler Gerçek Milano Klinik Misafirlerini Temsil Eder"

Ücretsiz Konsültasyon

Meme Yağ Enjeksiyonu

Göğüs estetiği son yıllarda hızla yayılma göstermektedir. Göğüsler bir kadında hem görsel hem de işlevsel olarak büyük öneme sahiptir. Göğüsler ilerleyen yaş, doğum, emzirme, kilo alıp verme, hastalıklar gibi sebepler nedeniyle oldukça büyük değişikliklere uğrar.

Bu değişikliklerin üstesinden gelmek isteyen milyonlarca kadın ise iyi bir klinik araştırması içerisine girerek uzman bir hekim aracılığı ile değişime uğramış olan göğüslerindeki görüntüyü düzelttirmek amacı ile bıçak altına yatmaktadır. Gelişen tıp sayesinde her geçen gün yeni bir yöntem ortaya çıktığı için artık acısız ağrısız ve sorunsuz operasyonlar gerçekleştirilebilmektedir.

Ücretsiz Konsültasyon

Telefon

Göğüs görünümüne daha dolgun bir görünüm sağlamak göğüs yağ enjeksiyonu sayesinde mümkün olmaktadır. Zamanla eski hacmini yitirmiş olan göğüslerde bu operasyon gerçekleştirilebilir. Birçok kadın bölgesel yağlanmadan şikâyetçidir. Ancak bu şikâyetin iyi bir sonuca götüreceğini de çoğu kadın bilmemektedir.

Vücutta bulunan istenmeyen bölgesel yağlar alınarak kök hücrelere ayrıştırılıp sağlıklı ve doğal bir madde üreterek göğse enjekte edilerek göğüs yağ enjeksiyonu operasyonu gerçekleştirilir. Hem istenmeyen ve sorun olarak görülen yağlardan kurtulmak hem de istenen göğüs profiline ulaşılması sağlanmaktadır.

Birçok yağ transferinden farkı da tam da bu noktada ortaya çıkmaktadır. Ancak bu operasyonun konusunda uzman bir hekim tarafından ve hijyenik koşullar altında gerçekleştirilmesi büyük önem arz etmektedir. Bu operasyonun son yıllarda sıklıkla tercih edilmesindeki sebeplerden bir tanesi de kesi olmadan kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor oluşudur.

Göğüslerde büyük bir orantısızlık bulunmuyor ise operasyon ile istenilen hedefe ulaşılması mümkündür. Ancak eğer büyük bir oranda sarkma meydana gelmiş ise bu durumda ayrıca bir de örümcek ağı estetiğinden destek alınarak göğüsler istenilen oranda dikleştirilebilir. Bu estetikte de yine kesi olmayacağından hasta daha kolay bir iyileşme süreci geçirecektir.

Meme Yağ Enjeksiyonunun Faydaları

Hiçbir kadın belirli bir yaş olgunluğuna erişip, evlilik ve çocuk sahibi olma gibi süreçlerden geçene kadar vücut yapısındaki değişikliği tahmin edemez. Bu durum ancak yaşanılarak öğrenilen gerçekler arasında yer alır.

Henüz 18’inde bulunan genç bir kadın ile 48 inde bulunan orta yaşlı bir kadın fiziki açıdan aynı görünüme sahip olmayacaktır. Ancak burada istisnaları da hariç tutmakta yarar bulunmaktadır. Gerek ilerleyen yaş, gerek yaşantı ve genetik yapı fiziki özelliklerimizi büyük ölçüde etkilemektedir. Evlenip bir çocuk sahibi olan bir kadın ile üç çocuğa sahip olan bir kadın arasında dahi fiziki açıdan büyük farklılıkların bulunduğuna şahit olursunuz.

Fiziki olarak gerçekleşen bu yıpranmalardan, gelişen tıp sayesinde kolaylıkla kurtulmak ise artık günümüzde çok daha kolay hale gelmiş durumdadır. Göğüs yağ enjeksiyonu ile hayatına yeni bir boyut kazandıran birçok kadın bulunur. Peki, göğüs yağ enjeksiyonunun faydaları nelerdir? Biraz da bu husus hakkında bilgi sahibi olmakta fayda vardır.


 • Her şeyden önce operasyon geçirdiğiniz kimse tarafından anlaşılmaz, kesik ve çizgi gibi izler oluşmaz,
 • Bölgesel yağlanma problemine çözüm sağlarken bir yandan göğüs estetiği de gerçekleştirilir,
 • Daha canlı ve diri bir görünüm sağlanır, Oldukça kısa bir süre içerisinde hasta normal hayatına dönebilir, kolaylıkla iyileşme sağlanır,
 • Operasyon neticesinde hastanede yatmak gibi durumunuz bulunmaz,
 • Göğüs büyütme operasyonu olarak en doğal ve sağlıklı yöntemdir,
 • Doğal olması sebebi ile his kaybı oluşturmaz,
 • Kesi bulunan bir operasyon olmaması sebebi ile herhangi bir risk oluşturmaz.

Son yıllarda göğüs estetiği denilince ilk akla gelen operasyon yağ enjeksiyonu olmaktadır. Birçok kadın arasında sohbet konusu olan bu estetik şekli özellikle bölgesel yağ probleminden şikâyet eden kadınlar tarafından daha sıklıkla gerçekleştirilmektedir.

100'den Fazla Göğüs Yağ Enjeksiyonu İncelemesi

Daha önce Milano Clinic’te göğüs yağ enjeksiyonu  ameliyatı olan sevgili misafirlerimizin yorumlarına bir göz atın.

Naruto Super Z
Naruto Super Z
2022-10-10
I’ve wanted to do a nose job in turkiye for a long time already, after a long research my decision fell on milano clinic in istanbul. One week after my successful rhinoplasty i am able to tell that each of their employees are being very friendly and helpful to me. I had not one bad experience, furthermore I always were able to contact my patient coordinators seyda and berk over the entire day, whenever i needed help or had any questions. Overall i had a great experience and would recommend milano clinic to everyone who would love to get a rhinoplasty.🥰❤️❤️
Morena Santos
Morena Santos
2022-09-27
Mi sono operata da qualche giorno , quindi si vede poco perché sono ancora gonfia ma posso dire che quel poco che vedo mi piace. Ho fatto una mastopessi più protesi . Sono molto contenta vi aggiornerò più avanti di come sarà il risultato finale . Vi posso dire che mi sono trovata bene sopratutto con Samb che è stato sempre disponibile per me . Ho fatto L intervento con dottore Ömer Faruk . ❤️ Grazieeeee
Siti Cangülec
Siti Cangülec
2022-09-14
I only had positive experiences with Milano clinic. From the beginning throughout the process Seyda my coordinator always helped me and replied to me quickly when I had a question or any other problems. My doctor was very very nice and always positiv and optimistic. Thank you Seyda, because of your great help we came to Turkey you made it possible for us with your perfect guidance. I also wanna thank my amazing and nice nurses Sakina, Nuray and Duygu who where very nice and helpful as well.
Özle Çağla Duran
Özle Çağla Duran
2022-09-10
Geçen yıl geçirdiğim göğüs büyütme operasyonundan çok memnun kaldım. Doktorum ve diğer kişiler çok ilgiliydi düzenli olarak dolgu ve botoks işlemleri içinde gidiyorum teşekkürler milano klinik 🙏🏻
Ilir Polo
Ilir Polo
2022-09-02
Bin sehr zufrieden mit der Klinik an die läute die skeptisch sind eine OP zu machen zögert nicht macht es.Ich selbst war sehr überrascht habe eine gynäkomastie OP gehabt mit Vollnarkose habe nichts mitbekommen und das beste nach der OP habe ich überhaupt keine Schmerzen gehabt . Mein Zimmer war sehr schön also über Service brauch ich nicht reden einfach Top die haben sich sehr gut um die Patienten gekümmert bin sehr überrascht gewesen übrigens mein Ergebnis genau so wie ich es mir vorgestellt haben . Ich würde jeden die Klinik empfehlen einfach top danke Milano Klinik ihr seits die besten macht’s weiter so 👍
Patrik Behrami
Patrik Behrami
2022-08-25
I recently had a hair transplant at Milano Klinik, the whole procedure was very professional from start to finish, they were all very polite and professional. I love the results.
Emily Mecava
Emily Mecava
2022-08-25
I was not happy with my face structure until I got rhinoplast at this clinic. I feel like they made a miracle happen on my face. Thank you for your hardwork
Annie Evangelou
Annie Evangelou
2022-08-25
I cannot fault Milano Klinik, from the initial consultation to the actual surgery and post surgery appointments, I was made to feel relaxed and confident about everything.
Katarina Buzić
Katarina Buzić
2022-08-25
My brazilian butt surgery came back to me with the best results! Im glad I chose this clinic for this amazing surgery. Thank you very much
Elizabeth Lark
Elizabeth Lark
2022-08-25
I had a breast lift and reduction by Milano Klinik late last year, I never could have imagined the results that they have been able to achieve, my only regret is that I didn't have the operation sooner!

Türkiye'de Göğüs Yağ Enjeksiyonu Yorumlarını İzleyin!

Göğüs Yağ Enjeksiyonu Hakkında Sorularınız mı var?

Tıp Uzmanlarımız Meme Ameliyatınızla ilgili tüm sorularınızı cevaplayacaktır.

Milano Klinik

Tıbbi Danışman

Milano Klinik

Tıbbi Danışman

Meme Yağ Enjeksiyonu İle Göğüs Büyütme

Göğüslerinin boyutlarından şikâyetçi olan kadınların büyük bir bölümü, uygulaması son derece kolay ve sonucu oldukça başarılı olan göğüs yağ enjeksiyonu ile göğüs büyütme estetiğini tercih etmektedir. Göğüs boyutlarında ciddi anlamda canlılık, dirilik, büyüme ve doğal bir görünüm kazandıran bu operasyon günümüzde en çok tercih edilen göğüs büyütme işlemi olarak ortaya çıkmaktadır.

Daha önceki yıllarda sıklıkla tercih edilen silikon implantların yerini göğüs yağ enjeksiyonu almaya başlamıştır. Daha güzel ve hoş bir görünüme sahip olmak isteyen kadınlar bu yeni yöntemi daha fazla tercih etmektedirler. Göğüs büyütme ameliyatını gereksiz gören kadın sayısının çok fazla değildir. Sonuç itibarı ile kültür seviyesi olarak daha yüksek bir toplumda yer alan, çalışma hayatı içerisinde olan her kadın hem daha sağlıklı hem de daha güzel olabilmek adına bu tip bir operasyona “hayır” dememektedir.

Göğüs Büyütme Ameliyatı Neden Yapılır?

Bir kadın eğer vücut yapısında ve fiziki durumunda bir değişiklik yapılmasını istiyor ise birçok sebep bulabilir. Ancak bazı durumlarda sebep bulunmasına gerek yoktur. Çünkü sebep kendiliğinden ortaya çıkmaktadır.

Kadınlar, erkeklere oranla ameliyat ve estetik gibi hususlarda daha cesur olmaktadırlar. Bu cesaretleri sayesinde kolaylıkla operasyon geçiren ve fiziki özellikleri üzerinde büyük değişiklikler meydana getiren birçok kadına rastlamak mümkündür.

Fazlası ile göz önünde bulunan, medyatik, çalışma hayatı içinde olan, üst düzey bir kariyere sahip olan kadınlarda bu durum normal bir hayat süren kadınlara göre daha fazla olmaktadır. Estetik günümüzde birçok kişi tarafından lüks olarak görülmektedir. Lüksten ziyade bunun bir kadın için ihtiyaç olduğunu düşünen kesim ise çok daha az sayıdadır.

Meme Büyütme Ameliyatı Sebepleri

Göğüs büyütme ameliyatı hangi sebeplerle yapılır? Bu sebepleri bir kaç madde halinde sıralamak doğru olacaktır.

 • Göğüs boyutlarından memnun kalınmaması,
 • Vücut hatlarına göre göğüslerin boyutlarının oldukça orantısız olması,
 • Hamilelik gibi dönemlerde hacim kaybına uğrayan göğüslere hacim katılmak istenmesi,
 • Emzirme dönemleri sonrasındaki sarkma ve deformelerin düzeltilmesi,
 • Her iki göğüs arasında gözle görülür bir orantısızlık bulunması,
 • Göğüs kanseri neticesinde göğüs kaybı, doğuştan göğüs bulunması gibi hastalıklar,
 • Daha önce implant şeklinde gerçekleştirilen operasyon neticesinde bu implantların değiştirilmesi gereken durumlarda,
 • Kolay ve pratik bir işlem olması gibi sebepler ile göğüs yağ enjeksiyonu ile göğüs büyütme operasyonu gerçekleştirilmektedir.

Ciddi bir operasyon geçirmiş, moral olarak oldukça kötü duruma gelmiş olan kadınlarda moral ve motivasyonun sağlanması amacı ile özellikle tavsiye edilen bir operasyon olduğunu söylemek mümkündür.

Çevrenizde göğüs kanseri ile savaşan ve bu durumdan göğsünü kaybederek çıkan kadınlar bulunuyor ise bu operasyonu kendisi ile paylaşmanız doğru olacaktır. Kadınların aralarında sıklıkla sohbet konusu olan bu estetiğin özellikle bu tip durumlarda uygulanıyor olması büyük bir moral olmaktadır.

Meme Büyütme Ameliyatı İle Daha Orantılı Vücutlar

Göğüs büyütme ameliyatı ile daha orantılı vücutlara sahip olabilmeniz mümkündür. Özellikle günümüzde trend haline gelmiş olan yağ enjeksiyonu ile göğüs büyütme operasyonu hakkında bilgi sahibi olmak, uygulama kolaylığı ve faydalarını öğrendikten sonra operasyon hakkında daha geniş kapsamlı bir bilgiye sahip olabileceksiniz. Göğüs yapınız orantısız ise, kalça ve göğüs orantınız yeterli düzeyde değil ise gelin siz de bu kolay operasyon sayesinde istediğiniz mükemmel vücut hatlarına sahip olabilirsiniz.

Kimler Meme Büyütme Ameliyatı Olabilir?

Her türlü estetik ameliyatta olduğu gibi bu yöntemden yararlanamayacak kadınlarımızın da olabileceği bilinmelidir. Şimdi kimlerin yağ transferi ile göğüs büyütme yaptırabileceğine göz atalım.

 • Göğüslerde yüksek oranda sarkıklık bulunmayanlar,
 • Göğüslerinde daha canlı ve dolgun bir görünüm sağlamak isteyenler,
 • 1 veya 2 cup büyüme olmasını isteyenler,
 • Ameliyat izi olmadan estetik olmak isteyenler,
 • Bölgesel yağlarından kurtulmak isteyenler,
 • Silikon ve benzeri maddeler ile göğüs ana yapısına zarar vermek istemeyenler,
 • Kolay, sorunsuz ve acısız bir iyileşme isteyenler göğüs yağ enjeksiyonu uygulaması ile göğüs büyütme operasyonu yaptırabileceklerdir.

Sıkça Sorulan Sorular

Özellikle istenmeyen yağlar, yani bölgesel yağlanmaya sebep olan ve hastanın kendi dokusundan kaynaklanan bu yağların işlevlerinin artırılması neticesinde gerçekleştirilen bir operasyon olması sebebi ile güvenli bir işlemdir.
Dolgun ve doğal bir görünümün yanı sıra göğüslerinde sarkma meydana gelmiş olan kadınların büyük bir bölümü aynı anda örümcek ağı tekniğini de uygulamak isterler. Yağ transferi işlemi gerçekleştirilmeden önce örümcek ağı tekniği uygulanarak transferin gerçekleştirilmesi halinde hem daha dolgun ve doğal hem de sarkma problemi ortadan kaldırılmış olur.
Öncelikle güzelleşmek ve daha hoş bir görünüme sahip olmak, estetik operasyon geçirmek istiyorsak bir maliyete katlanmak durumunda olduğumuzu bilmek gerekir. Fiyat konusunda daha net ve detaylı bilgi için WhatsApp'tan bize ulaşarak fiyat bilgisi öğrenmeniz mümkündür.
Öncelikle şunu söyleyebiliriz ki, konu tamamen sizsiniz, kararı da yine sizlerin vermesi en doğrusu olacaktır. Burada önemli olan net bir karar vermek ve yapılacak olan operasyon neticesinde pişmanlık duymamaktır. Her iki yöntem ile de göğüs büyütme işlemi yapılmaktadır. Ancak göğüs yağ enjeksiyonu daha sıklıkla tercih edilen ve uygulama neticesinde çok daha kolay iyileşme sağlanan, doğal bir görünüm kazanmak isteyenlerin yaptırdığı bir estetik şeklidir.
Doğal, dolgun, kesik ve ameliyat izi gibi görünümler oluşturmadan kısa sürede hastanın ayağa kalkıp, rutin hayatına devam edebildiği bir yöntem olması sebebi ile adından sıklıkla söz ettiren ve gündem oluşturan bir tekniktir.

2 Responses

 1. Merhabalar bacak iç kısımlarında ve karın bölgemde yağlar oldukça fazla bu bölgedeki yağlar alınır meme bölgesine nakledilebilir mi ?

  1. Merhabalar sizlere daha detaylı bilgi verebilmemiz için 0090 505 044 41 30 numaralı hattan bizlere ulaşabilirsiniz. Sağlıklı Günler Dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir