Göğüs Dikleştirme Estetiği

Milano Klinik ile Göğüs Dikleştirme, Yeniden Boyutlandırın!

"Tüm Resimler Gerçek Milano Klinik Misafirlerini Temsil Eder"

Ücretsiz Konsültasyon

Meme Dikleştirme

Göğüslerde deformasyon ve sarkma gibi durumlar kadınları oldukça rahatsız eder. Özellikle de dokusunda yeteri kadar kas içermeyen göğüsler aynı zamanda doğum, sık kilo alıp verme, yer çekimi ve emzirme gibi faktörlerden ötürü zamanla dik görünümünü kaybeder. Bu tür durumlarda meme dikleştirme estetiği yapılarak estetik açıdan daha güzel bir görünüme sahip olunabilir.

Göğüsler yaşa bağlı olarak yer çekiminin de etkisiyle zamanla elastikiyetini kaybetmektedir. Bu durum sarkmalara neden olur. Sarkan göğüsler ameliyat dışı yöntemlerle dikleştirilmeye çalışılsa da bu durum kalıcı olmaz. Kadınlar bu süreçte göğüslerine bakarak bu operasyona ihtiyacı olup olmadığını da anlayabilir. Göğüs uçları, eğer göğüs katlantı çizgisinin üstünde ise sorun yoktur. Bu durumun tam tersinin yaşanması halinde meme sarkıklığından söz edilebilir.

Ücretsiz Konsültasyon

Telefon

Meme Dikleştirme Ameliyat Karnesi

Meme Dikleştirme Estetiği

Göğüs dikleştirme operasyonu, vücut ölçüsüyle uyumlu olan göğüslerin elde edilmesi amacıyla yapılır. Bu kapsamda göğüs dikleştirme ameliyatı oldukça güzel sonuçlar verir.

Sadece uzman plastik cerrahlar tarafından uygulanan bu operasyonda ilk olarak göğüslerin yapısı ve şekli incelenir. Daha sonra göğüslerdeki fark tespit edilir. Eğer asimetri sorunu var ise gerekli tetkikler yapılarak ameliyat kararı alınabilir.

Normal şartlarda kadınların her iki göğsü birbirinden farklıdır. Ancak sarkıklık oranının net olarak tespit edilmesi için göğüs alt çizgisi üzerinden kontrol yapılır. Göğüs çizgisinden göğüs başının ne kadar aşağıda olduğu belirlendikten sonra hastalara bilgi verilir.

Meme Sarkmasının Nedenleri

Göğüs sarkması en çok yaş faktörüyle ilgilidir. Yaşın ilerlemesi aynı zamanda hormonal değişimlere neden olduğu içi göğüs dokusunda da azalmaya sebep olur. Göğüsler bu değişimlerle beraber zamanla boşalmaya başlar. Sonuç olarak sarkma durumları ortaya çıkar.

Emzirme dönemi ve gebelik süreci de göğüslerin sarkmasında etkilidir. Çünkü göğüslerdeki süt kanallarının dolduktan sonra boşalması, göğüslerde deforme yaşanmasına sebep olur. Elbette yer çekimi de bu süreci etkiler. Doğal etkilerden olan yer çekimi, zamanla göğüslerin aşağı doğru sarkmasına sebebiyet verir.

Bazı kadınların erken yaşta göğüs sarkmasıyla karşılaştığı bilinmektedir. Bunun asıl nedeni genetik faktörlerdir. Göğüsleri taşıyan ve dik durmasını sağlayan dokuların zayıflaması da erken yaşta göğüs sarkmasını tetiklemektedir.

100'den Fazla Meme Dikleştirme İncelemesi

Daha önce Milano Clinic’te meme dikleştirme ameliyatı olan sevgili misafirlerimizin yorumlarına bir göz atın.

Naruto Super Z
Naruto Super Z
2022-10-10
I’ve wanted to do a nose job in turkiye for a long time already, after a long research my decision fell on milano clinic in istanbul. One week after my successful rhinoplasty i am able to tell that each of their employees are being very friendly and helpful to me. I had not one bad experience, furthermore I always were able to contact my patient coordinators seyda and berk over the entire day, whenever i needed help or had any questions. Overall i had a great experience and would recommend milano clinic to everyone who would love to get a rhinoplasty.🥰❤️❤️
Morena Santos
Morena Santos
2022-09-27
Mi sono operata da qualche giorno , quindi si vede poco perché sono ancora gonfia ma posso dire che quel poco che vedo mi piace. Ho fatto una mastopessi più protesi . Sono molto contenta vi aggiornerò più avanti di come sarà il risultato finale . Vi posso dire che mi sono trovata bene sopratutto con Samb che è stato sempre disponibile per me . Ho fatto L intervento con dottore Ömer Faruk . ❤️ Grazieeeee
Siti Cangülec
Siti Cangülec
2022-09-14
I only had positive experiences with Milano clinic. From the beginning throughout the process Seyda my coordinator always helped me and replied to me quickly when I had a question or any other problems. My doctor was very very nice and always positiv and optimistic. Thank you Seyda, because of your great help we came to Turkey you made it possible for us with your perfect guidance. I also wanna thank my amazing and nice nurses Sakina, Nuray and Duygu who where very nice and helpful as well.
Özle Çağla Duran
Özle Çağla Duran
2022-09-10
Geçen yıl geçirdiğim göğüs büyütme operasyonundan çok memnun kaldım. Doktorum ve diğer kişiler çok ilgiliydi düzenli olarak dolgu ve botoks işlemleri içinde gidiyorum teşekkürler milano klinik 🙏🏻
Ilir Polo
Ilir Polo
2022-09-02
Bin sehr zufrieden mit der Klinik an die läute die skeptisch sind eine OP zu machen zögert nicht macht es.Ich selbst war sehr überrascht habe eine gynäkomastie OP gehabt mit Vollnarkose habe nichts mitbekommen und das beste nach der OP habe ich überhaupt keine Schmerzen gehabt . Mein Zimmer war sehr schön also über Service brauch ich nicht reden einfach Top die haben sich sehr gut um die Patienten gekümmert bin sehr überrascht gewesen übrigens mein Ergebnis genau so wie ich es mir vorgestellt haben . Ich würde jeden die Klinik empfehlen einfach top danke Milano Klinik ihr seits die besten macht’s weiter so 👍
Patrik Behrami
Patrik Behrami
2022-08-25
I recently had a hair transplant at Milano Klinik, the whole procedure was very professional from start to finish, they were all very polite and professional. I love the results.
Emily Mecava
Emily Mecava
2022-08-25
I was not happy with my face structure until I got rhinoplast at this clinic. I feel like they made a miracle happen on my face. Thank you for your hardwork
Annie Evangelou
Annie Evangelou
2022-08-25
I cannot fault Milano Klinik, from the initial consultation to the actual surgery and post surgery appointments, I was made to feel relaxed and confident about everything.
Katarina Buzić
Katarina Buzić
2022-08-25
My brazilian butt surgery came back to me with the best results! Im glad I chose this clinic for this amazing surgery. Thank you very much
Elizabeth Lark
Elizabeth Lark
2022-08-25
I had a breast lift and reduction by Milano Klinik late last year, I never could have imagined the results that they have been able to achieve, my only regret is that I didn't have the operation sooner!

Türkiye'de Meme Dikleştirme Yorumlarını İzleyin!

Meme Dikleştirme Hakkında Sorularınız mı var?

Tıp Uzmanlarımız Meme Ameliyatınızla ilgili tüm sorularınızı cevaplayacaktır.

Milano Klinik

Tıbbi Danışman

Milano Klinik

Tıbbi Danışman

Memedeki Sarkmanın Derecesi Önemli mi?

Göğüslerdeki sarkmalar sınıflandırılmıştır. Genel olarak göğüs başı, göğüs alt çizgisinin daha aşağısında bulunuyorsa ya da göğüs altı kıvrımının hizasında ise göğüste sarkma var demektir. Mevcut sarkıklığın göğüs altı çizgisinde ya da yakınında ise birinci dereceden sarkma vardır. Buna aynı zamanda hafif sarkma adı verilir. Böyle bir sarkmada areola çevresinden bir doku alınır ve göğüs dikleştirme işlemine başlanır.

Göğüs başının, göğüs altı çizgisinden 1 veya 3 cm aşağıda olması, ikinci dereceden yani orta sarkıklığın habercisidir. Bu tür durumlarda da fazla deri çıkarılır ve göğüs dikleştirme estetiği yapılır. Ayrıca areola çevresine bir kesi atılacağı için göğüs altına doğru inen bir kesi de atılmaktadır. Son olarak göğüs ucunun göğüs altı çizgisinden 3 cm aşağıda olması durumunda ileri derece sarkmanın olduğu anlaşılır.

Üçüncü dereceden göğüs sarkmasında ters ‘T’ şeklinde mastopeksi uygulanır. Göğüs altında da yatay bir izin kalmasına neden olan bu işlem sonrasında göğüs sarkıklığı giderilebilmektedir. Genelde yuvarlak bir koni şekli verilir.

Meme Dikleştirme Ameliyatı Hazırlık Süreci

Her estetik operasyondan önce dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Ayrıca cerrahlar bu süreçte hastaya beklentilerini de sormak durumundadır. İşlemden önce ailede kanser ve buna benzer hastalıkların olup olmadığı araştırılır. Hastaların ilaç kullanımları, alkol ve sigara alışkanlıkları ve sistemik bir hastalığın olup olmadığına da bakılır. Hastalar da göğüs dikleştirme ameliyatı öncesinde cerraha işlemden önceki ve sonraki süreci mutlaka danışmalıdır. Genelde lokal anestezi yöntemiyle yapılan bu ameliyat ortalama 2 saat sürmektedir.

Göğüslerin muayenesi yapılırken ilk olarak sarkıklık miktarına bakılır. Ayrıca göğüslerin büyüklüğü de bu süreçte kontrol edilir. Tüm bu durumlar dikkate alınarak dikleştirme işleminde kullanılacak olan teknik belirlenir. Göğüslerdeki sarkma oranının fazla olması, işlemden sonra göğüslerde kalacak olan izin fazla olması demektir. Bu nedenle kesi izlerini sorun yapmayacak kişilerin göğüs dikleştirme estetiğine başvurması gerekir.

Sarkıklık ve gevşeklik oranı hafif dereceli göğüslerde, göğüs çevresindeki halkadan fazlalık olan kısım çıkarılır. Daha sonra göğüs başı da olması gereken yere alınır. Bu süreçte göğüs başı çevresinde halka şeklinde iz kalır.

Sarkıklık ve gevşeklik seviyesi orta ve ileri derecede olan göğüslerde ise göğüs başındaki fazlalık deri halka şeklinde kesilir ve çıkarılır. Alt kısımdan da göğüs dokusu toparlanır. Daha sonra kesi yerleri kapatılır. Bu işlemde göğüs başında iz kalmaktadır.

Meme Dikleştirme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Göğüs ve göğüs dikleştirme ameliyatında sarkık olan dokunun yeniden şekillendirilmesi amaçlanır. Bu süreçte fazlalık olan deri çıkarılır ve göğüs ucu da olması gereken bölgeye taşınır. Genel anestezi altında da uygulanan bu işlem ortalama 2 saat sürmektedir. Sarkıklığın derecesine göre farklı tetkiklerden de yararlanılabilir.

Operasyondan sonra göğüste iz kalır. Ayrıca göğüs ucunda bulunan ve areola olarak adlandırılan renkli alan etrafına kesi atılabilir. Ya da bu kesiye başvurmadan göğüs ucundan aşağı doğru kesiler uzatılabilir. Gevşemiş ve sarkmış olan göğüslere tek başına protez uygulanması, göğüslerde yeteri kadar dikleştirmeyi sağlamadığı için deri fazlalıkları alınarak göğüs dikleştirme yapılabilmektedir.

Meme Dikleştirme Ameliyatı Sonrası

Ameliyattan sonra gövde kısmına bandaj sarılmaktadır. Ayrıca hastalara korse giydirilmektedir. Anestezi etkisinden sonra hafif ağrılar hissedilebilir. Ancak bu ağrıları dindirmek amacıyla cerrah tarafından ağrı kesici ilaçlar yazılır. Öte yandan göğüs dokusunda sertleşme, uyuşukluk, morarma ve buna benzer durumların yaşanabileceği de unutulmamalıdır. Ancak birkaç hafta sonra bu durumların tamamı ortadan kalkacaktır.

Genelde rahat geçen göğüs dikleştirme ameliyatı sonrasında protez bırakılan hastalarda, kol hareketlerinde birkaç gün kısıtlanma olabilir. Ayrıca pansuman sürecinde sporcu sütyeni kullanılmaktadır. 2 ay kadar kullanılan sporcu sütyeninden sonra hasta normal sütyenler kullanabilir. Kesi bölgesine atılan dikişler ise 15. gün alınmaktadır. Hastalar doktorun izniyle beraber 1 hafta sonra işe dönebilir. Ayrıca 3 ay herhangi bir ağır spor aktivitesi yapılmamalıdır. Ek olarak gebelik ve emzirme gibi durumların yaşanmasında da sarkıklar tekrar ortaya çıkabilir. Bu nedenle ameliyattan önce ihtiyacınız olan tüm bilgilere ulaşmanız önemlidir.

Ameliyat sonrasındaki ilk hafta gözlemlenen değişiklikler aşağıdaki gibidir:

 • Göğüs dikleştirme estetiğinden sonraki gün ayağa kalkıp dolaşılabilir.
 • Üçüncü günden sonra daha rahat hareket edilebilir.
 • Ağırlık kaldırmak, aşırı eğilmek ya da gerinmek gibi aktivitelerden uzak durulmalıdır.
 • Göğüs bölgesine bir süre baskı uygulanmamalıdır.
 • Ameliyattan sonra takılan drenler, ikinci gün çıkarılmaktadır.

İlk 3 gün göğüslerde sertlik ve ağrı hissedilebilir. Tamamen geçici olan bu süreç, doktor kontrolüyle beraber ortadan kaldırılacaktır.

İşlemden sonraki 2. ve 6. hafta arasında aşırı aktivitelerden uzak durmak kaydıyla gündelik yaşama dönülebilir. Ayrıca ilk 3 hafta göğüslerin dikkatli bir şekilde korunması gerekir. Buna ek olarak ameliyattan sonraki ilk 15 gün cinsel ilişkiden uzak durulmalıdır. Yine 15 güne kadar göğüs dokusunu destekleyen sporcu sütyeni kullanılmalıdır. Göğüs ucunda yaşanabilecek his kayıpları da ilk hafta sonunda eski halini alacaktır.

Meme Dikleştirme Sonrasında Gündelik Yaşam

Hastaların ağır işlerde çalışması halinde 3 ay kadar istirahat edilmelidir. Buna ek olarak göğüs dikleştirme ameliyatı sonucu hastalar için kalıcı olmayabilir. Ancak göğüsler yakalanan formu uzun süre koruyabilmektedir. Fakat yaşın ilerlemesi başta olmak üzere emzirme, kilo alıp verme, gebelik ve yer çekimi nedeniyle dikleştirme operasyonundan sonra yeniden sarkmalar meydana gelebilir. Tüm bu süreçler, operasyonun uzun süreli etkisini koruyamadığını göstermektedir. Yine de yukarıda sıralanan faktörler ne kadar geç yaşanırsa, işlemin sonuçları da o kadar kalıcı olacaktır.

Meme Dikleştirme Sonrasında Gündelik Yaşam

Günümüzdeki her operasyondan sonra bazı komplikasyonlar gelişebilir. Elbette estetik operasyonlar genelde başarılıdır ancak bazı riskleri beraberinde getirir. Cerrahlar oluşabilecek kanama ve enfeksiyon durumlarında mutlaka bilgilendirilmelidir. Yapılacak müdahaleler ile sorunlar kontrol altına alınabilir. Bunlarla beraber göğüs dikleştirme ameliyatı komplikasyonları; geç yara iyileşmesi, göğüslerde sertlik, emzirme sorunları, alerjik durumlar ve asimetri gibi sorunları beraberinde getirebilir.

Emzirme Riski:

İşlemden sonra süt kanallarının zarar görmemesi, bayanlarda emzirme sorununa neden olmaz. Sarkıklık durumu yüksek olan göğüslerde göğüs başı yer değiştireceği için süt kanalları bu durumdan etkilenebilir. Haliyle emzirme riski de ortaya çıkabilir.

Göğüs Hastalıkları:

Ameliyat süreciyle herhangi bir ilgisi olmayan göğüs hastalıklarıyla beraber göğüs kanseri oluşma riski de vardır. Bu nedenle hastaların düzenli bir şekilde göğüs kontrolünü yaptırması her zaman önemlidir. Ayrıca göğüs dikleştirme estetiği herhangi bir kanser riski taşımamaktadır. Ancak genetik faktörlerden kaynaklı ailesinde göğüs kanseri olan bir bireyin bu tür kontrolleri zamanında yaptırmasında yarar var.

Alerjik Durumlar:

Göğüs dikleştirmenin ardından kullanılan dikiş malzemeleri, flaster ve pomat gibi ürünlerden dolayı bazı hastalarda alerjik durumlar ortaya çıkabilmektedir.

Yaraların Geç İyileşmesi:

Ameliyatlı hastaların göğüs başında veya göğüs derisindeki yaraların geç iyileşmesi gibi durumlar yaşanabilmektedir. Bu yüzden pansuman sürecinde hastanın ihtiyacı olan tüm işlemler yapılmalıdır. Ayrıca aşırı sigara tüketimi de yaraların geç iyileşmesinde etkilidir. Sigara tüketimi ameliyat sürecinden önceki 15 güne kadar bırakılmalıdır.

Göğüslerde Sertlik:

Göğüs içinde yer alan yağ nekrozu nedeniyle meydana gelen sertlikten dolayı göğüslerde sertlik oluşabilir.

Göğüs dikleştirme ameliyatı sonrasında enfeksiyon ve kanama riski de bulunmaktadır. Ciddi bir kanamanın ortaya çıkma olasılığı elbette azdır. Bu kanamalar genelde göğsün bir köşesinde biriken kanlarla ortaya çıkmaktadır. Cerrahlar bu tür durumlarda kanamayı durdurmak için yeniden ameliyathaneyi kullanabilir. İşlemden yaklaşık 5 gün sonra göğüs çevresinde tek taraflı bir şişlik yaşanıyorsa, bu durum enfeksiyon habercisidir. Söz konusu enfeksiyonun temizlenmesi gerektiğinden, hastalara antibiyotik reçete edilmektedir.

Enfeksiyon ve kanama riskiyle beraber cilt kaybı da görülebilmektedir. Nadir olan bu komplikasyon, işlem sonrasında görülmektedir. Göğüs derisinin siyah bir renge dönüşmesi ve uzun süre pansuman gerektirmesi, cilt kaybının varlığını gösterebilir. Ayrıca ölü cildin bu süreçte hızlı bir şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Tüm bu süreçlerin aslında ameliyattan sonraki ilk 1 hafta içinde gerçekleşebileceği unutulmamalıdır.

Meme Dikleştirme Ameliyatından Sonra Tekrar Sarkma Olur mu?

Ameliyatın ardından meydana gelebilecek kilo değişimleri ile beraber gebelik durumları sarkmaları beraberinde getirebilir. Bu nedenle göğüs kaldırma işleminin genelde çocuk yapmayı planlamayan ve vücut ağırlığı dengeli olanların yapmasında yarar var.

Meme Dikleştirme Ameliyatı Sonrasındaki İzler Kalıcı mı?

İşlem sonrasında yalnızca göğüs protezi kullanılan hastalarda, göğüs altında 3,5 santimetrelik küçük bir iz kalacaktır. Bu iz göğsün altında kalacağı için hastaları genelde rahatsız etmeyecektir. Ancak göğüslerden deri alınacak olan hastaların göğüs başında T, L ya da I şeklinde iz kalmaktadır. Ayrıca göğüs başından aşağıya doğru inecek olan dik çizgilerin kısa sürede iyileştiği bilinir. Göğüs altındaki izler ise yandan ya da önden bakıldığında hemen fark edilmeyebilir.

Meme Dikleştirme ile Hangi Sorunlar Düzeltilemez?

Göğüs dikleştirme işleminde göğüslerin büyüklüğü değiştirilemez. Bununla beraber yuvarlak olan meme üst kısmında da ciddi değişiklikler yapılamaz. Ancak göğüslerin yuvarlak hatlara sahip olmasını isteyenler, operasyon öncesi cerrahlarla detaylı bir şekilde görüşmelidir. Bu görüşme sonrasında göğüs küçültme ya da göğüs büyütme operasyonlarından yararlanılacaktır. Ek olarak hastaların doku ve cilt kalitesi, göğüs dikleştirme sırasında değiştirilemez. Ameliyatın tek amacı, göğüslerin daha dik görünmesini sağlamaktır. Esnek cilde sahip olan hastalarda bir süre sonra yeniden sarkma olabileceği için uzun vadeli kalıcılık söz konusu olmayabilir.

Meme Dikleştirme Ameliyatı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

If patients see their large breasts as a problem as surgical procedures should be applied. This operation is for people that feel uncomfortable about their chest. Those who experience pain in the shoulders, neck, and back areas may prefer breast reduction surgery. Downward sagging breasts and those with enlargement on the skin are also among the candidates for this operation. The expansion of the areolar around the nipples due to the enlargement of the skin surface also indicates that the operation is possible.
The patient should have realistic expectations about this operation. Patients should tell these expectations to their surgeon. According to the patient's expectations, the surgeon will recommend the ideal breast size. It is also important to transfer the number of the bra the patients want to use after the breasts have shrunk. After the breast size is determined and the necessary examinations are made, the operation process will start.
One of the most important things in breast reduction is that the patient should be physically healthy. Before the surgery, the use of cigarettes, alcohol, medications, the patient's allergies, and general health status will be checked. The most important thing to look at is that the family should not have a history of breast cancer. When performed for people with diabetes, how long the disease developed, how long it has continued and the type of diabetes should be taken into account. Important aspects that should be considered before the operation are chest infections and previous surgical interventions. Also, it is examined whether there is a painless mass under the arm and the chest. Therefore, each patient's chest ultrasonography is taken. In general, mammographic examinations are also required for patients aged 40 and over. Examinations will provide you with information about your family situation and whether you are eligible for this operation or not. Then, after checking your body size, breastfeeding functions will be examined to see whether there is any problem.
Patients wanting to get breast reduction surgery should first discuss all details with the surgeon. The information about the necessary examinations may differ due to the use of different techniques depending on the size of the breasts. The size and the location of the chest head will be determined. Then the photos will be taken before and after the operation to compare. In the preparation process for the operation, the surgeon will provide comprehensive information about the risks of the surgery. Liver function tests, blood group, EKK, chest x-ray, urea, blood sugar, hepatitis, hemogram, aPTT, PTT, and INR as well as the latest information about the process will be transferred to the patient on the day of the operation. No food or liquid should be consumed for at least 6 hours before the operation. Patients should be at the place where the procedure will be performed at least 1 hour before the operation. Before going into surgery, jewelry, watch and similar tools should be removed.
İşlemden sonra kesi bölgesinde hafif derecede ağrı hissedilebilir. Beklenen bir durum olan hafif ağrılar, ağrı kesicilerle anında kesilmektedir. Ayrıca hastanın birkaç hafta kadar spor yapmaması gerekir. Kolların da ağır aktivitelerde kullanılmamasında yarar var. Tüm bu süreçler iyileşme zamanını hızlandıracaktır.
Bu ameliyat hormonal ve genetik sebepler başta olmak üzere gebelik ya da aşırı kilo alıp vermeden kaynaklı meme sarkıklığı olan kişilere yapılmaktadır.
Göğüs dikleştirme operasyonundan çıkan hastalar genelde 1 hafta sonra gündelik yaşamına geri dönebilir. Ama ağır spor yapan ya da ağır bir işte çalışan hastaların minimum 3 ay kadar beklemesi gerekir. Çünkü bu süreçte bazı komplikasyonlar ortaya çıkabilir.
Bu ameliyat için öncelikle 18 yaşından büyük olmak gerekir. Ayrıca göğüsleri sarkık olan ve bu durumdan kaygılanan hastalar için uygundur.

23 Responses

  1. Tülay hanım fiyat bilgisi verilmemektedir yüzünüz gözükmeyecek şekilde göğüs bölgenizin fotoğraflarını 0505 044 41 30 whatsapp’dan gönderebilirseniz sizlere yardımcı olabilirim.

 1. Iyi Günler meme büyütme operasyonunun ücreti hakkında bilgi alabilirmiyim. Ve kac gün hastanede kalmam gerekiyor cünkü almanyada yasiyorum.

  1. Mervin Hanım operasyon 1 saat sürmektedir 1 gece hastanede kalmanız yeterlidir yüzünüz gözükmeyecek şekilde göğüs bölgenizin fotoğraflarını 0505 044 41 30 whatsapp’dan gönderebilirseniz sizlere yardımcı olabilirim.

  1. Birgül hanım 18 yaşından büyük olmanız gereklidir.Yüzünüz gözükmeyecek şekilde göğüs bölgenizin fotoğraflarını 0505 044 41 30 whatsapp’dan gönderebilirseniz sizlere yardımcı olabilirim.

 2. Iyigünler almanyadan yazıyorum göğüs diklestirme karın gerdirme ikisi bir tek ameliyatla oluyor mu aşırı kilolu değilim

  1. Acelya Hanım yüzünüz gözükmeyecek şekilde göğüs bölgenizin fotoğraflarını 0505 044 41 30 whatsapp’dan gönderebilirseniz sizlere yardımcı olabilirim.

  1. Esra Hanım yüzünüz gözükmeyecek şekilde göğüs bölgenizin fotoğraflarını 0505 044 41 30 whatsapp’dan gönderebilirseniz sizlere yardımcı olabilirim.

 3. göğüs büyütme istiyorum, fiyatlari ögrenebilirimiyim? ve kac gün istanbula kalmam gerektiginide. simdiki büyüklük 75 A, ve 75 C yaptirmak istiyorum. bell bir ölçüye göre yapılıyor mu

  1. Cansu Hanım cerrahi operasyon 1 saattir hastanede 1 gece yatacaksınız ertesi gün normal hayatınıza dönebilirsiniz. Yüzünüz gözükmeyecek şekilde göğüs bölgenizin fotoğraflarını 0505 044 41 30 whatsapp’dan gönderebilirseniz sizlere yardımcı olabilirim.

 4. Merhaba,
  ben almanyadan geliyorum, gögsümü diklestirmek istiyorum. Kac gün ayirmam gerek, fiyati nekadar tutabilir?

 5. Kiloluyum ve göğüslerim kiloma göre kücük ve çok sarkık. Doktorlar bağ dokumun çok zayıf olduğunu söylemişti.
  Ameliyat olduktan sonra zayiflarsam tekrar sarkma olurmu?

 6. Bir dogum sonrasi goguslerimde ciddi anlamda sarkma oldu. Kiloda verdim vermeyede devam ediyorum. Ileride baska cocuk yapmak istiyorum fakat goguslerimi hic begenmiyorum. Gogus diklestirme operasyonu olmam sakincalimi?

 7. Mehrabalar ben gögslerimi dikleştirmek istiyorum hata biraz küçültmekdecistiyorum fransadayim bir fiyat alabilirmiyim lutfen

  Iyi gunler

  1. Merhabalar nursel hanım bu konuda daha sağlıklı bilgi ve fiyat verebilmek adına 0090 505 044 41 30 numaralı hattan whatsapp yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz

 8. Selam benim göğüslerim biraz küçük, küçük olmasına rağmen sarkıklıkta mevcut bu işlem için ne yapabilirim ? Almanya’da yaşıyorum. 26.07 tarihinde istanbul’da olacağım

  1. Merhabalar Serra hanım dilediğiniz tarihe randevu oluşturabiliriz, Sizlere daha detaylı bilgi verebilmemiz için 0090 505 044 41 30 numaralı hattan bizlere ulaşabilirsiniz. Sağlıklı Günler Dileriz.

 9. Benim göğüslerim küçük Kilom ideal fakat göğüslerim biraz sarkık ben toparlamak gerdirmek istiyorum Fiat ne acaba

  1. Merhabalar Sümbül Hanım, Sizlere daha detaylı bilgi verebilmemiz için 0090 505 044 41 30 numaralı hattan bizlere ulaşabilirsiniz. Sağlıklı Günler Dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir