Genital Estetik Çeşitleri

Yüz ve vücut güzelliği kadar kadınlar için genital bölge estetik görüntüsü de oldukça önemlidir ve bunun içinde genital estetik çeşitleri bulunmaktadır. Günümüzde genital estetiğe karşı olan ilgi gün geçtikçe artmaktadır. Bireyin kendine olan güveni ve partneriyle sağlıklı bir ilişki kurması için genital bölge estetiğinin de güzel olması gerekmektedir.

Doğuştan veya sonradan oluşan sarkmalar , şekil bozuklukları gibi problemler kadının ilişkide kendine olan güvenini sarsmaktadır. Kadınlar kendilerini sürekli her anlamda iyi hissetmek isterler.

Kadınların genital bölgeleri ile ilgili yaptırdığı her operasyon vajina estetiği olarak adlandırılmaktadır. Oluşan bu durumlardan kurtulmak için kadınlar vajina estetiğine başvurmaktadır. Bunun sayesinde istedikleri görünüme kavuşurlar.

Genital Estetik Çeşitleri

Vajina Estetiği Nedir ?

Vajina estetiği yaptırmak isteyen kadınlar ne olduğu ve neleri kapsadığı konusunda merak içerisindedir. Genital bölgeye yapılan tüm operasyonlar vajina estetiğini kapsamaktadır. Vajina estetiği çoğunlukla kadının genital bölgesinde ki dış dudaklar ile ilgilidir.

Vajina estetiğine ihtiyaç duyulan tek durum doğuştan gelen vajina farklılıkları değildir. Bunun dışında doğumdan sonra oluşan deformeler yada yaşlılıktan dolayı oluşan deformeler kadınları oldukça rahatsız etmektedir. Bundan dolayı kadınlar kendilerini kötü hissedip vajinal estetiğe başvurmaktadırlar.

Vajina Estetiği Kimlere Uygulanır ?

Kadınların genital bölgesi tam anlamıyla kendini ergenlikte tamamladığından dolayı ergenlik çağına ulaşmış her kadına vajinal estetik uygulanmaktadır. Genital estetik çeşitleri sayesinde kadınlar istemediği görüntüden kurtulmuş olurlar.

Vajina Estetiği Neleri Kapsar ?

Vajina estetiği çoğunlukla dış dudak estetiğini kapsamaktadır. Bazı kadınlarda dış dudak fazla büyümez küçük kalır bazılarında ise fazla büyümüş ve dolgundur. Bundan rahatsız olan kadınlar genellikle dış dudağı küçültmek isterler. Dış dudağın büyük olması kadınların istediği kıyafeti giymekte zorlanması demektir. Örneğin yazın plajda bikini giymek isteyen bir kadın dış dudak görüntüsünün belli olmasından dolayı giyemez aynı görüntü pantolonda da oluşmaktadır.

Vajina Estetiği ile İlgili Merak Edilenler ?

En çok merak edilen konu evlenmiş kişilerin vajina estetiği yaptırıp yaptıramıcaklarıdır. Vajina estetiğinin cinsel hayatınıza hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Vajina estetiği sadece dış dudaklara uygulandığından dolayı evlenmemiş kişiler bile rahatlıkla yaptırabilirler.

Genital Estetik Çeşitleri

Genital estetik çeşitlerini inceleyecek olursak:

SARKMALARA ÖZEL:

Genital bölgede bulunan küçük dudakların sarkması doğuştan olabildiği gibi yaşlanmaya bağlı olarakta olabilmektedir. Bu durum estetik açıdan kötü göründüğünün yanı sıra ilişkide de sıkıntıya sebep olmaktadır.

Sarkık olan küçük dudakların vajen girişinde tıkanıklığa sebep olarak bir çok rahatsızlığa yol açabilir. Genital bölgesinde sarkma olan hastaların günlük yaşantısınıda etkilemektedir. Genital bölgeye yapılan estetik sonucunda hastanın hem psikolojik hemde fiziki olarak sıkıntıları azalmaktadır.

HAREKET VE KIYAFET SINIRLAMASI :

Küçük dudakların dışında yer alan labia major olarak adlandırdığımız büyük dudaklarda da sarkma meydana gelmektedir. Büyük dudakların ve mons pubis diye adlandırdığımız bölgenin yağ tabakasının kalın olmasından dolayı hasta kıyafet seçiminde çok fazla zorlanmaktadır.

Hastalar bu görünümden doalyı partnerine karşı utanç duyabilmektedir. Böyle bir duruma sıkıntı olan bölgeye liposuction yapılmaktadır. Böylelikle hastanın kıyafet ve hareket sıkıntısı ortadan kalkmış olur.

Liposuction , vücudunuzda hangi bölgede fazla yağ var ise o bölgedeki fazla yağların alındığı uygulamadır. Kilo artışı olmadığı sürece yetişkin insanlarda yağ hücrelerinin sayısı aynıdır. Doğal yollar ile verilemeyen bu kilolar psikolojik ve fiziksel sorunlar yaratmaktadır. Bundan dolayı liposuction yoluyla fazla yağlardan kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

DOĞUM SONRASI GENİŞLEMELER:

Doğum sırasında vajina da oluşan yırtıklar vajinanin genişlemesine sebebiyet vermektedir. Bundan dolayı ilişki sırasında çiftlerin haz alımı azalır.

İlişki sırasında vajinaya hava girmesi ve istenmeyen seslerin çıkması çiftlerin uyum sorunu yaşamasına sebep olur. Vajinoplasti olarak adlandırdığımız vajina daraltma operasyonu uygulanmaktadır.

KLİTORİS ESTETİĞİ:

Kadın genital bölgesinin ön kısmında bulunan klitoris dediğimiz bölge kadının uyarılmasını sağlamaktadır. Klitoris yapısının normalden büyük olması ve üstünde normalden fazla deri olması kişinin haz almasında ve estetik görüntüsünde sıkıntı yaratır. Yapılan estetik operasyon ile bu bölge estetik bir görünüme kavuşturulur.

KIZLIK ZARI DİKİMİ:

Günümüzde kadına şiddet hala devam ederken bekaret yüzünden çok fazla genç kız katledilmiştir. Bakireliğin sembolu olan kızlık zarı dikimi çok basit bir işlemdir. Bu küçük işlem ile çoğu kızların hayata tutunması ve olası katliamların önüne geçmesi sağlanabilmektedir.

Naruto Super Z
2022-10-10
I’ve wanted to do a nose job in turkiye for a long time already, after a long research my decision fell on milano clinic in istanbul. One week after my successful rhinoplasty i am able to tell that each of their employees are being very friendly and helpful to me. I had not one bad experience, furthermore I always were able to contact my patient coordinators seyda and berk over the entire day, whenever i needed help or had any questions. Overall i had a great experience and would recommend milano clinic to everyone who would love to get a rhinoplasty.🥰❤️❤️
Morena Santos
2022-09-27
Mi sono operata da qualche giorno , quindi si vede poco perché sono ancora gonfia ma posso dire che quel poco che vedo mi piace. Ho fatto una mastopessi più protesi . Sono molto contenta vi aggiornerò più avanti di come sarà il risultato finale . Vi posso dire che mi sono trovata bene sopratutto con Samb che è stato sempre disponibile per me . Ho fatto L intervento con dottore Ömer Faruk . ❤️ Grazieeeee
Siti Cangülec
2022-09-14
I only had positive experiences with Milano clinic. From the beginning throughout the process Seyda my coordinator always helped me and replied to me quickly when I had a question or any other problems. My doctor was very very nice and always positiv and optimistic. Thank you Seyda, because of your great help we came to Turkey you made it possible for us with your perfect guidance. I also wanna thank my amazing and nice nurses Sakina, Nuray and Duygu who where very nice and helpful as well.
Özle Çağla Duran
2022-09-10
Geçen yıl geçirdiğim göğüs büyütme operasyonundan çok memnun kaldım. Doktorum ve diğer kişiler çok ilgiliydi düzenli olarak dolgu ve botoks işlemleri içinde gidiyorum teşekkürler milano klinik 🙏🏻
Ilir Polo
2022-09-02
Bin sehr zufrieden mit der Klinik an die läute die skeptisch sind eine OP zu machen zögert nicht macht es.Ich selbst war sehr überrascht habe eine gynäkomastie OP gehabt mit Vollnarkose habe nichts mitbekommen und das beste nach der OP habe ich überhaupt keine Schmerzen gehabt . Mein Zimmer war sehr schön also über Service brauch ich nicht reden einfach Top die haben sich sehr gut um die Patienten gekümmert bin sehr überrascht gewesen übrigens mein Ergebnis genau so wie ich es mir vorgestellt haben . Ich würde jeden die Klinik empfehlen einfach top danke Milano Klinik ihr seits die besten macht’s weiter so 👍
Patrik Behrami
2022-08-25
I recently had a hair transplant at Milano Klinik, the whole procedure was very professional from start to finish, they were all very polite and professional. I love the results.
Emily Mecava
2022-08-25
I was not happy with my face structure until I got rhinoplast at this clinic. I feel like they made a miracle happen on my face. Thank you for your hardwork
Annie Evangelou
2022-08-25
I cannot fault Milano Klinik, from the initial consultation to the actual surgery and post surgery appointments, I was made to feel relaxed and confident about everything.
Katarina Buzić
2022-08-25
My brazilian butt surgery came back to me with the best results! Im glad I chose this clinic for this amazing surgery. Thank you very much
Elizabeth Lark
2022-08-25
I had a breast lift and reduction by Milano Klinik late last year, I never could have imagined the results that they have been able to achieve, my only regret is that I didn't have the operation sooner!

Yorum YapınTeşvikiye mah. Hakkı Yeten caddesi No:11 Center:1 Kat:12 No:64 Terrace Fulya Residence

Copyright 2018 -2023 Milano Klinik ©  All Rights Reserved

footer1 (1)