Badem Göz Estetiği - Fox Eyes

Milano Klinik Badem Göz Estetiği - Fox Eyes ile, Yeniden Şekillendirin!

Ücretsiz Konsültasyon

Telefon

Fox Eyes

Son zamanların en popüler estetik operasyonlarından biri olan Fox Eyes, Fransız askısı yapmak için kullanılan iplerle, göz ve kaşların yukarı doğru çekilmesidir. Yapılan işlem sayesinde hem kadınlar hem de erkekler doğallıklarından ödün vermeden çok daha genç ve dinamik bir görüntüye sahip olabilmektedirler. Fox Eyes uygulama açısından son derece basit bir operasyon olsa da güvenilir ve hijyenik mekanlarda yapılması oldukça önemlidir. Gerçekleştirilen operasyonla kişiler badem şeklinde göz yapısına sahip olurken, düşük göz kapağı problemi yaşayanlar için de kesin çözüm üretilir.

Ücretsiz Konsültasyon

Telefon

Fox Eyes Kimlere Uygulanır?

Fox Eyes estetiği yüksek maliyetli bir işlem değildir. Aynı zamanda diğer birçok operasyona göre de endikasyonları çok daha azdır. Operasyon esnasında kesme, neşter atma ve dikiş uygulamaları yoktur. İşlem kısa sürer ve ağrısızdır. Fox Eyes estetiği yaptıranlar ortalama olarak iki hafta içerisinde iyileşme gösterir. Operasyon genel olarak;

  • 18 yaşından büyük olanlara,
  • Kaş düşüklüğü ve gözlerde yorgunluk ifadesine gibi problemleri olanlara,
  • Göz yapısı estetik için uygun olanlara,
  • Küçük göz yapısına sahip olanlara uygundur.

Fox Eyes estetiği gerçekleştirilmeden önce alanında deneyimli hekimler ile detaylı bir görüşme sağlanır. Akabinde operasyon geçireceklerin de bu konudaki kesin kararlarını estetisyenlere bildirmesi şarttır.

100'den Fazla Badem Göz Estetiği - Fox Eyes İncelemesi

Halihazırda Milano Klinik ile Badem Göz Estetiği – Fox Eyes ameliyatı olan sevimli misafirlerimizin incelemelerine bir göz atın.

Naruto Super Z
Naruto Super Z
2022-10-10
I’ve wanted to do a nose job in turkiye for a long time already, after a long research my decision fell on milano clinic in istanbul. One week after my successful rhinoplasty i am able to tell that each of their employees are being very friendly and helpful to me. I had not one bad experience, furthermore I always were able to contact my patient coordinators seyda and berk over the entire day, whenever i needed help or had any questions. Overall i had a great experience and would recommend milano clinic to everyone who would love to get a rhinoplasty.🥰❤️❤️
Morena Santos
Morena Santos
2022-09-27
Mi sono operata da qualche giorno , quindi si vede poco perché sono ancora gonfia ma posso dire che quel poco che vedo mi piace. Ho fatto una mastopessi più protesi . Sono molto contenta vi aggiornerò più avanti di come sarà il risultato finale . Vi posso dire che mi sono trovata bene sopratutto con Samb che è stato sempre disponibile per me . Ho fatto L intervento con dottore Ömer Faruk . ❤️ Grazieeeee
Siti Cangülec
Siti Cangülec
2022-09-14
I only had positive experiences with Milano clinic. From the beginning throughout the process Seyda my coordinator always helped me and replied to me quickly when I had a question or any other problems. My doctor was very very nice and always positiv and optimistic. Thank you Seyda, because of your great help we came to Turkey you made it possible for us with your perfect guidance. I also wanna thank my amazing and nice nurses Sakina, Nuray and Duygu who where very nice and helpful as well.
Özle Çağla Duran
Özle Çağla Duran
2022-09-10
Geçen yıl geçirdiğim göğüs büyütme operasyonundan çok memnun kaldım. Doktorum ve diğer kişiler çok ilgiliydi düzenli olarak dolgu ve botoks işlemleri içinde gidiyorum teşekkürler milano klinik 🙏🏻
Ilir Polo
Ilir Polo
2022-09-02
Bin sehr zufrieden mit der Klinik an die läute die skeptisch sind eine OP zu machen zögert nicht macht es.Ich selbst war sehr überrascht habe eine gynäkomastie OP gehabt mit Vollnarkose habe nichts mitbekommen und das beste nach der OP habe ich überhaupt keine Schmerzen gehabt . Mein Zimmer war sehr schön also über Service brauch ich nicht reden einfach Top die haben sich sehr gut um die Patienten gekümmert bin sehr überrascht gewesen übrigens mein Ergebnis genau so wie ich es mir vorgestellt haben . Ich würde jeden die Klinik empfehlen einfach top danke Milano Klinik ihr seits die besten macht’s weiter so 👍
Patrik Behrami
Patrik Behrami
2022-08-25
I recently had a hair transplant at Milano Klinik, the whole procedure was very professional from start to finish, they were all very polite and professional. I love the results.
Emily Mecava
Emily Mecava
2022-08-25
I was not happy with my face structure until I got rhinoplast at this clinic. I feel like they made a miracle happen on my face. Thank you for your hardwork
Annie Evangelou
Annie Evangelou
2022-08-25
I cannot fault Milano Klinik, from the initial consultation to the actual surgery and post surgery appointments, I was made to feel relaxed and confident about everything.
Katarina Buzić
Katarina Buzić
2022-08-25
My brazilian butt surgery came back to me with the best results! Im glad I chose this clinic for this amazing surgery. Thank you very much
Elizabeth Lark
Elizabeth Lark
2022-08-25
I had a breast lift and reduction by Milano Klinik late last year, I never could have imagined the results that they have been able to achieve, my only regret is that I didn't have the operation sooner!

Badem Göz Estetiği - Fox Eyes Hakkında Sorularınız mı var?

Tıp Uzmanlarımız Badem Göz Estetiği – Fox Eyes ilgili tüm sorularınızı cevaplayacaktır.

Milano Klinik

Tıbbi Danışman

Milano Klinik

Tıbbi Danışman

Fox Eyes Estetiği Nasıl Yapılır?

Fox Eyes estetiği cerrahi bir prosedür değildir. Uygulama Fransız askısı ipleri kullanılarak gerçekleştirilmektedir. İşlemin gerçekleştirilme aşamasını ise şu şekilde sıralamak mümkün olacaktır;

  • Operasyona başlamadan önce uygulama yapılacak olan alana lokal anestezi yapılır.
  • Anestezi işleminin gerçekleştirilmesinden sonra ilgili alanın iyice uyuşması için hastalar dinlenme alanına alınır.
  • Uyuşmanın gerçekleşmesinden sonra kaş ve göz ortasında kalan alana sabitlenen özel cerrahi ipliklerle, göz yukarı doğru çekilir.
  • Yapılan yukarı doğru çekme işlemiyle Fox Eyes şekli sağlanmış olur.

Fox Eyes estetiği ortalama 30 ile 45 dakika aralığında süren bir işlemdir. İşlem bitiminde uygulama alanında kesinlikle iz kalmaz. Operasyonun tamamlanmasından sonra kişiler rahatça konuşabilir ve kısa süre içerisinde günlük yaşamlarına geri dönebilir.

Fox Eyes Estetiği Kalıcı Mı?

Fox Eyes ömür boyu kalıcı bir işlem değildir. Bir tür askılama uygulaması olmasından dolayı diğer askılama işlemlerinde olduğu gibi 1.5 ile 2 yıllık bir kullanım ömründen söz etmek mümkün olacaktır. Fox Eyes estetiği birçok açıdan da avantaj sağlar. Ancak en önemli artısı operasyonun beğenilmemesi durumunda uygulanan işlemin kolaylıkla geri alınabiliyor olmasıdır.

Fox Eyes Operasyonu Öncesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fox Eyes, çok büyük endikasyonlar ortaya çıkaran bir işlem değildir. Bu nedenle de operasyon öncesinde dikkat edilmesi gereken hususlar birçok estetik operasyona göre çok daha azdır. Söz konusu işlemi yaptırmak isteyen kullanıcıların her şeyden önce alanında uzman ve deneyimli hekimlerden destek alması gerekir. Bunun yanı sıra klinik seçimi de oldukça önemlidir. Çok daha etkin sonuçlara ulaşabilmek adına plastik cerrahlarından yardım almak daha doğru olacaktır. Operasyon gerçekleştirilmeden önce mutlaka kişilerin yüz hattı detaylı bir şekilde incelenmeli ve planlamalar yapılmalıdır. Planlama aşamasında cilt üzerinde işaretleme yapılmasına gereksinim duyulabilir. Kişiler, estetik operasyon geçirecekleri gün ve öncesinde hiçbir şekilde cilt üzerine kimyasal bir ürün uygulaması yapmamalıdır. Aynı zamanda makyaj da yapılması önerilmemektedir.

Fox Eyes Operasyonu Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fox Eyes estetik operasyonu öncesinde olduğu gibi sonrasında da dikkat edilmesi gereken birçok husus bulunuyor. İşlem bitiminde kişilerin hemen günlük yaşamlarına dönmesi mümkündür. Gerçekleştirilen operasyondan kaynaklanan herhangi bir iz söz konusu değildir. Ancak işlem bitiminde özellikle de hassas cilt yapısına sahip olan kişilerde bir nebze de olsa küçük kızarıklıklar ya da morluklar ortaya çıkabilmektedir. Ortaya çıkan yan etkilerin tamamı geçicidir. Ortalama 1 ya da 2 günlük bir süreç sonunda ek bir tedaviye gereksinim duyulmadan kendi kendine iyileşir.

Fox Eyes İşlemi Zararlı Mıdır?

Fox Eyes operasyonu cerrahi bir prosedür değildir. Bu nedenle de uygulamadan kaynaklanan herhangi bir zarar söz konusu olmayacaktır. Estetik sonrasında ortaya çıkması muhtemel en küçük problem ise ufak bir kızarıklık ve morluklar olacaktır. Söz konusu yan etkiler de çok uzun süreli değildir.

Fox Eyes Fiyatları

Fox Eyes bir askılama tekniğidir ve özellikle de son zamanlarda göz bölgesinde çeşitli nedenlere bağlı olarak ortaya çıkan sorunların giderilerek, daha genç ve estetik bir görünüm elde edilmesini sağlayan bir prosedürdür. Uygulaması son derece basit ve acısız olduğundan güzelliğine ve bakımına önem veren hanımların sıkça tercih ettiği bu işlem fiyat olarak da son derece ekonomik seçenekler yaratmaktadır. Fox Eyes estetik fiyatları için kesin bir rakamdan söz etmek mümkün olmasa da yapılan işlemin başka işlemlere gereksinim yaratıp yaratmadığı, uygulamanın kim tarafından ve nerede yapıldığı gibi daha birçok faktör fiyatlandırmalara etki etmektedir. Fox Eyes estetiği yine de diğer estetik türlerine göre hem daha ekonomiktir hem de daha başarılı sonuçlar vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir