Diş Beyazlatma

Milano Klinik ile Diş Beyazlatma, Yeniden Şekillendirin!

"Tüm Resimler Gerçek Milano Klinik Misafirlerini Temsil Eder"

Ücretsiz Konsültasyon

Diş Beyazlatma

Dişler vücudun hem işlevsel hem de görsel anlamda önemli parçalarıdır. Bu yüzden diş sağlığı ve estetiği birçok kişi için önemlidir. Diş sağlığını etkileyebilen durumlar arasında dişlerin hasar alması, çarpık olması ve dökülmesi gibi durumlar yer alır. Dişlerin sararması da estetik anlamda kötü bir görüntü oluşturabilir. Bu durumda diş beyazlatma uygulamasından faydalanılabilir.

Bazı kişilerin dişleri genlerine bağlı olarak daha sarı görünür. Buna karşın bazı kişilerin de beslenme gibi faktörlerden dolayı zamanla dişleri sararabilir. Diş sararması rahatsız edici bir görüntü oluşturabilir ve kişinin özgüvenini etkileyebilir. Eğer dişlerinizin sararmasından şikayetçiyseniz diş beyazlatma tedavisi ile daha beyaz dişlere sahip olabilirsiniz.

Ücretsiz Konsültasyon

Diş Beyazlatma Nedir?

Diş beyazlatma dişlerin renginin açılarak beyazlatılması işlemidir. Dişlerin halihazırdaki rengi birçok tona kadar beyazlatılabilir. Bu işlem sayesinde dişlerin rengi olduğundan daha beyaz ve parlak bir hale getirebilir. Diş beyazlatma, diş renginden hoşlanmayan kişiler için son derece faydalı ve etkili bir yöntem olabilir.

Sarımtırak renge sahip dişlerin rengi bu yöntem ile açılarak daha hoş bir görünüm elde edilebilir. Zaten beyaz olan dişlerde bazı lekeler fazla belirgin gözükebilir. Söz konusu lekelerin giderilmesi de bu yöntem sayesinde yapılabilir. Diş beyazlatma estetik açıdan daha güzel gözüken dişlere sahip olmak için tercih edilebilecek bir diş estetiği uygulamasıdır.

Diş Beyazlatma Evde Yapılır Mı?

Evde yapılabilecek bazı diş beyazlatma yöntemleri mevcuttur. Örneğin, karbonat ve limon karışımı ile dişlerin fırçalanması halk arasında en yaygın olan yöntemlerden biridir. Ek olarak, diş beyazlatıcı bazı ürünler ile de dişler evde beyazlatılabilir. Diş macunu ve gargara gibi ürünlerin diş beyazlatıcı özellikte olanları satılmaktadır. Diş beyazlatma şeritleri de sık sık evlerde kullanılan diş rengi açma yöntemleri arasındadır.

Görüldüğü üzere evde yapılabilecek çeşitli diş beyazlatma yöntemleri vardır. Fakat bu yöntemlerden alınacak sonuçlar kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilir. Profesyonel bir diş beyazlatma uygulaması ile evde yapılan yöntemlerden alınan sonuç aynı olmayacaktır. Evde uygulanan yöntemler dişlerin rengi ancak belirli bir noktaya kadar açabilir. Bembeyaz bir gülüşe sahip olmak isteyen kişilerin bu uygulamayı profesyonel bir şekilde yaptırması daha mantıklı olabilir.

100'den Fazla Diş Beyazlatma İncelemesi

Halihazırda Milano Klinik ile Diş Beyazlatma olan sevimli misafirlerimizin incelemelerine bir göz atın.
Naruto Super Z
Naruto Super Z
2022-10-10
I’ve wanted to do a nose job in turkiye for a long time already, after a long research my decision fell on milano clinic in istanbul. One week after my successful rhinoplasty i am able to tell that each of their employees are being very friendly and helpful to me. I had not one bad experience, furthermore I always were able to contact my patient coordinators seyda and berk over the entire day, whenever i needed help or had any questions. Overall i had a great experience and would recommend milano clinic to everyone who would love to get a rhinoplasty.🥰❤️❤️
Morena Santos
Morena Santos
2022-09-27
Mi sono operata da qualche giorno , quindi si vede poco perché sono ancora gonfia ma posso dire che quel poco che vedo mi piace. Ho fatto una mastopessi più protesi . Sono molto contenta vi aggiornerò più avanti di come sarà il risultato finale . Vi posso dire che mi sono trovata bene sopratutto con Samb che è stato sempre disponibile per me . Ho fatto L intervento con dottore Ömer Faruk . ❤️ Grazieeeee
Siti Cangülec
Siti Cangülec
2022-09-14
I only had positive experiences with Milano clinic. From the beginning throughout the process Seyda my coordinator always helped me and replied to me quickly when I had a question or any other problems. My doctor was very very nice and always positiv and optimistic. Thank you Seyda, because of your great help we came to Turkey you made it possible for us with your perfect guidance. I also wanna thank my amazing and nice nurses Sakina, Nuray and Duygu who where very nice and helpful as well.
Özle Çağla Duran
Özle Çağla Duran
2022-09-10
Geçen yıl geçirdiğim göğüs büyütme operasyonundan çok memnun kaldım. Doktorum ve diğer kişiler çok ilgiliydi düzenli olarak dolgu ve botoks işlemleri içinde gidiyorum teşekkürler milano klinik 🙏🏻
Ilir Polo
Ilir Polo
2022-09-02
Bin sehr zufrieden mit der Klinik an die läute die skeptisch sind eine OP zu machen zögert nicht macht es.Ich selbst war sehr überrascht habe eine gynäkomastie OP gehabt mit Vollnarkose habe nichts mitbekommen und das beste nach der OP habe ich überhaupt keine Schmerzen gehabt . Mein Zimmer war sehr schön also über Service brauch ich nicht reden einfach Top die haben sich sehr gut um die Patienten gekümmert bin sehr überrascht gewesen übrigens mein Ergebnis genau so wie ich es mir vorgestellt haben . Ich würde jeden die Klinik empfehlen einfach top danke Milano Klinik ihr seits die besten macht’s weiter so 👍
Patrik Behrami
Patrik Behrami
2022-08-25
I recently had a hair transplant at Milano Klinik, the whole procedure was very professional from start to finish, they were all very polite and professional. I love the results.
Emily Mecava
Emily Mecava
2022-08-25
I was not happy with my face structure until I got rhinoplast at this clinic. I feel like they made a miracle happen on my face. Thank you for your hardwork
Annie Evangelou
Annie Evangelou
2022-08-25
I cannot fault Milano Klinik, from the initial consultation to the actual surgery and post surgery appointments, I was made to feel relaxed and confident about everything.
Katarina Buzić
Katarina Buzić
2022-08-25
My brazilian butt surgery came back to me with the best results! Im glad I chose this clinic for this amazing surgery. Thank you very much
Elizabeth Lark
Elizabeth Lark
2022-08-25
I had a breast lift and reduction by Milano Klinik late last year, I never could have imagined the results that they have been able to achieve, my only regret is that I didn't have the operation sooner!

Diş Beyazlatma Hakkında Sorularınız mı var?

Tıp Uzmanlarımız Diş Beyazlatma ilgili tüm sorularınızı cevaplayacaktır.

Milano Klinik

Tıbbi Danışman

Milano Klinik

Tıbbi Danışman

Diş Beyazlatma Nasıl Yapılır?

Dişlerini beyazlatmak isteyen kişiler için farklı seçenekler bulunur. Plak ile diş beyazlatma yöntemi bu seçeneklerden biridir. Bu yöntem ile kişiye özel diş plağı yapılır ve plağın içine beyazlatıcı jel sıkılır. Plağın gün içerisinde altı saat kadar takılması gerekmektedir. Plak sabah saatlerinde takılabileceği gibi uyumadan önce de kullanılabilir. Gün boyunca plağın kullanılma süresine bağlı olarak aynı uygulama sekiz ile on beş gün arasında tekrarlanır.

Diğer bir diş beyazlatma yöntemi ise lazerdir. Bu yöntemde dişlere yine özel bir jel uygulanır. Ardından lazer yardımı ile jel aktifleştirilir. Plak ile beyazlatmaya kıyasla lazer yöntemi daha kısa süren ve pratik bir uygulamadır. Lazer ve plak yöntemlerinin bir arada kullanıldığı beyazlatma seçenekleri de bulunmaktadır. Bu yöntemlerde lazer ile alınan sonuçlar plak yöntemi sayesinde daha kalıcı hale getirilir.

Diş Beyazlatma Zararlı Mı?

Seçilen diş beyazlatma uygulamasına bağlı olarak bazı zararlar ortaya çıkabilir. Örneğin, evde yapılan karbonat ile beyazlatma teknikleri birtakım zararlara sebep olabilir. Bu teknikte kullanılan karbonat ve limon karışımı asidik yapıda olduğu için diş etleri zarar görebilir. Eğer karbonat tekniği ile diş beyazlatmak isteniyorsa karışımın diş etlerine gelmemesine dikkat edilmelidir.

Diş beyazlatma yöntemleri dişlerin hassaslaşmasına neden olabilir. Bazı kişiler bu uygulama sonrası sıcak ve soğuk içecekler tüketirken dişlerinde sızı hissedebilir. Fakat profesyonel şekilde uygulanan lazer yöntemi, diş beyazlatmak için tercih edilebilecek en güvenli yöntemlerden biridir. Bu yöntem ile diş yüzeyine zarar verilmez.

Lazerle Diş Beyazlatma Avantajları

Lazerle diş beyazlatma kişilere birçok avantaj sağlayabilir. Bu yöntemin en büyük avantajlarından biri fazlasıyla etkili bir yöntem olmasıdır. Diğer beyazlatma yöntemlerine göre lazer ile beyazlatmada daha kısa sürede daha iyi sonuçlar alınabilir. Lazerle diş beyazlatma sonuçları diğer yöntemlere göre daha kalıcıdır. Kişinin beyazlatma sonrası ağız bakımına özen göstermesi halinde dişler yıllar boyu beyazlığını koruyabilir.

Diş Beyazlatma Sonrası Dişler Tekrar Sararır Mı?

Diş beyazlatma sonrası dişlerin tekrar sararması imkan dahilinde olan bir durumdur. Bu noktada fark yaratacak faktör kişinin uygulama sonrasında gerekli bakımları düzenli olarak yapmasıdır. Ayrıca beyazlatmanın hemen sonrasında kahve ve çikolata gibi bazı yiyeceklerden uzak durulmalıdır.

Diş Beyazlatmadan Sonra Dişlerin Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Diş beyazlatmadan sonrasında asidik yiyeceklerin tüketiminden kaçınılmalıdır. Çok sıcak ve çok soğuk yiyecekler kesinlikle tüketilmemelidir. Ayrıca dişler düzenli olarak fırçalanmalı ve diş ipi yapılmalıdır.

Diş Beyazlatma Fiyatları

Diş beyazlatma fiyatları tercih edilen uygulamaya göre değişebilir. Daha koyu renteki dişlerin beyazlatılması için daha fazla seans ve beyazlatma jeli kullanımı gerekebilir. Konuyla ilgili daha detaylı bilgi edinmek için iletişim bilgilerimizi kullanarak sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Diş Beyazlatma Merkezi

Diş beyazlatmadan en iyi sonuçların alınabilmesi için bu uygulamanın profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekir. Dişlerinizi beyazlatmak istiyorsanız Milano Klinik’in profesyonel diş beyazlatma uygulamalarından yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir