Caitlyn Jenner Plastik Cerrahisi

Influencerlarda Plastik Cerrahi

Dünyanın teknoloji yoluyla küreselleşmesi, hayatımızın birçok yönünü etkiledi. Bu değişim özellikle güzellik standartlarımızı etkiledi. Bu güzellik standartlarını oluşturan ve etkileyenler ünlüler, modeller ve influencerlardır. Kardashian-Jenner ailesinin dünya çapında güzellik standartlarında büyük bir etkisi vardır.

Caitlyn Jenner, Kardashian-Jenner ailesinin üyelerinden biri fakat hikayesi diğerlerinden biraz farklı çünkü estetik ameliyatlarını sadece estetik nedenlerle değil, tanımladığı cinsiyete geçiş için yaptırdı. Bu haber birçok insan için merak konusu oldu ve bu nedenle Caitlyn Jenner plastik cerrahi prosedürleri dünya çapında birçok web sitesinin ve insanın merak konusu haline geldi. Caitlyn Jenner plastik cerrahi prosedürlerinin ilgi konusu olmasının nedeni, birçok insanın trans olması ve dünyamızda kendilerini rahatsız veya görünmez hissetmesidir. Geçişle ilgili deneyimi, insanlara kendilerini mutlu hissetmek için yapmak istediklerini yapma konusunda ilham verdi.

Caitlyn Jenner Plastik Cerrahi

Caitlyn Jenner Kimdir?

Asıl adı William Bruce Jenner olan Caitlyn Jenner, 1976 Montreal Olimpiyat Oyunlarında 8,618 puanlık rekor puanla altın madalya kazanan Amerikalı bir dekatloncuydu. 2015 yılında Caitlyn Jenner, sporun en tanınmış transseksüel sporcusu olarak ortaya çıktı. Kardashian-Jenner ailesinde Kendall ve Kylie Jenner'ın biyolojik babası, Rob Kardashian, Khloe Kardashian, Kim Kardashian ve Kourtney Kardashian'ın üvey babasıdır. Hem geçişinden önceki atletik kariyeri hem de 2007 ve 2021 yılları arasında yayınlanan Keeping Up With The Kardashians adlı TV realite şovundaki yeri ile tanınıyor. TV realite şovu neredeyse on dört yıl, 20 sezon boyunca devam etti. Caitlyn Jenner, trans kadın olduğunu açıkça ortaya koyduğu ve 2015'te geçişini sağladığı için plastik cerrahi prosedürleri popülerleşti.

Caitlyn Jenner Plastik Cerrahi

Caitlyn Jenner plastik cerrahi prosedürleri çoğunlukla onun erkekten kadına geçişi ile ilgilidir, çünkü geçiş süreci çok sayıda plastik cerrahi prosedürünün tam olarak yapılmasını gerektirir.

1. Rinoplasti

İlk Caitlyn Jenner plastik cerrahi prosedürlerinden biri rinoplastidir. "Burun estetiği" veya "burun şekillendirme ameliyatı" olarak da bilinebilen rinoplasti, burnunuzun orantılarını ve yüzünüzün uyumunu iyileştirir. Burundaki yapısal kusurların neden olduğu nefes alma sorunlarının giderilmesine yardımcı olabilir. Rinoplasti, burun asimetrisini, burun ucu genişlemesini, kalkık veya çengel burun deliklerini, burun köprüsündeki veya burun deliklerinin boyutu ve pozisyonundaki burun genişliğini ve yüz dengesine ilişkin burun boyutunu düzeltebilir. Prosedür ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için Milano Klinik resmi web sitesini inceleyebilirsiniz. Caitlyn Jenner, burnundaki ilaç ve ameliyatla tedavi edilebilen bir cilt kanseri parçasını çıkarmak için rinoplasti yaptı.

2. Meme Büyütme

Caitlyn Jenner plastik cerrahi prosedürlerinden bir diğeri, geçiş sürecinin bir parçası olan meme büyütmedir. Bazen büyütme mamoplastisi olarak da adlandırılan meme büyütme, göğüsleri büyütmek için yapılan cerrahi bir işlemdir. Göğüs dokusunun veya göğüs kaslarının altına göğüsleri büyütmek veya göğüslerin şeklini daha yuvarlak ve dengeli hale getirmek için göğüs implantları yerleştirilir. Göğüs büyütme, bazı bayanlar için güveni artırmak için bir stratejidir. Diğerleri, çeşitli sorunları tedavi etmek için memeyi yeniden yapılandırmanın bir bileşeni olarak kullanır. Meme büyütme işlemi hakkında daha fazla bilgi alabileceğiniz Milano Klinik resmi web sitesini inceleyebilirsiniz. Caitlyn Jenner, bu prosedürü tamamen bir kadına geçiş için yaptırdı ve bu, cinsiyet geçiş prosedürünün bir parçası oldu.

3. Genital Yeniden Yapılandırma Ameliyatı

Caitlyn Jenner estetik ameliyatlarının en önemlilerinden biri de "alt cerrahi" olarak da bilinen genital yeniden yapılandırma ameliyatıdır. Bu ameliyat, her cinsiyete geçiş için birçok karmaşık prosedüre sahiptir ve bu prosedür, cinsiyet geçiş sürecinin önemli bir parçası olma eğilimindedir. Caitlyn Jenner, fiziksel olarak tamamen bir kadına dönüşmek için resmen genital yeniden yapılandırma ameliyatı geçirdi. Çoğu zaman, erkekten kadına genital yeniden yapılandırma daha kolaydır. Ancak ne kadar kolay görünse de, bu ameliyat geçişin son ve en önemli kısmı olarak görülüyor çünkü bu işlemden sonra hasta aslında trans olmadığını, cinsiyet sıvısı olduğunu fark ederse veya yeni cinsiyetinde veya bedeninde mutlu hissetmiyorsa geri dönmesi zor olabilir.

4. Yüz Feminizasyon Ameliyatı

Caitlyn Jenner estetik ameliyatlarından bir diğeri de geçiş süreciyle ilgili olan yüz feminizasyon ameliyatıdır. Yüz feminizasyon ameliyatı, Caitlyn Jenner'ın geçişiyle ilgili olması ve bazı kadınların kendilerini daha genç ve güzel hissettirmek için yapılması gibi birçok nedenden dolayı yapılabilir. Yüzün konturunu daha feminen gösterecek şekilde değiştirmek için yüz feminizasyon ameliyatına geniş bir operasyon yelpazesi dahildir. Örnekler arasında alnı küçültmek için saç çizgisinin yeniden konumlandırılması, dudakların ve elmacık kemiklerinin güçlendirilmesi veya çenenin yeniden şekillendirilmesi ve yeniden boyutlandırılması sayılabilir. Başka bir seçenek de yüz germe gibi cilt sıkılaştırma ameliyatıdır. Yüz feminizasyon ameliyatı işlemi olarak hastaya bu işlemlerin tamamının veya bir kısmının bir arada yapılması sağlanır.

Sonuç

Influencerların ve ünlülerin çoğu estetik ameliyatlarla görünüşlerini değiştiriyor. Caitlyn Jenner bu gerçeğe yabancı değil ve geçişinden bu yana Caitlyn Jenner plastik cerrahi prosedürü birçok kişi tarafından sorgulandı. Yaşadığı operasyonlar ve deneyimler kolay değil. Bu operasyonların ekstra özen ve dikkatle yapılması gerekiyor. Bu nedenle bu işlemlerin öncesinde, sırasında ve sonrasında minimum sorunla yapılabilmesi için Milano Klinik gibi güvenilir bir klinik bulmak önemlidir.

Naruto Super Z
2022-10-10
I’ve wanted to do a nose job in turkiye for a long time already, after a long research my decision fell on milano clinic in istanbul. One week after my successful rhinoplasty i am able to tell that each of their employees are being very friendly and helpful to me. I had not one bad experience, furthermore I always were able to contact my patient coordinators seyda and berk over the entire day, whenever i needed help or had any questions. Overall i had a great experience and would recommend milano clinic to everyone who would love to get a rhinoplasty.🥰❤️❤️
Morena Santos
2022-09-27
Mi sono operata da qualche giorno , quindi si vede poco perché sono ancora gonfia ma posso dire che quel poco che vedo mi piace. Ho fatto una mastopessi più protesi . Sono molto contenta vi aggiornerò più avanti di come sarà il risultato finale . Vi posso dire che mi sono trovata bene sopratutto con Samb che è stato sempre disponibile per me . Ho fatto L intervento con dottore Ömer Faruk . ❤️ Grazieeeee
Siti Cangülec
2022-09-14
I only had positive experiences with Milano clinic. From the beginning throughout the process Seyda my coordinator always helped me and replied to me quickly when I had a question or any other problems. My doctor was very very nice and always positiv and optimistic. Thank you Seyda, because of your great help we came to Turkey you made it possible for us with your perfect guidance. I also wanna thank my amazing and nice nurses Sakina, Nuray and Duygu who where very nice and helpful as well.
Özle Çağla Duran
2022-09-10
Geçen yıl geçirdiğim göğüs büyütme operasyonundan çok memnun kaldım. Doktorum ve diğer kişiler çok ilgiliydi düzenli olarak dolgu ve botoks işlemleri içinde gidiyorum teşekkürler milano klinik 🙏🏻
Ilir Polo
2022-09-02
Bin sehr zufrieden mit der Klinik an die läute die skeptisch sind eine OP zu machen zögert nicht macht es.Ich selbst war sehr überrascht habe eine gynäkomastie OP gehabt mit Vollnarkose habe nichts mitbekommen und das beste nach der OP habe ich überhaupt keine Schmerzen gehabt . Mein Zimmer war sehr schön also über Service brauch ich nicht reden einfach Top die haben sich sehr gut um die Patienten gekümmert bin sehr überrascht gewesen übrigens mein Ergebnis genau so wie ich es mir vorgestellt haben . Ich würde jeden die Klinik empfehlen einfach top danke Milano Klinik ihr seits die besten macht’s weiter so 👍
Patrik Behrami
2022-08-25
I recently had a hair transplant at Milano Klinik, the whole procedure was very professional from start to finish, they were all very polite and professional. I love the results.
Emily Mecava
2022-08-25
I was not happy with my face structure until I got rhinoplast at this clinic. I feel like they made a miracle happen on my face. Thank you for your hardwork
Annie Evangelou
2022-08-25
I cannot fault Milano Klinik, from the initial consultation to the actual surgery and post surgery appointments, I was made to feel relaxed and confident about everything.
Katarina Buzić
2022-08-25
My brazilian butt surgery came back to me with the best results! Im glad I chose this clinic for this amazing surgery. Thank you very much
Elizabeth Lark
2022-08-25
I had a breast lift and reduction by Milano Klinik late last year, I never could have imagined the results that they have been able to achieve, my only regret is that I didn't have the operation sooner!

Yorum YapınTeşvikiye mah. Hakkı Yeten caddesi No:11 Center:1 Kat:12 No:64 Terrace Fulya Residence

Copyright 2018 -2023 Milano Klinik ©  All Rights Reserved

footer1 (1)