Brezilya Popo Estetiği ile Daha Fit Kalçalara Sahip Olun

Brezilya Popo Estetiği

Kadınların vücut güzelliklerini öne çıkaran bazı bölgeleri vardır. Göğüslerin büyüklüğü meme büyütme ve meme küçültme operasyonları ile düzeltilebiliyorken; aynı işlem kalçalar için de uygulanabiliyor. Daha dolgun kalçalara ve bunun neticesinde daha fit ve çekici bir vücuda sahip olmak isteyen kadınlar Brezilya popo estetiği yaptırarak bu arzularına kavuşabiliyorlar.

Medikal estetik sektörünün yükselişe geçtiği son yıllarda meme büyütme, burun estetiği gibi en çok tercih edilen estetik operasyonlardan sonra Brezilya popo estetiği geliyor.

Popolarına daha güzel bir form kazandırmak isteyen kadınlar, estetik merkezlerine başvurarak kalçalarını çeşitli tedavi yöntemleriyle daha dolgun ve fit hale getirebiliyorlar. Silikon ile popo büyütme tedavisinin dışında yağ enjeksiyonu ile estetik tedavi seçenekleri de Brezilya popo estetiği yaptırmak isteyen kadınları memnun ediyor.

Brezilya Kalça Estetiğinin Tercih Edilme Nedenleri

Meme büyütme ve burun estetiğinden sonra en çok tercih edilen estetik operasyonlardan birinin de Brezilya popo estetiği olduğunu belirttik. Peki, kadınlar Brezilya kalça estetiğine neden ilgi duyuyorlar? Bu sorunun yanıtları Brezilya popo estetiği yaptırmak isteyen kadınlara göre değişiklik gösterebilir.

Ama Brezilya popo estetiğine neden bu rağbet olduğunun nedenlerini temel olarak şöyle sıralayabiliriz:

  • Daha güzel bir vücut formuna sahip olmak,
  • Sosyal ortamlarda dikkat çekici görünmek,
  • Her türlü kıyafetin içinde fit bir görünüm sağlamak,
  • Sağlık teknolojisinin hastalar için kolay ve hızlı tedavi alternatifleri sunması,
  • Türkiye'de estetik fiyatlarının Avrupa'ya oranla çok daha uygun fiyatlar olması gibi nedenler öne sürülebilir.

Ancak daha önce de belirttiğimiz gibi her kadının Brezilya popo estetiği yaptırma amacı farklı olabiliyor. Ama temel neden olarak daha güzel bir kalça görünümüne kavuşmak için yaptırdıklarını söyleyebiliriz.

Brezilya Popo Estetiği Zor Bir Ameliyat Mıdır?

Her ameliyatın kendi içinde bir zorluğu olduğunu unutmamak gerekir. Ameliyatı gerçekleştirecek olan cerrahların tecrübesi de operasyonun zorluğuyla orantılıdır. Yıllardır aynı operasyonları gerçekleştiren bir cerrah, işini her geçen gün daha iyi yaparak ustalaşır ve hastalarını en iyi şekilde ameliyat eder.

Ameliyat esnasında hastalara anestezi uygulanacağı için anesteziden kaynaklı risklerin görülme ihtimali de vardır. Ancak bu riskler minimum düzeydedir. Çünkü doktorlar hastalarını ameliyattan önce detaylı sağlık muayenelerinden geçirirler ve böylece ameliyat için herhangi bir risk teşkil edip etmediğini kontrol etmiş olurlar.

Medikal estetik sektörünün çılgın bir şekilde yükseliş göstermesi, birbirinden farklı estetik tedavi alternatiflerinin geliştirilmesine de yardımcı oluyor. Estetik operasyonların kendi içlerinde de alternatifler gelişebiliyor.

Örneğin, Brezilya kalça estetiği ilk olarak silikon yerleştirme ile gerçekleştirilirken şimdilerde herhangi bir kesi işlemi yapılmadan sadece yağ enjeksiyonu işlemi gibi farklı alternatiflerle de yapılabiliyor. Alternatiflerin çoğalması doğal olarak da kadınları Brezilya popo estetiğine yönlendiriyor.

Ayrıca estetik ameliyatların iyileşme sürelerinin kısalması, operasyonların daha basit hale gelmesi gibi etkenler de Brezilya popo estetiğinin daha fazla rağbet görmesini sağlıyor.

Brezilya Kalça Estetiğinin Kalıcılığı

Estetik operasyon yaptırmak isteyenlerin en çok merak ettiği sorulardan biri, estetik ameliyatların kalıcı olup olmadığıdır. Silikon yerleştirme ile yapılan Brezilya popo estetiğinde kalıcılık ömür boyu olabiliyor.

Burada önemli olan, kalçaya yerleştirilen silikonun iyi bir şekilde korunmasıdır. Patlama, zarar görme gibi riskleri olduğundan kalçaya basınç uygulamamak, herhangi bir darbeye maruz kalmamak silikonların kalıcılığı bakımından büyük önem teşkil ediyor.

Yağ enjeksiyonu ile yapılan Brezilya popo estetiğinde hastanın vücudunun çeşitli bölgelerinden yağlar alınır ve enjeksiyon işlemiyle kalça bölgesine aktarılır. Bu esnada popoya dolgunluk ve fitlik kazandırılır.

Yağ enjeksiyonu ile yapılan Brezilya popo estetiğinin kalıcılık süresi ise ortalama 2-3 yıldır. Bu süreden sonra enjekte edilen yağlar eriyeceği için ikinci kez Brezilya popo estetiği gerekecektir. Düzenli aralıklarla yağ enjeksiyonu yaptırarak Brezilya kalça estetiği kalıcı hale getirilebilir. Tabii bu süre zarfında düzenli  beslenerek ve spor yaparak vücut dengesinin de korunması enjekte edilen yağların kalıcılığı açısından oldukça önemlidir.

Brezilya Popo Estetiği Fiyatları

Brezilya kalça estetiğinin kendi içinde farklı alternatifleri bulunur. Silikon ile yapılan Brezilya popo estetiğinde malzeme kullanımı ve kullanılacak teknikler farklı olduğu için yağ enjeksiyonu ile yapılan Brezilya kalça estetiği operasyonuna göre aralarında fiyat farklılıkları olmaktadır. Hastaların talepleri de fiyatların şekillenmesinde etkili olan diğer unsurlardandır.

Bu sebeple ki, Brezilya kalça estetiği fiyatları konusunda net bir şey söylemek mümkün olmuyor. Fiyatlar konusunda en sağlıklı bilgi, muayene olunduktan sonra alınabilir. Hem hastaların talepleri hem de uygulanacak işlemler değerlendirildikten sonra net fiyatları öğrenebilirsiniz.

Bilgi ve Tecrübemize Güvenin

Sadece Brezilya kalça estetiği değil, meme büyütme, meme küçültme, burun estetiği, liposuction, karın germe gibi birbirinden farklı estetik tedavileri de hastalarımıza tüm bilgi ve tecrübelerimiz doğrultusunda uyguluyoruz. Tecrübeli doktorlarımız ve çalışkan, samimi ve güler yüzlü çalışanlarımızla birlikte hastalarımızı daha güzel bir görünüme kavuşturmak için var gücümüzle emek sarf ediyoruz.

Milano Klinik olarak hem yurt içinden hem de yurt dışından binlerce hastaya çeşitli estetik tedavileri uyguladık ve hastalarımızı güler yüzlü, mutlu ve sağlıklı bir şekilde uğurladık. Hastalarımıza maksimum konfor ve üst düzey hizmet sağlayarak yüzde yüz memnuniyet sağladık.

Siz de Brezilya kalça estetiği yaptırarak daha güzel bir vücut formuna kavuşmak istiyorsanız WhatsApp numaralarımız üzerinden ya da iletişim formundan bizimle iletişime geçebilir, daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Brezilya popo estetiği konusunda ayrıntılı bilgilere erişmek için Brezilya Popo Estetiği sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Naruto Super Z
2022-10-10
I’ve wanted to do a nose job in turkiye for a long time already, after a long research my decision fell on milano clinic in istanbul. One week after my successful rhinoplasty i am able to tell that each of their employees are being very friendly and helpful to me. I had not one bad experience, furthermore I always were able to contact my patient coordinators seyda and berk over the entire day, whenever i needed help or had any questions. Overall i had a great experience and would recommend milano clinic to everyone who would love to get a rhinoplasty.🥰❤️❤️
Morena Santos
2022-09-27
Mi sono operata da qualche giorno , quindi si vede poco perché sono ancora gonfia ma posso dire che quel poco che vedo mi piace. Ho fatto una mastopessi più protesi . Sono molto contenta vi aggiornerò più avanti di come sarà il risultato finale . Vi posso dire che mi sono trovata bene sopratutto con Samb che è stato sempre disponibile per me . Ho fatto L intervento con dottore Ömer Faruk . ❤️ Grazieeeee
Siti Cangülec
2022-09-14
I only had positive experiences with Milano clinic. From the beginning throughout the process Seyda my coordinator always helped me and replied to me quickly when I had a question or any other problems. My doctor was very very nice and always positiv and optimistic. Thank you Seyda, because of your great help we came to Turkey you made it possible for us with your perfect guidance. I also wanna thank my amazing and nice nurses Sakina, Nuray and Duygu who where very nice and helpful as well.
Özle Çağla Duran
2022-09-10
Geçen yıl geçirdiğim göğüs büyütme operasyonundan çok memnun kaldım. Doktorum ve diğer kişiler çok ilgiliydi düzenli olarak dolgu ve botoks işlemleri içinde gidiyorum teşekkürler milano klinik 🙏🏻
Ilir Polo
2022-09-02
Bin sehr zufrieden mit der Klinik an die läute die skeptisch sind eine OP zu machen zögert nicht macht es.Ich selbst war sehr überrascht habe eine gynäkomastie OP gehabt mit Vollnarkose habe nichts mitbekommen und das beste nach der OP habe ich überhaupt keine Schmerzen gehabt . Mein Zimmer war sehr schön also über Service brauch ich nicht reden einfach Top die haben sich sehr gut um die Patienten gekümmert bin sehr überrascht gewesen übrigens mein Ergebnis genau so wie ich es mir vorgestellt haben . Ich würde jeden die Klinik empfehlen einfach top danke Milano Klinik ihr seits die besten macht’s weiter so 👍
Patrik Behrami
2022-08-25
I recently had a hair transplant at Milano Klinik, the whole procedure was very professional from start to finish, they were all very polite and professional. I love the results.
Emily Mecava
2022-08-25
I was not happy with my face structure until I got rhinoplast at this clinic. I feel like they made a miracle happen on my face. Thank you for your hardwork
Annie Evangelou
2022-08-25
I cannot fault Milano Klinik, from the initial consultation to the actual surgery and post surgery appointments, I was made to feel relaxed and confident about everything.
Katarina Buzić
2022-08-25
My brazilian butt surgery came back to me with the best results! Im glad I chose this clinic for this amazing surgery. Thank you very much
Elizabeth Lark
2022-08-25
I had a breast lift and reduction by Milano Klinik late last year, I never could have imagined the results that they have been able to achieve, my only regret is that I didn't have the operation sooner!

Yorum YapınTeşvikiye mah. Hakkı Yeten caddesi No:11 Center:1 Kat:12 No:64 Terrace Fulya Residence

Copyright 2018 -2023 Milano Klinik ©  All Rights Reserved

footer1 (1)