Brezilya Popo Estetiği ile Daha Fit Kalçalara Sahip Olun

Brezilya Popo Estetiği

Kadınların vücut güzelliklerini öne çıkaran bazı bölgeleri vardır. Göğüslerin büyüklüğü meme büyütme ve meme küçültme operasyonları ile düzeltilebiliyorken; aynı işlem kalçalar için de uygulanabiliyor. Daha dolgun kalçalara ve bunun neticesinde daha fit ve çekici bir vücuda sahip olmak isteyen kadınlar Brezilya popo estetiği yaptırarak bu arzularına kavuşabiliyorlar.

Medikal estetik sektörünün yükselişe geçtiği son yıllarda meme büyütme, burun estetiği gibi en çok tercih edilen estetik operasyonlardan sonra Brezilya popo estetiği geliyor.

Popolarına daha güzel bir form kazandırmak isteyen kadınlar, estetik merkezlerine başvurarak kalçalarını çeşitli tedavi yöntemleriyle daha dolgun ve fit hale getirebiliyorlar. Silikon ile popo büyütme tedavisinin dışında yağ enjeksiyonu ile estetik tedavi seçenekleri de Brezilya popo estetiği yaptırmak isteyen kadınları memnun ediyor.

Brezilya Kalça Estetiğinin Tercih Edilme Nedenleri

Meme büyütme ve burun estetiğinden sonra en çok tercih edilen estetik operasyonlardan birinin de Brezilya popo estetiği olduğunu belirttik. Peki, kadınlar Brezilya kalça estetiğine neden ilgi duyuyorlar? Bu sorunun yanıtları Brezilya popo estetiği yaptırmak isteyen kadınlara göre değişiklik gösterebilir.

Ama Brezilya popo estetiğine neden bu rağbet olduğunun nedenlerini temel olarak şöyle sıralayabiliriz:

  • Daha güzel bir vücut formuna sahip olmak,
  • Sosyal ortamlarda dikkat çekici görünmek,
  • Her türlü kıyafetin içinde fit bir görünüm sağlamak,
  • Sağlık teknolojisinin hastalar için kolay ve hızlı tedavi alternatifleri sunması,
  • Türkiye’de estetik fiyatlarının Avrupa’ya oranla çok daha uygun fiyatlar olması gibi nedenler öne sürülebilir.

Ancak daha önce de belirttiğimiz gibi her kadının Brezilya popo estetiği yaptırma amacı farklı olabiliyor. Ama temel neden olarak daha güzel bir kalça görünümüne kavuşmak için yaptırdıklarını söyleyebiliriz.

Brezilya Popo Estetiği Zor Bir Ameliyat Mıdır?

Her ameliyatın kendi içinde bir zorluğu olduğunu unutmamak gerekir. Ameliyatı gerçekleştirecek olan cerrahların tecrübesi de operasyonun zorluğuyla orantılıdır. Yıllardır aynı operasyonları gerçekleştiren bir cerrah, işini her geçen gün daha iyi yaparak ustalaşır ve hastalarını en iyi şekilde ameliyat eder.

Ameliyat esnasında hastalara anestezi uygulanacağı için anesteziden kaynaklı risklerin görülme ihtimali de vardır. Ancak bu riskler minimum düzeydedir. Çünkü doktorlar hastalarını ameliyattan önce detaylı sağlık muayenelerinden geçirirler ve böylece ameliyat için herhangi bir risk teşkil edip etmediğini kontrol etmiş olurlar.

Medikal estetik sektörünün çılgın bir şekilde yükseliş göstermesi, birbirinden farklı estetik tedavi alternatiflerinin geliştirilmesine de yardımcı oluyor. Estetik operasyonların kendi içlerinde de alternatifler gelişebiliyor.

Örneğin, Brezilya kalça estetiği ilk olarak silikon yerleştirme ile gerçekleştirilirken şimdilerde herhangi bir kesi işlemi yapılmadan sadece yağ enjeksiyonu işlemi gibi farklı alternatiflerle de yapılabiliyor. Alternatiflerin çoğalması doğal olarak da kadınları Brezilya popo estetiğine yönlendiriyor.

Ayrıca estetik ameliyatların iyileşme sürelerinin kısalması, operasyonların daha basit hale gelmesi gibi etkenler de Brezilya popo estetiğinin daha fazla rağbet görmesini sağlıyor.

Brezilya Kalça Estetiğinin Kalıcılığı

Estetik operasyon yaptırmak isteyenlerin en çok merak ettiği sorulardan biri, estetik ameliyatların kalıcı olup olmadığıdır. Silikon yerleştirme ile yapılan Brezilya popo estetiğinde kalıcılık ömür boyu olabiliyor.

Burada önemli olan, kalçaya yerleştirilen silikonun iyi bir şekilde korunmasıdır. Patlama, zarar görme gibi riskleri olduğundan kalçaya basınç uygulamamak, herhangi bir darbeye maruz kalmamak silikonların kalıcılığı bakımından büyük önem teşkil ediyor.

Yağ enjeksiyonu ile yapılan Brezilya popo estetiğinde hastanın vücudunun çeşitli bölgelerinden yağlar alınır ve enjeksiyon işlemiyle kalça bölgesine aktarılır. Bu esnada popoya dolgunluk ve fitlik kazandırılır.

Yağ enjeksiyonu ile yapılan Brezilya popo estetiğinin kalıcılık süresi ise ortalama 2-3 yıldır. Bu süreden sonra enjekte edilen yağlar eriyeceği için ikinci kez Brezilya popo estetiği gerekecektir. Düzenli aralıklarla yağ enjeksiyonu yaptırarak Brezilya kalça estetiği kalıcı hale getirilebilir. Tabii bu süre zarfında düzenli  beslenerek ve spor yaparak vücut dengesinin de korunması enjekte edilen yağların kalıcılığı açısından oldukça önemlidir.

Brezilya Popo Estetiği Fiyatları

Brezilya kalça estetiğinin kendi içinde farklı alternatifleri bulunur. Silikon ile yapılan Brezilya popo estetiğinde malzeme kullanımı ve kullanılacak teknikler farklı olduğu için yağ enjeksiyonu ile yapılan Brezilya kalça estetiği operasyonuna göre aralarında fiyat farklılıkları olmaktadır. Hastaların talepleri de fiyatların şekillenmesinde etkili olan diğer unsurlardandır.

Bu sebeple ki, Brezilya kalça estetiği fiyatları konusunda net bir şey söylemek mümkün olmuyor. Fiyatlar konusunda en sağlıklı bilgi, muayene olunduktan sonra alınabilir. Hem hastaların talepleri hem de uygulanacak işlemler değerlendirildikten sonra net fiyatları öğrenebilirsiniz.

Bilgi ve Tecrübemize Güvenin

Sadece Brezilya kalça estetiği değil, meme büyütme, meme küçültme, burun estetiği, liposuction, karın germe gibi birbirinden farklı estetik tedavileri de hastalarımıza tüm bilgi ve tecrübelerimiz doğrultusunda uyguluyoruz. Tecrübeli doktorlarımız ve çalışkan, samimi ve güler yüzlü çalışanlarımızla birlikte hastalarımızı daha güzel bir görünüme kavuşturmak için var gücümüzle emek sarf ediyoruz.

Milano Klinik olarak hem yurt içinden hem de yurt dışından binlerce hastaya çeşitli estetik tedavileri uyguladık ve hastalarımızı güler yüzlü, mutlu ve sağlıklı bir şekilde uğurladık. Hastalarımıza maksimum konfor ve üst düzey hizmet sağlayarak yüzde yüz memnuniyet sağladık.

Siz de Brezilya kalça estetiği yaptırarak daha güzel bir vücut formuna kavuşmak istiyorsanız WhatsApp numaralarımız üzerinden ya da iletişim formundan bizimle iletişime geçebilir, daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Brezilya popo estetiği konusunda ayrıntılı bilgilere erişmek için Brezilya Popo Estetiği sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu Yazıyı Beğendiniz mi ?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...