Aquafilling Ameliyatsız Meme Büyütme

Ameliyatsız Meme Büyütme

Ameliyatsız meme büyütme son dönemlerde kadınlar tarafından çok sık tercih edilen bir estetik uygulamadır. Estetik müdahalelerin hayatımıza girmesi ile birlikte özellikle kadınlar tarafından oldukça tercih edilmeye başlanmıştır. Estetik müdahaleler içerisinde en fazla tercih edilen ve kadınları memnun eden uygulama ise meme büyütmedir.

Kadınlar için göğüsler son derece önemlidir. Her kadın dolgun ve dik göğüslere sahip olmak ister. Ancak özellikle doğum sonrası deformeler bu durumu son derece olumsuz etkiler. Kadınları istedikleri göğüs etkisinden uzaklaştırır. Bu nedenle de kadınlar çeşitli meme operasyonlarına başvurur.

Ameliyatsız Meme Büyütme Neden Tercih Edilir?

Kadınların memeleri ile ilgili en fazla şikâyet ettikleri konulardan biri küçük oluşudur. Doğumdan sonra bazı kadınların memelerinde küçülme olması oldukça sık karşılaşılan bir durumdur. Bu durum sonucunda da kadınlar memelerinin yine eskisi gibi dolgun bir hale gelmesini ister.

Kadınlarda meme sıkıntısı sadece küçüklükle alakalı değildir. Ayrıca asimetrik bir görüntü de kadınları son derece rahatsız eder. Kimi durumlarda bir meme diğerine göre daha farklı özellikte olabilir. Bunu önlemek için de kadınlar memelerine müdahale isterler.

Meme büyütme ihtiyacının ortaya çıktığı bir diğer durum ise gelişim geriliği nedeni ile memelerin büyümemesidir. Bu durum kadınlarda oldukça sık karşılaşılan bir durumdur. Bu şekilde meme büyüklüğü olmayan kadınlar da meme büyütme uygulamalarını tercih edebilirler.

Aquafıllıng Ameliyatsız Meme Büyütme Nedir?

Ameliyatsız meme büyütme kadınların en fazla başvurduğu estetik uygulamalardan biridir. Çünkü estetik amaçla bile olsa ameliyat fikri kadınları son derece korkutur. Bunun yerine alternatif yöntemler ile kadınlar istedikleri görüntülere ulaşmaya çalışmak isterler. Ameliyat olmadan uygulanan meme büyütme operasyonları kadınların fazlasıyla ilgisini çeker. Hiçbir iz kalmaması ve uygulamanın kolay olması nedeni ile kadınların estetik uygulamalar arasında en fazla tercih ettiği uygulamaların başında gelir. Ameliyatsız meme büyütmede Aquafilling uygulaması yapılır. Bu dolgu maddesi sayesinde hiçbir cerrahi işlem olmadan meme, istenilen boyuta veya şekle getirilir.

Ameliyatsız Meme Büyütme Nasıl Uygulanır?

Ameliyatsız meme büyütme operasyonları Aquafilling dolgu malzemesinin memeye uygulanması ile gerçekleşir. Aquafilling, son dönemlerde kullanılmaya başlanan bir vücut dolgu malzemesidir. Daha önce sıklıkla kullanılan yüz dolgu malzemelerinden büyük oranda farklılıklar içerir. Aquafilling ve yüz dolgu malzemeleri arasındaki temel fark kalıcılıktır. Aquafilling dolgu maddesi, yüz dolgu maddesine oranla vücutta çok daha uzun süre kalır.

Günümüzde daha diri ve daha dolgun bir göğse kavuşmak için kadınlar Aquafilling dolgu malzemesini tercih ediyorlar. Üstelik, sadece 20 dakika civarı süren bir uygulamadır. Bu nedenle de uygulama sonucunda kadınlar günlük hayatlarına kaldıkları yerden devam edebiliyorlar.

Aquafıllıng Ameliyatsız Meme Büyütmenin Avantajları

Aquafilling dolgu malzemesi kullanılmadan önce göğüslere silikon uygulaması yapılıyordu. Silikon memeye uygulandığında anlaşılan bir uygulamadır. Çünkü göğüslere dokunulduğu zaman silikon olup olmadığını anlamak mümkündür. Ancak bu durum Aquafilling uygulaması ile ortadan kaldırılmıştır. Çünkü Aquafilling uygulamasında memede hiçbir belirti olmaz. Bu nedenle de son derece doğal bir görünüm elde edilir.

Vücuda uygulanan estetik operasyonlarda cerrahi işlem uygulandığı zaman kalıcı izler oluşabilir. Ameliyat ile yapılan meme büyütme operasyonlarında da aynı şekilde göğüste operasyon izine rastlamak mümkündür. Ancak ameliyatsız meme büyütme operasyonu sayesinde vücutta herhangi bir iz kalması söz konusu değildir. Bu özelliği ile de kadınlar tarafından sıklıkla rağbet gören uygulamalardan biridir.

Aquafilling dolgusunun en büyük avantajı ise tekrar aynı bölgeye uygulanabilmesinde herhangi bir sorun olmamasıdır. Kadınlar ortaya çıkan meme görüntüsünü daha da büyütmek isterse aynı bölgeye tekrar Aquafilling uygulaması yapılabilir. Çünkü bu dolgu maddesi vücutla oldukça uyumludur. Bu durum da aynı uygulamaların sürekli yapılabilmesini olanaklı kılar.

Aquafıllıng Ameliyatsız Meme Büyütme Nasıl Uygulanır?

Ameliyatsız meme büyütme operasyonu genellikle küçük memelere sahip kadınlara uygulanır. İstediğinden daha küçük memeye sahip olan kadınlara Aquafilling dolgu malzemesi uygulanabilir. Ayrıca uygulama sırasında lokal anestezi yapılır. Bu durum da kadınların uygulama esnasında herhangi bir acı ya da sızı duymamasını sağlar.

Ameliyatsız meme büyütme asimetrik memelere sahip kadınlara da uygulanabilir. Kimi zaman kadınların memeleri aynı büyüklükte olmayabilir. Bu nedenle asimetrik göğüslere sahip olan kadınlara da ameliyatsız meme büyütme uygulaması yapılabilir.