Ameliyatsız Meme Büyütme

Ameliyatsız meme büyütme son dönemlerde kadınlar tarafından fazlasıyla tercih edilen bir uygulamadır. Estetik müdahalelerin hayatımıza girmesi ile birlikte özellikle kadınlar tarafından oldukça tercih edilmeye başlanmıştır. Estetik müdahaleler içerisinde en fazla tercih edilen ve kadınları memnun eden uygulama ise meme büyütmedir.

Kadınlar için göğüsleri son derece önemlidir. Her kadın dolgun ve dik göğüslere sahip olmak ister. Ancak özellikle doğum sonrası deformeler bu durumu son derece olumsuz etkiler. Kadınları istedikleri göğüs etkisinden uzaklaştırır. Bu nedenle de kadınlar çeşitli meme operasyonlarına başvurur.

Neden Ameliyatsız Meme Büyütme ?

Kadınların memeleri ile ilgili en fazla şikâyet ettikleri konulardan biri küçük oluşudur. Doğumdan sonra bazı kadınların memelerinde küçülme olması oldukça sık karşılaşılan bir durumdur. Bu durum sonucunda da kadınlar memelerinin yine eskisi gibi dolgun bir hale gelmesini ister.

Kadınlarda meme sıkıntısı sadece küçüklükle alakalı değildir. Ayrıca asimetrik bir görüntü de kadınları son derece rahatsız eder. Kimi durumlarda bir meme diğerine göre daha farklı özellikte olabilir. Bunu önlemek için de kadınlar memelerine müdahale ister.

Meme büyütme ihtiyacının ortaya çıktığı bir diğer durum ise gelişim geriliği nedeni ile memelerin büyümemesidir. Bu durum kadınlarda oldukça fazla karşılaşılan bir durumdur. Bu şekilde meme büyüklüğü olmayan kadınlardan da meme büyütme uygulamalarını tercih eder.

Aquafilling Ameliyatsız Meme Büyütme Nedir?

Ameliyatsız meme büyütme kadınların en fazla başvurduğu uygulamadır. Çünkü estetik amaçla bile olsa ameliyat fikri kadınları son derece korkutur. Bunun yerine alternatif yöntemler ile kadınlar istedikleri görüntülere ulaşmaya çalışır. Ameliyat olmadan uygulanan meme büyütme operasyonları kadınların fazlaca ilgisini çeker. Hiçbir iz kalmaması ve uygulamasının kolay olması nedeni ile kadınların estetik uygulamalar arasında en fazla tercih ettiği uygulamadır.

Ameliyatsız meme büyütmede Aquafiling uygulaması yapılır. Bu dolgu maddesi sayesinde hiçbir cerrahi işlem olmadan meme, istenilen hale getirilir.

Ameliyatsız Meme Büyütme Nasıl Uygulanır?

Ameliyatsız meme büyütme operasyonları Aquafiling dolgu malzemesinin memeye uygulanması ile gerçekleşir. Aquafiling, son dönemlerde kullanılmaya başlanılan bir vücut dolgu malzemesidir. Daha önce sıklıkla kullanılan yüz dolgu malzemelerden büyük oranda farklılıklar içerisi. Aquafiling ve yüz dolgu malzemeleri arasındaki temel fark kalıcılıktır. Aquafiling dolgu maddesi, yüz dolgu maddesine oranla vücutta çok daha fazla uzun süre kalır.

Günümüzde daha diri ve daha dolgun bir göğse kavuşmak için kadınlar Aquafiling dolgu malzemesini kullanır. Bu uygulama sırasında kadınlar uyutulmadığı için istediği meme büyüklüğüne kendisi karar verir. Üstelik sadece 20 dakika civarı süren bir uygulamadır. Bu nedenle de uygulama sonucunda kadınlar günlük hayatlarına devam edebilir hale gelir.

Aquafilling Ameliyatsız Meme Büyütmenin Avantajları

Aquafiling dolgu malzemesi kullanılmadan önce göğüslere silikon uygulaması yapılıyordur. Silikon memeye uygulandığında anlaşılan bir uygulama idi. Çünkü göğüslere dokunulduğu zaman silikon olup olmadığını anlamak mümkündür. Ancak bu durum Aquafiling uygulaması ile ortadan kaldırıldı. Çünkü Aquafiling uygulamasında memede hiçbir belirti olmaz. Bu nedenle de son derece doğal bir görünüm elde edilir.

Vücuda uygulanan estetik operasyonlarda cerrahi işlem uygulandığı zaman mutlaka kalıcı iz durumu oluşuyordu. Ameliyat ile yapılan meme büyütme operasyonlarında da aynı şekilde göğüste operasyon izine rastlamak mümkündür. Ancak ameliyatsız meme büyütme operasyonu sayesinde vücutta herhangi bir iz kalması söz konusu değildir. Bu özelliği ile de kadınlar tarafından son derece tercih edilen bir uygulamadır.

Aquafiling dolgusunun en büyük avantajı ile tekrar aynı bölgeye uygulanabilmesinde bir sorun olmamasıdır. Kadınlar ortaya çıkan meme görüntüsünü daha da büyütmek isterse; aynı bölgeye tekrar Aquafiling uygulaması yapılabilir. Çünkü bu dolgu maddesi vücutla oldukça uyumludur. Bu durum da aynı uygulamaların sürekli yapılmasını olanaklı kılar.

Aquafiling Ameliyatsız Meme Büyütme Nasıl Uygulanır?

Ameliyatsız meme büyütme operasyonu küçük memelere sahi kadınlar için uygulanır. İstediğinden daha küçük memeye sahip olan kadına Aquafiling dolgu malzemesi uygulanır. Uygulama sırasında kadınlar kendilerinde olacağı için ne kadar büyüklükte bir memeye sahip olmak istediğini belirtir. Ayrıca uygulama sırasında lokal anestezi yapılır. Bu durum da kadınların acı çekmemesini sağlar.

Ameliyatsız meme büyütme asimetrik memelere sahip kadınlara da uygulanır. Kimi zaman kadınların memeleri aynı büyüklükte olmamaktadır. Bu nedenle de bu şekilde olan kadınlara ameliyatsız meme büyütme uygulaması yapılır.

Bu Yazıyı Beğendiniz mi ?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...