2020 Yılı Estetik Trendlerini Sizler İçin Derledik!

2020 yılı estetik trendleri

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanların daha genç, diri ve ışıldayan bir cilde sahip olma istekleri de giderek artış gösterdiği bu dönemde 2020 yılı estetik trendleri sizler için derledik.

Özellikle sağlık teknolojisinin hızlı bir şekilde ilerleme göstermesi, yeni tedavi olanaklarının ortaya çıkması, plastik cerrahi alanında ise birbirinden farklı estetik alternatiflerin doğması hastaların çok hızlı ve sağlıklı bir şekilde yeni görünümlerine kavuşmalarına yardımcı oluyor.

Global olarak estetik pazarında büyük bir pazar payına sahip olan Türkiye, yurt dışından gelen hastaları da tedavi ederek sağlık turizminin gelişmesine öncelik eden ülkeler arasında başı çekiyor. Biz de Milano Klinik olarak, Türkiye plastik cerrahi sektörünün lokomotifi olmaya devam ediyoruz.

2020’de Ameliyatsız Estetik Tedavi Alternatifleri Revaçta Olacak

Sağlık teknolojisinin ve tedavi olanaklarının genişlemesi insanları ameliyatsız tedavi yöntemlerine yöneltiyor. Bıçak altına yatma korkusu veya ameliyat masasına karşı fobisi olan insanlar ameliyatsız estetik tedavi alternatiflerini tercih ediyorlar. Bu sayede ameliyat sonrası tedavi ve iyileşme süreci geçirmeden günlük yaşamlarına devam edebiliyorlar.

Estetik Dolgu Tedavilerine Rağbet Artacak

Estetik tedavisinde en çok tercih edilen yöntemlerden biri dolgu işlemidir. Daha önceki yıllarda da tercih edilen dolgu tedavisine, genelde kalıcı olmadığı için tedbirli yaklaşılıyordu. Ancak yeni sağlık teknolojileri ve imkânlarıyla birlikte estetik dolgu tedavileri de artık uzun süreli ve kalıcı sonuçlar veriyor. Bu da, insanların bıçak altına yatmak yerine dolgu tedavilerini tercih etmelerine vesile oluyor.

Estetik dolgu tedavilerinde insanlar genellikle yanaklarına, çenelerine, dudaklarına, göğüslerine ve kalçalarına dolgu işlemini tercih ediyorlar. Bu tedavi yöntemlerinin hızlı, acısız ve çabuk sonuç vermesi insanların dolgu işlemlerine rağbet göstermesini sağlıyor.

Yağ Enjeksiyonu Taleplerinde Ciddi Oranda Artışlar Olacak

Kozmetik cerrahide geniş bir uygulama alanı olan yağ enjeksiyonu, günden güne popülaritesini artırmaya devam ediyor. Yağ enjeksiyonu en çok dolgu işlemlerinde kullanılıyor.

Hastanın çeşitli bölgelerinden alınan yağ hücreleri, tedavi edilecek bölgeye enjekte edilir ve işlem tamamlanır. Vücudun çeşitli yerlerinden alınan bu yağ hücreleri genelde yüze ve kalçaya dolgunluk kazandırmak; buna ek olarak göğüsleri büyütmek amacıyla da tercih edilebilir.

Yağ enjeksiyonunun bir diğer avantajı da hem hızlı bir tedavi yöntemi olması hem de vücudun çeşitli yerlerinde olan istenmeyen yağların alınması olarak değerlendirilebilir. Yağ enjeksiyonu tedavisinin iyileşme sürecinin hızlı olması da hastaların tercih nedenleri arasında sayılabilir.

Liposuction Zirvedeki Yerini Bırakmayacak

Liposuction, hem Türkiye’de hem de dünyada en çok tercih edilen ameliyatlardan biri olarak dikkat çekiyor. Biz de Milano Klinik olarak hastalarımıza en çok Liposuction operasyonu uyguluyoruz.

Liposuction tedavisi bölgesel zayıflama konusunda en iyi sonuç veren estetik tedavi yöntemlerinden biri olarak sıklıkla tercih ediliyor. Ancak unutulmamalıdır ki, Liposuction tedavisindeki asıl amaç, bölgesel yağların alınmasıdır. Liposuction işlemi yaptıracak hastaların önce kilolarını vermeleri gerekir; sonrasında vücutlarında bulunan fazlalık yağlar alınır ve bölgesel olarak incelme sağlanır.

Estetik ve Plastik Cerrahide Günceli Yakalamak Önem Arz Ediyor

Plastik cerrahi alanında lokomotif görevi gören bir klinik olarak en yeni sağlık teknolojisini ve imkânlarını kullanıyoruz. Bununla birlikte, hastaların da güncel sağlık teknolojisini yakından takip ettiğini biliyor ve onların taleplerini en iyi şekilde karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Ulusal ve uluslararası kalite standartları dâhilinde, hastalarımızın öncelikle sağlığını dikkate alarak onların estetik güzelliğine ve sosyal yaşamlarına katkıda bulunabilecek tedavi yöntemleri uyguluyoruz. Geniş branş skalamızın olması hastalarımızın farklı alternatifleri de tercih edebilmesine katkıda bulunuyor.

2020 yılı estetik trendleri için ve yeni başlangıçlar yapmak için, güzelliğinize güzellik katmak ve daha pozitif bir yaşama kavuşabilmek için siz de Milano Klinik’i tercih ederek kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedebilirsiniz.

Naruto Super Z
2022-10-10
I’ve wanted to do a nose job in turkiye for a long time already, after a long research my decision fell on milano clinic in istanbul. One week after my successful rhinoplasty i am able to tell that each of their employees are being very friendly and helpful to me. I had not one bad experience, furthermore I always were able to contact my patient coordinators seyda and berk over the entire day, whenever i needed help or had any questions. Overall i had a great experience and would recommend milano clinic to everyone who would love to get a rhinoplasty.🥰❤️❤️
Morena Santos
2022-09-27
Mi sono operata da qualche giorno , quindi si vede poco perché sono ancora gonfia ma posso dire che quel poco che vedo mi piace. Ho fatto una mastopessi più protesi . Sono molto contenta vi aggiornerò più avanti di come sarà il risultato finale . Vi posso dire che mi sono trovata bene sopratutto con Samb che è stato sempre disponibile per me . Ho fatto L intervento con dottore Ömer Faruk . ❤️ Grazieeeee
Siti Cangülec
2022-09-14
I only had positive experiences with Milano clinic. From the beginning throughout the process Seyda my coordinator always helped me and replied to me quickly when I had a question or any other problems. My doctor was very very nice and always positiv and optimistic. Thank you Seyda, because of your great help we came to Turkey you made it possible for us with your perfect guidance. I also wanna thank my amazing and nice nurses Sakina, Nuray and Duygu who where very nice and helpful as well.
Özle Çağla Duran
2022-09-10
Geçen yıl geçirdiğim göğüs büyütme operasyonundan çok memnun kaldım. Doktorum ve diğer kişiler çok ilgiliydi düzenli olarak dolgu ve botoks işlemleri içinde gidiyorum teşekkürler milano klinik 🙏🏻
Ilir Polo
2022-09-02
Bin sehr zufrieden mit der Klinik an die läute die skeptisch sind eine OP zu machen zögert nicht macht es.Ich selbst war sehr überrascht habe eine gynäkomastie OP gehabt mit Vollnarkose habe nichts mitbekommen und das beste nach der OP habe ich überhaupt keine Schmerzen gehabt . Mein Zimmer war sehr schön also über Service brauch ich nicht reden einfach Top die haben sich sehr gut um die Patienten gekümmert bin sehr überrascht gewesen übrigens mein Ergebnis genau so wie ich es mir vorgestellt haben . Ich würde jeden die Klinik empfehlen einfach top danke Milano Klinik ihr seits die besten macht’s weiter so 👍
Patrik Behrami
2022-08-25
I recently had a hair transplant at Milano Klinik, the whole procedure was very professional from start to finish, they were all very polite and professional. I love the results.
Emily Mecava
2022-08-25
I was not happy with my face structure until I got rhinoplast at this clinic. I feel like they made a miracle happen on my face. Thank you for your hardwork
Annie Evangelou
2022-08-25
I cannot fault Milano Klinik, from the initial consultation to the actual surgery and post surgery appointments, I was made to feel relaxed and confident about everything.
Katarina Buzić
2022-08-25
My brazilian butt surgery came back to me with the best results! Im glad I chose this clinic for this amazing surgery. Thank you very much
Elizabeth Lark
2022-08-25
I had a breast lift and reduction by Milano Klinik late last year, I never could have imagined the results that they have been able to achieve, my only regret is that I didn't have the operation sooner!

Yorum YapınTeşvikiye mah. Hakkı Yeten caddesi No:11 Center:1 Kat:12 No:64 Terrace Fulya Residence

Copyright 2018 -2023 Milano Klinik ©  All Rights Reserved

footer1 (1)